Kapat

Selülit, bekaret gibi vs sorular sorulması sizi ne derece kızdırır ya da nasıl tepki verirdiniz?

Selülit, bekaret gibi vs sorular sorulması sizi ne derece kızdırır ya da nasıl tepki verirdiniz?

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• uff snane be slq.s.s

0|0
    0|1
    • adam gıbı sormus neden ulaklık ypıyorsun cevap vermek ıstemıyorsan yazmassın olu bıter terbıyesız

• Selülit, bekaret gibi vs sorular sorulması sizi ne derece kızdırır ya da nasıl tepki verirdiniz?

soru buydu bn de böle bi tepki verirdim çünkü karşımdaki insanı bunlar ilgilendrmezdi.

peki sen neyin tribindesn şimdi:D

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• selülit sorusuna kızmam ama biri gelip bekaret sorusu sorarsa kafasına çarparım. zaten beni tanıyan insan bu soruyu sormaz , soramaz.

0|0
    0|0
  • Selülitim olup olmamasını sormaları hoşuma gidiyor.Gururla "hiç selülitim yok." diyorum.Bekaret olayına gelince... Onu soracak kafada olan bir erkekle sevgili olmuyorum.

0|1
    0|0
  • cok kızarım kafasını patlatırım beynıne kan gıtmez o ne bıcım soru :)

0|0
    0|0
  • bakire misin? cinsel deneyimin oldu mu? içinde iç çamaşırı var mı? ayrıldıgın sevgilinle neler yaşadın ? SİĞARA İÇİYOR MUSUN?

bu soruların hepsi küfür gibi geliyor bana
    içim eziliyor üzülüyorum acaba karşımda ki erkeğe basit bir kız imajı mı verdim diyorum tepkim hayal kırıklıgı ve umursamaz o insanla bir daha muhattap olmuyorum

2|0
    0|0
    • teşekkür ederim

güzel cevap

• çok doğru bi davranıs değil yaptıgında.. sana o soruyu yönelten illaki seni basit kız olarak gördüğü anlamına gelmez.. duruma şartlara göre insan merak eder .. sen karsındaki insanı hayatın belliyosun kmdir nerden gelmiştir merak ederim.. genelde bu sorular karsısında yerin dibine giren kızların yaptıgı davranıstır bu.. geçmiş kabarık oldugu için.. çogu erkekde bu izlenimi alır haberin olsun

• hayır canım geçmiş kabarık oldugu için değil ve şunu söyleyeyim bir isanı oldugu gibi kabul etmelisin neden geçmişi sizi ilgilendiriyor ki? eğer o insan mantıgınıza yattıysa o insan geçmişte aşadıgı o deneyimler sayesinde o olgunluga erişmiştir ayrıca yeni tanıdığım bir inana neden özelimi en ince ayrınısına kadar anlatayım ki? cinselliğimi merak eden insan ön yargılı bir insandır hemen özelimi öğrenip basit bir insanmış etiketi yapıştıracaktır..

• selülitim yok ve bakireyim gayet güzel sorular. :)

ama bir sürü kızla yatan bi erkeğin bana bunu sormak gibi hakkı olmadığı için ona uyuz olurum hakaret bile ederim. ne haddine ki bu soruyu sormak.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Neden yemek yapmayı bilmiyorsun ?

0|0
    0|0
  • bi erkek olarak sen kızın ''ilk defa seninle bu kadar ileri gidiyorum..sen diğerlerinden farklısın'' lafına ne kadar sinirlenirsin yada kanarsın :)

0|0
    0|0
  • sende bütün kızlar gibi farklımısın diye sor

0|0
    0|0
    • Kafası dar olanın sorduğu soruyla neden gururla cevap vereyim? :)

Sevgiliysem bakire olmadığımı zamanla görür zaten.

• bakire olmadığın için herkes sana kafası dar gözükür. yaşam şeklin artık budur. sende bu düşünce olduğu sürece erkekler için et parçasından ileri gidemezsin

• ruh hallerine gore değişir. iltifat ettiğini sanırsın triple karsılasabılırsın

0|0
    0|0
  • Sormak için sormuşun .

0|0
    0|0
  • kac ysındasın?
    -25
    + ben 30 falan sanmıstım :D

0|0
    0|0
  • Kaç kilosun ?

0|0