Mast yapiyorum 2,3 dk de bosaliyorum yetmiyo bu bana napabilirim? Detaylar asagida?

Arkadaslar yasim 18. Sevgilimle konustuğum gunler günde 3-4 kez mast. Yapiyorum genel olarak istekli biriyim ve baya zamandir yapiyorum yetmiyo bana ama. yapinca 2-3 dk de bosaliyorum devam edemiyorum anca 5 dk sonra yeniden yapabiliyorum sizce bu erken bosalmami benim rahatlamam lazim yetmiyo bir teknik felan biliyomusunuz lutfen ciddi cevaplar verin zor durumdayim

0|2
3|37

En İyi Erkek Görüşü

• Yuh hayrat çeşmesi mübarek:))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 36

• Bence 2 dk da bosalmak yerine bir yarim saat hayal kurup gozu kapali bacaklarini falan surtup zevj alip son noktayi bisalmakla koymayi dene daha keyif ust uste bisalmalarin olur

1|0
    0|0
  • Senin libido baya yükselmiş anlaşılan
    mast sık yapmak erken boşalmaya neden olur buda ilerde sana sorun yaratabilir çünkü sevişme bitmeden kurumuş olacaksın ve canın yanacak
    bu yüzden kendini düşüncelerini kontrol etmeye çalışabilirsin
    özellikle spor yapmak da enerjini düzenler
    denedinmi bunları

0|0
    0|0
  • Herkesin bir ritmi vardır... Stres bu işlerin baş düşmanı. Sevgilinle yakınlaşmıyormusun hiç. Ondan yardım isteyebilirsin.

0|0
    0|0
    • Sevgilimle 6 -7 aydir konusuyoruz yeni sevgili olduk

• Umarım temassal yakınlaşma da sağlarsınız.. Belki onla beraber daha çok doyuma ulaşırsın.

• Bu senin için sorun değil aslında. Tek sorun şurada olur cinsel ilişkiye girdiğinde orgazm olunca devam etmek istemezsen o zaman sorun olur. Ama yok ben devam ederim diyorsan bu senin için iyi birşey. :)

0|0
    0|0
  • Surekli yaptığın için erken bosalma olur hani bırazcıkta heyecanlanıyosun daha önce yaptığın mast aklına geliyor

0|0
    0|0
  • Soğuk buzlu su dök. Yetmezse...

Az yemek ye, açlığı hisset. Kırmızı et hiç yeme... Geçer...

0|0
    0|0
  • Erken bosalma. Mast yapmayı azalt sure biraz uzar belki

1|0
    0|0
  • Evet erken boşalma oluyor Mast yaparken uzun tut okşamayı ara ara bırak öyle devam et uzatabildiğin kadar uzat

0|0
    0|0
  • Yaşının tadını çıkar bakalım şimdilik

0|0
    0|0
  • Erken boşalmak sorun değil bir kadında
    aşırı isteklisin ama 18 yaşınd abiri için bu normalken 28 yaşında biri iin nedne bu istek?
    hayırdır?
    hormonal bir durum mu söz konusu?

0|0
    0|0
  • kızmışın sen

0|0
    0|0
  • Bırak bence mastürbasyonu. İlerde zevk almazsın.

0|0
    0|0
  • kaliteli, uzun ve duygularında dahil olduğu bir sevişme yaşamadan rahatlayamazsın.

0|0
    0|0
  • Sevgilinde varmış tehlikeli bir hata yaparsın kızlık gider kendini başka şeylere ver

0|0
    0|0
    • Ya diyo ki kucagima felan otur bulustugumuzda bise yapmaz ama guveniyorum ona

• Bence oturma zaten isteklisin kendini yatakta bulursun :/

• vibratör kullan

0|0
    0|0
  • Yaş 28 yazıyor ama

0|0
    0|0
  • bir çok kere mast yap ve yorgun düş o yeter sana ama yarın yine isteyeceksin belkide vibratör lazım sana

0|0
    0|0
  • doğru kişiyi bulursan çözersin ;)

0|0
    0|0
  • Siz bayanlarda erken bosalma sorun degildir ne kadar cok olursa o kadar iyi

0|0
    0|0
  • aynı durumdayız

0|0
    0|0
  • ne güzel isteklisin işte:)

0|0
    0|0
  • Başlar başlamaz boşalma odaklı yaptığınız için oluyor fantazi dünyanız zayıf maalesef

0|0
    0|0
  • Ne güzel ne güzel :) bir teknik var aslında ama.. :)

0|0
    0|0
  • burada anlatamam :D

0|0
    0|0
  • Hiyar sok

0|0
    0|0
  • Benim bile o kadar erken gelmiyo kizsin bide bu nasi azginlik.

0|0
    0|0
    • Sevgilimle bu konuyu konustugum zamanlar boyle oluyo ama yinede gunde 1 kere en az :D

• vay anasini. kizlar daha azgin old. kaniti

• Ben oyleyim sahsen

• Canım normaldir seviş o zaman 🌹

0|0
    0|0
  • Bayanlarda erken bosalma iyidir rahat ol. Ama bu gidisle verirsin sevgiline haberin olsun :)

0|0
    0|0
    • Valla vermek istemiyorum ama napicam bilmiyorum rahatliyamiyorum bir turlu

• Yok ya olmaz oyle bise

• O zaman mast a devam. Hayal gücunu kullan

• Özel olarak tavsiye verebilirim

0|0
    0|0
  • oraaaal yapın :P

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 3

• Daha ne istiyorsun?
    Ya saatlerce yapıp gelemeseydin çoğu kadın gibi

0|1
    0|0
  • yas 28 yaziyo, ne 18 i?

0|2
    0|0
  • O xaman sürtün yavaş yavaş yastığa çok erken boşalıyorsun yaşındaçok küçük seni 25 yaşında düşünemiyorum

0|2
    0|0
Yükleniyor...