Kapat

Pragmatistsiniz neden bu ikilem?

avrupaya özentilik dersiniz örf adet dersiniz kadına şiddete kan davasına hayır der yırtınırsınız...dinde özgürlük olsun dersiniz size uymayanı taşlarsınız boy boy hadis yazarsınız,bakirelik saçma dersiniz hemcinsinizi kaşar ilan edersiniz...yaşamında ne elverişli ona dönersiniz ..işiniz ne gelirse yani (genelleme değildir) neden kabul edilmez?

Güncellemeler:
pragmatizm bir metod

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• cümleleri çok karıştırmışsın 3 defa okudum haklısın toplum baya farklılaşmış

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

• doğru bir önerme

kötü bir genelleme,

berbat bir dil bilgisi

özensiz cümle yapısı

üzgünüm sana notum en fazla 2:)

0|0
    0|0
  • Doğru söze ne hacet :) yaşam tarzı bu öncelik bireysellik düşüncesi toplumsal birşey olmadığı için empati yapılmadığı için faşist bir sistemde egolarini kendi doğruları ile tatmin ettikleri için zengin fakir siniflandirildigi için

0|0
    0|0
  • soru cümlesini doğru kurduğundan emin misin? yoksa sadece ben mi anlamıyorum?

1|0
    0|0
  • işlerine gelmediği için kabul edilmez tek açıklama bu..

0|0
    0|0
  • bu toplumdan bişey olmaz arada kalmışız aynı avrupayla asya arasında kaldığımız gibi..

0|0
    0|0
  • kardeş o değilde en başlıkdaki ilk kelimeyi okuyamadım bi türlü nedir o latincede çorba ismi falanmı

0|0
    0|0
  • Kız haklı...

0|0
    0|0
  • son derece haklısın :(

0|0
    0|0
  • Bunları savunurken gelecek tepkileri karşılayamayacağından korkar yaftalanacağım diye gizli kullanıcı olursunuz.

0|0
    0|0
    • gizli kullanıcı olmam gelicek tepkilerden değil

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...