Neden genelde yası 30 un ustundekı erkekler ya ensest ya da coluk cocuk meraklısı?

bu sıtede hep oyle nedense farklı fantezı duskunlugu olan cok ama nedense hep 30 yas ustu

Güncellemeler:
güncel
yok mu yorumunuz onemlı bır konu

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Haklisin

0|0
    0|0
    • evet dikkatimi cektı garıp bır durum

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence o insanların çoğu evli. Çok kötü bir huy

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• ben de 48 yaşındayım ama senin söylediklerine katılmıyorum. ben daha sözünü duyarken tiksinirim. bu insanların yaşamları ile alakalı bir durum. aldığı kültür eğitim ve yaşam biçimi bir de kişilik yapısı ile alakalı

ensest duyguları körükleyen bir ortamda yaşamışsa biri ensest fantaziler kurabilir. yani pervasız davranan çocukları ile ilgilenmeyen ailelerde böyle ortamlar oluşur ve çocuklarda bu tür fantazilerin oluşmasına yol açar.
    örnek vereyim. uzmanlara göre çocuk 3,5 yaşını geçtikten sonra asla yanında soyunmayın ve çocukları birbiri yanında soyup giydirmeyin diyorlar. pervasız davranan rahat ailelerde "yahu çocuk aklı ermez" anlayışı ile çocuğun yanında soyunup giyinirler. çocukları birbiri yanında soyundurur giyindirirler. ama yaş büyüdükçe bu çocukların cinselliklerinin de geliştiğini akıl etmezler. farkında olmadan ensest tohumları atılır böylece.

2|2
    0|0
    • sızın gıbı dusunen cok az

• iki çocuğum var. özellikle doktorlarla görüştüm. en sağlıklı nasıl yetiştirebiliriz çocukları diye. internetten de bir sürü sapıklıkları okuyunca insan korkuyor. proflardan yardım aldım. çocuklarım böyle çirkinliğe nasıl düşmeden yetişir büyürler diye. bana 3,5 yaşından sonra çocuk hafızaya alır ve büyüdüğünde de 3,5 yaşına kadar olan her şeyi hatırlar dediler. odanıza girdiğinizde anahtar deliklerini bile tıkayın çocuklar görmesin dediler. banyoya girerken anahtar deliğini tıkayın. çocuk merak eder bakmaya çalışır. çocuğa asla kızmayın onun merakı normaldir siz dikkat edin dediler. ben de önerilere uyuyorum. bir çocuk ayıp güzel iyi kötü günah sevap gibi genel kavramları 7 yaşına kadar öğrenir ve asla unutulmaz dediler

• Desene 7 sene sonra sende ahlaksiz olacaksin... bos konusuyorsunuz maksat laf olsun iste

0|1
    0|0
Yükleniyor...