Sorum Bayanlara;Günün Konusu Ağda, Ekekler Ağda yaptırmalımı?

bugün farklı kişilerde aynı konuyla iligili sorular gördüm ve sorma ihtiyacı hissettim ben daha önce bir defa sağlık sebebi ile göğüs ve makat dahil kalça kıllarımı aldırdım sonuç olarak gereklilik bir kenara kendimde bu durumdan memnun kaldım çünkü kuyruk sokumunda toplanma oluyordu ve yatak yorgan heryer kıllanma yapıyordu uzun süre bu konuda rahat ettim tabi bir süre sonra yine kıllanma oluyor sorum bayanlara sizce erkek göğüs kıllarını aldırmalımı yoksa kızlarda erkeklerin bakış açısında olduğu gibi "erkek dediğin kıllı olur" şeklindemi düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
ağdayı yapan kişi bayandı,

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• lazer yaptır kısa ve öz. .:D

0|0
    0|0
    • yok yaa o kadarına gerek yok iyi bişey olmadığını düşünüyorum

• hele o gogus killari mutlaka alinmali. cok itici gercekten midem bulaniyor be

1|1
    0|2
    • bende öyle düşünüyorum kılda keramet olsa der büyüklerimiz töbe töbe :)

• Ben de kılsız isterim :)

1|1
    0|0
  • Bayana yaptırabilmek cesaret ister helal olsun :D cok killi olmaktansa kilsiz erkek daha iyidir

1|1
    0|1
    • asıl erkeğe yaptırabilmek cesaret ister bayanlar daha narindir ve merhametlidir erkekler acımaz gereği yapmaz adamın derisini yüzer :)

• Utanma konusunda dedim de erkekler oyle bir konuda hemcinsinden daha çok utanir heralde düşünemedim :D

• Yani ben sahsen baska bir erkegin gormesinden hoslanmam

Erkekler Ne Diyor 4

• Ilerde spora başlarsam sadece ayak bölgeme yaparım, çünkü göğüslerimde az var onuda almam.

0|2
    0|0
  • Ağda yapan farketmez ben yaptırıyorum gayet temiz oluyo ya kim ne derse desin

0|1
    0|0
  • Yapan erkek olmaz

0|1
    1|0
    • Benim yaptırdığım bayandı erkek yapan görmedim zaten erkeğe yaptırmak istemem

• Aşırı olmadığı sürece gerek yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...