KS'da neden sorulan soruya cevap verilmiyor da yargılanıyor?

Anlam veremiyorum kız "bekaret" sorusu sorar yargılarsınız namus bekçisi kesilirsiniz,eleman merak ettiği bir soruyu sorar dalga geçersiniz,burç sorulur inanma o tarz şeylere dersiniz ama her defasında sorulan soruya cevap vermezsiniz. Sorulan sorudan çok her şeye cevap verir durumda oluyorsunuz. Çok mu doğrusunuz? Hayatta ki başarılarınız neler? İnanın merak ediyorum bu denli yargılayacak veya saldıracak kadar neden dolusunuz? Neden soruyu cevaplamıyorsunuz?

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• sanalda herkes kral ve kraliçe olur en dürüstü kendileri olur kusursuz olurlar nasıl olsa tanıyan yok anladınmı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• hiç gizli soru sormadım mesela yada gizli yorum atmadım.

1|0
    0|0
    • Hayatta karşılaştığınız daha başka meseleler varken gizli olmuş veya olmamış tarzında eleştiride bulunmak. Çok küçük bir düşünce. Teşekkürler

• beynimin kapasitesi küçük olduğu için bu kadar oluyo kusura bakma :)

• katılıyorum sana

0|0
    0|0
  • soru sormak için soranlara böyle cevap veriyorum ciddi sorulara ciddi cevap

0|0
    0|0
  • anlamıs degılım ks bıraz genıslemelı bnce puanlar cok az.

0|0
    0|0
  • Gizli neden sordun, yargılanmaktan mı korkuyorsun ? Sana saçma gelen cevaplar birer eleştiridir

0|0
    0|0
    • Yargılanmaktan korkuyorum evet. Bekaret konusunda "Sen onla bunla yat fahişelik yap" tarzında bir eleştiriye eleştiri demek ne kadar doğru? Ya da burçlar konusunda "inananlar gerizekalıdır" demek..? Lütfen dürüst olalım hangimiz bu tarz "eleştiriyi" haha hihi diye kabul eder?

• Herkesin görüşü farklı ben kabul ederim

Kızlar Ne Diyor 6

• gerçekten ciddi bir şekilde sorulmuş sorulara kimse yargılayıcı davranmıyor okadr yardım almak için sorulan sorular varki bu insanlara kimse saçma cevap saten vermiyor mesela ben bu güne kadar sorduğum hiçbir soruya ters tek bir cevap almadım çnkü hangi soruyu sorarsam sorayım sadece yardım almaktı amacım yani en kısa şu geçende bir çocuk amcamın kızı kuzenimle başım dertte diye bir başlık yazmış aaa dedim cidden kuzenleer ya kötü bişi kavga küsüşme falan var ama bir girdim ki neler neler cinsel ilşki falan kız evlenelim diyor evlenmek isttemiyorum ne yapıcam mı ne demiş ama daha neler neleer peşinden koştum falan sen bu adama nasıl namusla cevap vermezsin bana ters bu bana tersti ve ben bunu evlen yada burak kızı diye cevaplamadm yani böle sorularda kimse kalkıp akıl veremez anlatabildim mi evlenme kızla dese kızın günahına evlen dense başka hayatlara kötü olacak yani kısacası ters düşüosa bunu belirtmekte herkes özgür ama kimsede durduk yere soruya ters yapmıyor

0|0
    0|0
  • herkes kendi doğrularına göre cevap veriyor öyle yada böyle, yargılamak saçma olur...

0|0
    0|0
  • Duymak istenilen cevaplar yazılmayınca genelde algı böyle oluyor .

0|0
    0|0
  • cunku ayni sorular soruluyor sirf +2 puan icin bu yuzden salak cevaplar aliniyor ciddi sorulara ciddi cevap verilir

0|0
    0|0
  • Aynı soruların defalarca sorulmasından dolayı böyle oluyo genelde..

0|0
    0|0
    • Ama o zaman cevap verilmez. Ya da ne biliyim aynı sorular soruluyor ama yeni üyeler var ilk defa görüyor. Bence halk olarak tahammulsuzuz

• her yeni üye için aynı sorular tekrar tekrar sorulursa olmaz ki, bi soruyu sormadan önce benzer sorular diye uyarı çıkıyo, o kadar merak ediyosa yazılmış cevaplara baksın..

• hukukçu yok mu biri bu kıza yardım etsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...