Neden geriliyoruz efem?

Merhaba efem;

Büyük marketlerden değil de, mahalle eşrafından mehmet abinin sahibi olduğu dükkandan orkid almak koyar bazen, bilirim.

nasıl koymasın efem? sen hiç dükkanında lig tv si var diye tüm mahallenin maç izleyen erkeklerinin arasından sıyrılıp o mavi mavi paketi nereye sokacağını bilemeden kasaya getirdin mi? getirmedin! biz getirdik! efem.

sizin yüzünüzden "ne var lan? ne bakıyorsun? sağlıklıyım olum ben" diyememenin ezikliğini yaşadık hep. bu sağlık göstergesi olan doğal evreden utandık. sizden, sizin bakışlarınızdan çekindik en çok efem.

"uuu nuko döllenmemiş yumurtalarını atıyo pis kanla beraber. ahahaha baksana nasıl da utandı bebe"...

gönül isterdi ki; mahalle aralarındaki bakkallarda (mini market ismi gerçi eheeheh) orkid hep en arka, hep yere en yakın yerlerde tozlu tozlu raflarda değil de prezervatif gibi kasanın hemen yanında satılsaydı da utanmadan alabilseydik efem.

gönül isterdi ki, öyle bi toplum olsaydık da utanılmasaydı bu "doğal süreç"ten bu kadar efem.

esen kalın.

(ironi)

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• haklısın yok orkidti,yok prezervatifti basit şeyler artık,tüm canlılar sevişiyor,yaradılış gereği,insanlarda sokakta çiftleşse nolur sanki ,hala evde sevişiyorlar, evi tercih ediyorlar.. sen gibiler sayesinde ozamanıda görüp götümüzle izleriz artık efem..

0|0
    0|4
  • söylediğin efemler çığ olsa üstüne hönk diye düşsede ölsen keşke

0|0
    0|1
  • ben bayan olarak bile mahalle bakkalından alamıyorum orkidi :D

0|0
    0|0
  • evet ama haksızlık var prezervatıf kasanın yanında hatta ozellıkle yukarda

0|0
    0|0
  • bakkalmı kaldı yaw.

0|0
    0|0
  • Prezervatifleri şekerleme sanardık eskiden :((( Hep kasanın önünde, poptiplerin yanında olurdu ama :((

0|0
    0|0
  • özet geç gotsüz.

0|0
    4|5

Erkekler Ne Diyor 6

• power fm.

0|1
    1|2
  • Adam bir şey anlatıyor, millet göte takılıyor. Götsüzadam_ama_asalı olsa belki dinlerler diye tahmin ediyorum.

0|0
    0|0
  • Ben bir ara carrefour dan prezervatif alma aliskanligi edinmistim orasi daha beter aslinda ama ben pek takmadigim icin sorun yok. Millet sirada bidi bidi konusuyor, bakmalar tip tip. Hele yasli ya da ergense siradakiler mutlaka bir yorum oluyor sanki duymuyoruz

0|0
    0|0
  • saçmalıklar saçmalıklar saçmalıklar diye yazsaydın denk gelirdi metine

0|1
    1|2
  • benim anlamadığım şey, bana bu sitede nick'im yüzünden denmedik laf küfür hakaret kalmadı, sana 4 yıldız verilmiş. Senin nick'te hiç iş yok

0|0
    0|0
  • Çük, kuku... bilumum cinsellik ile ilgili uzaktan-yakından bağlantılı her obje ile milletçe sorunlarımız var evet.

0|0
    0|0
Yükleniyor...