Çok korkuyorum ya bakire değilsem?

Arkadaşlar lütfen sorum ciddi dalga geçmeyin. Biz çok küçükken arkadaşlarla cinsel organımizla oynuyorduk yani yeni tanıdığımiz dönemler acaba bekaretimi kaybetmis olabilir mıyım? Ve sürekli mastürbasyon yapardım ama bacaklarımi sıkarak yani içine birşey girmiyordu. Yaşım evliligi gittikçe cook korkmaya başladım acaba değilsem kimseyle birlikte olmadım hatta erkeklerden hep uzak kaldım. Bekaret çok önemli benim için. Kendi kendimi bozduysam :(( evlenme teklifi aldım ama kabul edemiyorum ya değilsem diye. :(( bunu karşı tarafa anlatmak zor gerçekten birlikte olmadım hic kimseyle. Acaba kızlık muayenesi yaptırsam ailemden gizli bu zor mu?

0|0
5|29

En İyi Erkek Görüşü

• Cocukken kiminle. oynuyordun sorursu gelir diyemi korkuyorsun

0|0
    3|0

Erkekler Ne Diyor 28

• sizi bu şekilde tedirgin olmanıza neden olan toplum utansın

14|1
    0|2
  • Bu kadar sorun etme..
    Doğuşta kızlık zarına sahip olmayan kişiler var, sen onlardan biri de olabilirdin..
    Eşinin anlayışlı ve bu tür konularda bilgili olması gerek.. İlişkiye girdiğinde kan gelmeyince hemen seni suçlayan bir adamla ömür geçmez zaten.. Cinsel bilgileri tam olan birini bulmalısın.. Cahili cühelayı kafadan ele gitsin..

1|0
    0|0
    • Çok doğru teşekkür ederim

• Muayene olman yeterli anlaman için. Yaşın kaç?

1|0
    0|0
  • Kaybetsen ne olacak?

Vurarlar mı seni? Töre cinayetine mi gidersin? Hayatın mı kararır?

4|1
    2|3
    • Evet

• Bu kandirmak olur kimseyle birlikte olmadım içim de hep bu korku var. Korumaya çalıştım kendimi hep ama küçükken bu bilinçte değildim

• Büyütme bu kadar. Gizlilik içinde yapılır bu.

• İçine bir şey girmediyse bKiresin sma çok şüpheleniyorsan git jinekoloğa 1 dk da öğrenirsin bakire olup olmadığını

1|1
    0|0
  • kaybetsen heralde nalardın kardeşim an falan gelirdi bu zar öyle herşeyde yırtılacak kadar basit değil arkadaş kuşku varsa muyane ol bayan bir doktora özel bir hastanede

1|0
    1|0
  • Gereksiz kuruntu yapıyorsun ama yine de içinin rahat etmesini istiyorsan gizli kadın doğum doktoruna gidip durumunu anlat yardımcı olur

1|0
    0|0
  • Kontrol ettir aklında kalmasın.

2|0
    1|0
  • Jinekoloğa git.

1|0
    1|0
  • Değilseeniz nolur sanki Bsy yapmamisinizki eger erkek bunu sorun yaparsa ve yapacaktirda durumu bu şekilde aciklarsin ama evlenmeden bisey bahsetme sogur senden rahat ol herkesin cocuklugunda bişeyler. Geçmiştir

1|0
    1|0
    • teşekkür ederim ozele gidip kontrol ettircem :(

• Çok çok teşekkür ederim Allah razı olsun

• Rica ederim hersey gönlünüzce olsun mutluluklar.

• yok hayir hastanede gizli hasta kaydi yaptiriorsun kimse duymior

1|0
    1|0
  • korkma ya esnek der gecersın

1|0
    0|0
  • Bence en temizi muayene ol icin rahat eder.

1|0
    1|0
    • Gizli olur ama dimi

• Rica ederim. Farkli bir problem yasarsaniz ulasabilirsin bana burdan. Iyi aksamlar.

• Çok teşekkür ederim tekrar

• korkma değerli kardeşim bekaretini kaybetmemişsindir

1|0
    1|0
  • Off saçma saçma konuşma ya

1|0
    1|0
  • yaw de git yeme bzii

0|0
    2|0
  • Beyin zarini bozmusun o kesin :))

0|0
    1|0
    • Komik misin

• Kizma yahu sizin mahrem topraklar esnek seyler oyle hemen bozulmaz. Gonul rahatligiyla evlenebilirsin. :))

• Kizdirma o zaman. sağol

• Ahahhahahahah :D

0|0
    4|0
  • Ins lezbiyen olmaSsn

0|0
    0|0
  • Elinle evlenirsin :) içine bişey sokmadıysan bozulmaz korkma

0|0
    2|0
  • Kızlık zarınız bozulmuş olabilir kardeşim çünkü çok küçük yaşlardayken o zar çok daha zayıf olur ve zarar görmeye daha fazla müsayittir.
    Öncelikle kendiniz bir bakın bakalım, duruma göre jinekologa gidersiniz

0|0
    0|0
    • umarım birşey olmamıştir

• Umarım...
      Ama kesin emin olmalısın kardeş

• Kaç yaşında yapmaya başladın mast?

0|0
    0|0
    • 11e bu yaşıma kadar

• Zevk alıyormuydun peki 11-12-13 yaşlarında mast yaparken?

• muayene ol

1|0
    0|0
  • İşte bende bu noktalara çok dikkat edilmesi taraftarıyım. Öncelikle Allah a büyük konuşmak gibi olmasın ama bakire olmayan bir kızla asla ve asla evlenmem. Ama küçükken başına senin gibi birşey gelmiş olan kızları bunlardan tenzih ediyorum. Olabilir, insanın başına herşey gelebilir. Ama onunla bununla ilişkiye girmiş kızları da benden en uzak yerde tutsun Allah. En azından evlenme konusunda.

Ha senin kızlık zarının bozulup bozulmadığını bilmiyoruz ama ben tahminen söylüyorum. Eğer senin gibi olsaydı ben şahsen kabul ederdim ama benden başkalarıyla ilişkiye girmiş kızları asla kabul etmem.

1|0
    0|0
    • Ağlamak istiyorum şu an kafayı yicem :((

• Olabilir. Bunu anlayacak bir kişi bulursanız sıkıntı çıkmaz. Zaten sizin bu konuda suçsuz ve saf olduğunuzu görünce kendi de inanacaktır.

• Çok teşekkür ederim

• 1. si içine bir şey girmediyse çok büyük ihtimal bozulmamıştır - darbe vs. bozabilir-

2. si bozulduysa kan gelir.

1|0
    0|0
    • Darbe mesela

• Mesela bisiklet sürerken koltuğun sivri tarafının vajinana sert bir şekilde vurması.

• ka gelmediyse bir bozulmamış ya da zarın oraya doğru bir cisim sokmadıysan bozulmamıştır

1|0
    0|0
    • Zar nerde onu bile bilmiyorum

• Cidden bilmiyorum gerçekten çok bilgim yok :'(

• 1-2 cm içindeydi yalnış okumadıysam veya 3-4 cm

• Uzman Tv den ilgili konuların videolarını izleyin size yardımcı olur...

http://www.uzmantv.com/

2|1
    0|0
    • teşekkür ederim çok

• Rica ederim... En sağlıklı bilgiyi buradan edinirsiniz..

• doktora git en iyisi

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Korkma. bir muayene et

1|0
    0|0
  • Kendin bakarak anlayabilirsin kızım

2|1
    0|0
    • Aynadan mi teşekkür ederim çok sağolun

• pardon, rica etsem bana yazabilirmisiniz abla?

• peki

• Aynaya bakarak anlayabilirsin.

3|0
    0|0
    • Nasıl yapabilirim canım anlasilir mi

• Amin canım.. inşallah düşündüğün gibi değildir.

• İnşallah tatlım çok çok sagol

• Muayene icin aileye gerek yok korkma hemen öğrenebilirsin :)

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim çok sağol

• hala bu dusuncede olan insanlari gordukce sinir oluyorum. insallah degilsindir ya yeter

3|0
    11|7
    • Neresi battı sorumun sana gerizekali onun bunun altına yatmadim ben önemli benim için ssanane

• O zaman sorum sana niye battı sanane sanane git bu benim için ciddi hayati

• aferin iyi halt yiyorsun

Yükleniyor...