Arkadaslar, zamaninda regl ve bekaret kanaması olmadığını soylen bir bayandan kanama geldi ve hastalik kaptm?

Ki ben, kadinin utandigindan yalan soyledigini dusunuorm. Regl oldugguna inaniorm yasi itibariylede birlikte olmus olacagi erkek sayisi 5-10 olabilir her neyse. Hastslik kaptm zamanla icerdr kasinti oldu. Başında basladi altlara kadar gitti
Tedavisi oral ile tam olarwk gecmedi ve igne kullandim
Daha sonra anal dan ya da oral dan baska kisiden bu hastalık nuksetti. Ve gene igne kullandim
Dun gene bir bayanla local yoldan birlikte oldum condom kullanan biriyim hep ama orgasm olamayinca cikardm. Ve simdi korkuyorum.. Kadin taşıyıcıdir, hastalik konsuunda yasayici degil. Var mi dusuncesi olan?

Güncellemeler:
Arkadaslar ilk hastalik bulasmasinda, kanaması olmustu kadinin seks sirasinda ve ben sormuştm bu kan ne diye o da bilmiorm demisti. Yani regl olmadgini soylemisti. Basina gelen var mi boyle cinsel hastalık

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• Doktora gitmelisin bak anlık zevkleriniz için kendinizi harcıyosunuz

0|0
    0|0
    • Butun urolaglar tanio beni arttik ya vala biktm bende mi var bir sorun ya offf offf

• Hii sagolasin tesk

• Hıı rica ederim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

• Regl olmayan kadın mi olur yahu

1|0
    0|0
    • Hayir kanamasi vardi bende regl misin diye sormustm değilim demisti Xper için soruyu okumuosn ki ayip ya

• Okudum ama oraya reglle ilgili başka bişey yazmamisin

Yükleniyor...