Erkekler ve büyüklük takıntısı sorunu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Sigmund Freud bu konuda şunu söylemiştir; penis boyutundan memnun olmayan erkeklerin bu durumu bilinçaltlarında sorun ettikleri için dışarıya karşı bu durumu saklama çabası içine girerler. Yani bu demek oluyor ki; mesela çok büyük ekranlı telefonlar kullanan erkekler , vücut yapıp kaslarını şişiren erkekler, jeep tarzı devasa araç kullanmayı seven erkekler ya da buna benzer büyüklük takıntısı olan erkekler aslında penis boylarından memnun olmayan erkeklermiş. Yani küçük penisli erkekler diyebiliriz. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

Güncellemeler:
Evet millet neden duyarsız kaldınız bu konuya?_ Yoksa sizi korkutan cvpları görmekten mi çekiniyorsunuz? :)

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• Lise döneminde takıntım vardı ama artık yok. Takıntılı değilim ama büyük ekranlı telefonları seviyorum, Jeep değilde Lincoln Navigator tercihim, kas yapmayı da severim vücudum fit olmalı. Bence bu öz güveni olmayan insanlar için geçerli. Penis boyum 13 cm gayet yeterli bir boy. Kadın rahmi zaten en fazla 9 cm içeride bana fazladan 4 cm kalıyor. Bak aksine benim penisim standartlardan uzun bile... Bu çok saçma bir konu bence.

0|1
    0|1
    • Penis boyutun 13 cm ise evet bu gayet standart bir ölçü ama tekrar dediğim gibi bu takıntıyı sen farkında olmadan yapmıyorsun. Bilinçaltına işliyor bu durum ve kendince bu durumu örtmek için bu gibi önlemler alıp kendini kanıtlama ihtiyacı hissediyorsun.

• Dünya üzerinde ki bayanların %40 büyük penisten şikayet eder çünkü cinsellik sırasında acı verir. Kulaktan dolma bilgiler yerine araştırma yapmak daha mantıklı. Hem dünya üzerinde küçük penis sendromunun oluşması insanların izlediği p*rno filmlerden dolayıdır. Bütün aktörlerin penisleri 18-22 cm arası olduğu için insanlar kendini yetersiz hissediyor ve bayan aktörlerin de gereksiz şehvet çığlıkları işi daha da kızıştırıyor. Düz mantık "Büyük penisim olursa daha çok mutlu ederim" yanlış!!! Aksine acı verirsin. Teşekkür ederim :)

• Rica ederim :)

Kızlar Ne Diyor 2

• erkeklerin çoğunluğu için doğru olabilir. mantıksız gibi gelmiyor yani

0|0
    0|0
  • bunu öğrendiğim iyi oldu :P

0|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• bu konuları sadece freud a göre konuşmak doğru olmaz. büyük küçük olayı tamamen vucut büyüklüğü ve küçüklüğü ile ilgili yani biyolojik bir şey. adam 190 sa ona göre takım taklavatı olur (istisnalar hariç). bizim bilinç altımızı bozan aslında p. rno filmler. anlayacağın kız olsun erkek olsun kendine p. rno yıldızı gibi partner aradığından tatminsizlik oluyor.

1|1
    0|0
    • Dediklerinde haklı olabilirsin ama malesef bu benim dediğim şeyin gerçekliğini değiştirmiyor.

• Kardeşim bu kızlarsoruyorda hep büyük penisliler burada en düşügü 18 den başlıyor hayret ettim

0|2
    0|0
    • Şu kadarını söyliyim 18 ve üstü penis boyutuna sahip olduğunu iddia edenler ne yazıkki bu ölçüyü göz kararınca yapıyorlar ve eminim hiçbiri ölçme cesaretinde bulunmuyor :D

• takıntılı olmadığını iddia eden bir sürü takıntılı çıktı :D

0|2
    0|0
  • demek ki o yüzden ben küçük telefon kullanıyorum ::D
    ayrıca küçükler büyük olmak ister. ben de öyle bir çaba yok. ben memnunum :D
    20 lik. tak tak :D

0|0
    1|0
    • Zaten bu durum bilinçsizce oluyor. Mesela benim bir tanıdığım çiftliğinde yetiştirdiği atın büyüklüğünden söz eder durur ki ben artık onun hakkında bile şüphelenmeye başladım :D

• bir body yapan arkadaşın resimini paylaşıp seni hayata küstürcem ama :) kurallar işte ben öyle düşünmüyorum 19 cmlik arkadaşlar var ama daha kızın eline dokunmamış nasıl davrancağını bilmiyor...

0|0
    0|1
    • İstisnalar olabilir demiştim ama ne yazıkki çoğunluk dediğim şekilde.

• beyaz zenciler doluşmuş asfgh

0|0
    0|0
    • Herkes çünkü bu açığını ele vermemek için uğraşıyor :)

• bence öyle değildir ya

0|0
    0|0
  • Benim telefon ekranı büyük alt taraftakide ortalamanın üstünde eger bir kadın öyle sanar ve dalga geçmek amacıyla gelirse boş otobüsglte ayakta gider :) :D

0|0
    1|1
    • Merak etme çoğu kadının bu durumun farkında olduğunu bile sanmıyorum özellikle türkiye gibi ülkede yaşayan kadınların hiç :) Ancak belli bir kültür birikimine sahip olan kadınlar belki senin bu durumunu problem olarak görebilirler.

• Pasam ne alaka. Simdi benim telefon ekranimla arabamin boyutu baya büyük. Onumdeki dalgada ortalamanin baya ustunde. Sen froytu yorumlamissin ama yanlis olmus.

0|0
    1|1
    • Ama bu takıntı sonuçta. Ortalamanın üstünde bile olsa penis boyutun demekki bilinçaltında sen aslından bundan memnun değilsin.

• Yorum yok. Trollerle işim olmaz. YOL AL

• Yorum yapki bilgilenelim. Hic sözünün eri çıkmadın. Özelden yaz cözerim diyodun. Tam bilgili birine rastladım derken gitti.

• 2 yıldır fitness yapıyorum penisim 17 idi 19 oldu kardeşim bence bu küçük değil :)

0|0
    0|1
    • Peki jeep ya da büyük ekranlı telefon kullanıyor musun?

• Kardeşim mesela şöyle bir şey var. Fitness bir yaşam biçimidir alıntı yaptım kusura bakma :) Tabi mesela sadece kaslı olsun yeter diyen kızları kendilerine çekmeyi isteyen bir çok salon da insan var kızlar gelince bench press te 70 kilo zor kaldıran adamın 120 taktığı ve altında kaldığınıda gördüm bu onlara örnek oldu birazcık ta :) Ben normal yağsız hareketli bir vücut olsun istiyorum abartıda gözüm yok yani memnun oluyim o yeter :)

• O yüzden kesinlikle problemsiz erkeklerdensin :) Yürü be aslanım. Tüm kızlar sana feda :)

• O sorun kadinda herzaman daha büyük olanini yemek istiyor.

0|0
    1|0
    • Malesef öyle değil. Tamam hayat kadını mertebesine ulaşan kadınlar tabiki daha büyük olan şeyin arayışında olacaklar ama benim anlatmak istediğim durum farklı. Yani büyüklük takıntısı olan erkekler bu açığını ölçüsü büyük şeyler kullanarak kapatır.

• benimki de 22 hic iyi bir durum degil 15 olmasını isterdim dogrusu.

0|0
    1|1
  • Şimdi ben telefon olarak Z2 kullanıyorum kardeşim, pc min ekranı da 17 inç. Masam bile 1metre 20 cm. Aletimi ölçmedim, küçük mü büyük mü neye göre, bilmiyorum ama ilişkiye girdiğim kadınlardan hiçbiri küçük demedi. Sadece erken boşaldığımda şikayet etmişlerdi... Ben istisna mı oluyorum şimdi?

0|1
    0|0
    • İstisnalar tabiki kaideyi bozmaz ama daha öncede belirttiğim gibi kadınların şikayet etmemesi senden memnun oldukları anlamına gelmiyor ne yazık ki :(

• Cok mantikli değil ama guzelmis :)

0|0
    0|0
    • Ama bunu söyleyen adam alanında en uzman kişilerden biri :) O yüzden bence çok isabetli bir tespit. Artık ne zaman görsem bu tür davranışı olan erkekleri bilecem ki bir şeyleriyle ilgili sorunları var :D

• İster istemez bende oyle dusunecem :)

Yükleniyor...