Arkadaşlar boyum 1; 95 kilo 110 penis boyum 9; 5 cm :( evlilikten çok korkuyorum napicam ben bu boy daki penisi :(?

Arkadaşlar boyum 1; 95 kilo 110 penis boyum 9; 5 cm :( evlilikten çok korkuyorum napicam ben bu boy daki penisi :(?

0|1
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• 0|0
    0|0
    • Veremiyorum baba olmuyor

• Kaç kilo vermeliyim ve verilen kilo sonrası kaç cm değişme olur

• arkadaşım göbek altı ile penis kökününbirleştiği yer yağ kaplı. kilo versen en az 2-3 cm kazanırsın.

şunu da söyleyim. zevk almay sağlayan tüm sinir ağı vajina dışındadır. içerde bir halt yok. bu nedenle boy önemli değil. klitoris ve vajina girişi en alıcı yer. bol sevişeceksin. içine girince yalama emmeyi bırakma. bir yandan memelerini boynunu dudaklarını yala em. sonuç mükemmel olur. haaa ayrıca öncen çok seviş orgazma yaklaştır öyle gir içine.

Kızlar Ne Diyor 1

• Sertlesmis halimi sonuk halimi bu?

0|1
    0|0
    • Sertlesmis hali ya :( kız arkadaşım la basbasaydik onlarda. . pantilonunu çıkardı vajinasini gösterdi dayanamadım yaladim oda benimkini yalamak istedi utandım olmaz dedim ufacık bişi :((

• Evet gittim kasik bolgendeki yağlar yüzünden küçük görünüyo kilo verirsen iki cm uzar dedi 11; 5 cm olur kilo verirsem ama o bile yeterli olmazki :( psikolojim bozuldu artık bu duruma

• Haklısın boyu uzun sa penisi de uzun diye düşünür insanlar ama öyle değil işte :( evlenememde ben bu penisle :(

Erkekler Ne Diyor 1

• Bana bir mesaj yollarmısın konuşalım

0|0
    0|0
Yükleniyor...