ARKADAŞLAR ÇOK UTANIYORUM. NE OLUR YARDIM EDİN?

Penisim 17.7 cm ve 6 cm kalınlığında. Bu bir hastalık mı bilmiyorum ama pantalon giydiğim zaman ereksiyon olunca çok canımı acıtıyor ben bile rahatsız oluyorum. Kız arkadaşımla öpüşmekten ileriye gidemedim utancımdan. Arkadaşlarımla konuştum hepsininki normal gibi ben söyledim inanmadılar gösterdim "oha doktora git sen hayvan" dediler.
Tıpta ayıp olmaz ama gerçekten çok utanıyorum. Bu normal bir durum mu? Benim gibi olan var mı? Kız arkadaşım benden korkup beni tersler mi? Bu bir hastalık mı? Bu soruları kendime sormaktan kafayı yiyeceğim artık.

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Megapenis seninki birader, ama uzunlugunda sikinti. yok, bir arkadasimin penisi 25 cm ve kalinligida cay. bardaginin agzi kadarmis yaklasik (6.32 cm ) o adamin cinsel hayatini iyi biliyorum kizlar pesini birakmiyordu ama sen yine de iatersen dr. Gi. Ama denemeden birsey. bilemezsin bir yat bakalim kiz arkadasinla, yavas uavas hersey yoluna girer

0|1
    0|0
    • Ark. Siyahi bu arada

• Teşekkür ederim kardeş valla Allah razı olsun içimi rahatlattın..

• Tica ederim iyi geceler

Kızlar Ne Diyor 2

• Git doktora acıması anormal

0|1
    0|0
    • Hem utanıyorum, hem de korkuyorum. Bu yaşımda ne gösterebilirim ne de ameliyata yanaşabilirim :S Buradan biraz bilgi sahibi olmaya çalışıyorum en son çare olarak gidicem.

• İlk defa cnlı cnlı gormuyor heralde

• Orası öyle tabi...

• Boyunda kalınlıgında sorun yok benim erkek arkadasiminki de oyle ereksiyon halinde tam kalkmamasi da gercek bir iliski yasadiginda degisebilir. Erekte olmanin da derecesi var tam olmamissindir. Ama cok agrin varsa doktora gorunmekte fayda var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Pantolon giyerken sertleştiğinde az veya çok arıması normal kabul edilebilir. Kumaşın dar veya pürüzlü yüzeylere sahip olması penis üstündeki sürtünme ve basıncı değiştirerek ağrıya neden olabilir. Penis sürtünme ve basınç alında ağrı yapar. Ereksiyon varsa bu katlanarak artar.

0|1
    0|0
    • Haklısın, belki de bu yüzdendir.

• Kızlar atlasın isteyen tip 1

0|1
    0|1
    • Allah kimsenin başına vermesin kardeşim başka bir şey demiyorum.

• Sen öylece komple boydan yarktan olusuyon ha. Anlat 6 cm adam biz yalan severiz

0|1
    0|1
    • Adam gibi cevaplamayacaksan yazma bilader.

• 17 cm çok degilki

0|1
    0|0
    • Sorun boyu değil kardeş fazla kalın. Ne giysem şişkinlik yapıyor, bir de ereksiyona geçince çıplak olmazsam canım acıyor.

Yükleniyor...