Evlenmem lazım ama düzgün adamı nerden bulacağım?

27 yasındayı m ve sex yapmadım sadece bi kaç kez yüzeysel seviştim ama pişman olmadım desem yalan olur eski erkek arkadaşımla konmuştuk bu konuyu se hala temizsin bakire olup arkadan vermedin kimseye dedi için rahat olsun dedi şimdi yüzeysel deyince öle sandığınız gibi çok ileri boyutta şeyler değilk aslında ama ben hala suçlu hissediyorum bazen çok kötü oluyorum allahla konussuyorum bazen sana laik kul olamadım diyorum kendi kendime ilişki yaşamaya korkuyorum çünkü illa seks istiyo erkekler seks istemeyen erkek bulamazsın diyolar üzülüyorum gerçi artık ben de istiyorum yaşım gereği ama evlenmek istiyorum direk heralde bu yüzden iliksi öncesi yaşmamak için yas gereği artık çocuksu şeylerde kesmez off o yüzden evlenmem lazım ama düzgün adamı nerden bulucam

0|0
3|21

En İyi Erkek Görüşü

• İkilemler kötü tercihlerden de beter olabiliyor bazen. Biriyle çıktığında elbette sana dokunmak isteyecek, öpmek isteyecek ve bu da doğal zaten. Öyle bir "sen" çizmişsin ki görücü usulü ile evlenme çözümü çıkıyor ancak. Her ilişki evlilikle bitse elbette sorun yok ama insanlar ancak birbirlerini tanıma fırsatı buluyorlar birlikteyken. Dolayısıyla evlenilecek adamı doğru seçmen için evlilik öncesi flört dönemi şart. Ve bu dönemde de cinselliğinizi ayırmanız doğaya ters. Dini inançların dolayısıyla bunu yapamıyorsun anladığım kadarıyla ki buna çözüm gene kendinde bence...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• kardeşim düzgün adamı zaten her görüşte anlarsın sadece mesela bazı kişiler vardır tek selam vermekten yada konuşma biçiminden anlarsın veyahut kardeşim kızlar biraz çekingendir genellikle erkek kızı bulur diyeyim sana kardeşim ondan sıkma canını onlar seni bulur inşallah

0|0
    0|0
  • Her erkek seks düşünmez mutlaka.Evlenip sevişmek seni daha mutlu edecek öyle görünüyor sözlerinden.

0|0
    0|0
  • Bir kere adam gibi sevişsen bir şeyciğin kalmayacak.

0|3
    0|2
  • buradan olmadığı kesin..çevrenden bul yada aile büyüklerine söyle bu isteğini.

0|1
    0|0
  • düzgün adam hımm kime ve neye göre öncelikle krterlerini belirle bence herkes kendinin düzgün oldugunu iddia eder biliyosun.

0|0
    0|0
  • seks isteyemeyen erkek yok ki. Kim sana seks yapma dedi yap kurtul ablacım böyle hayat çekilir mi dile kolay 27 yaş. Valla iadeli taahhüt olacak. Yapma etme.

0|0
    0|0
  • sekse sadece erkeklerin ihtiyacı yok.. bayanlarında var. peki sen bu zamana kadar seks ihtiyacı duymadınmı? kimi erkek daha düşkün olurlar.. ama öyle kimse bulunmaz diye bişey yok...

sen yeterki samimi ol atrafına şöyle bir bakın en kısa zamanda karşılığını bula bilirsin... seksten

de bu kadar korkmana gerek yok bence.. tabi her şeyi yerli yerinde yaparsan...

0|0
    0|0
  • yaşadığın sıkıntı gerçekten seni boşluğa itmekten başka bişey yapmaz, seks istemeyen erkek değil kadında azdır. ancak seksi sağlıklı yaşamak daha önemli, seks yapmak için evleneceksen evlenme ve yaşadığından da pişmanlık duyma. sorun yok, pırıl pırıl bir kızsın, cinselliği önce kendi içinde yaşamaya başla, sonra yeni bir ilişkide daha dikkatli olur ve kafandaki düşüncenin evleneceğin insanla olduğunu ona anlatırsın...

0|0
    0|0
    • cınsellıgı kendı basıma yasıyorum uzun yıllrdır ama karsıma benı anlıcak bı adam cıkmadı

• sen çıkartmak istememişsindir. bu konu ancak karşılıklı konuşularak çözülebilecek bir durum gibi geliyor bana, bir dert ortağı, seni bir anlayanla konuşarak daha da rahatlayabilirsin. aceleci olma, zamanı geldiğinde istediğin ve mutlu olabileceğin cinselliği yaşayacaksın mutlaka.

• düzgün adam çok. bakmayı bil yeter. bu arada düzgün adamlar ışıltılı olmazlar. bu yüzden görmesi biraz daha zordur. ne demek istediğimi analdın mı ;)

1|0
    0|0
  • görücü usulu başka şansın yok görücü ulun olursa daha doğrusu mantık evliliği olursa siz birbirinize alışana kadar nikahı basmış olursunuz

0|0
    0|0
  • Allahla bu konulari konusma

1|2
    0|1
  • Allah sabır versin müdürüm ne diyim ya. Zor bir durum ben olsam verirdim ama

1|1
    0|0
  • kader kısmet

0|0
    0|0
  • sıkıntılı bi durumun yokki kaderin akışına bırak , ya gidersin bi kötüye bağlanırsın , yada iyisine denk gelirsin , çünki dışarda tanıdıklarınla evde yaşadığın adam arasında her zaman fark vardır bilemezsin yaniii...

0|0
    0|0
  • illaki seni sen olduğun için sevecek evlenmek isteyecek dürüst biri çıkacak karşına, merak etme sadece kısmet bu işler

0|0
    0|0
  • kızım yazık ya çok üzüldüm sana senin gibi insanlar varmı harbiden helal oılsun bence üzülmemelisin aksine sevin bu kahpe dünyada 27 yas ve için tertemiz helal valla Allah gönlüne göre verir merak etme

0|0
    0|0
    • ıns arkadasım cok uzuluyorum halıme...degerımı bılecek bır adam yok

• yani zor bu devirde malesef

• bulursun, istemeye gelirler :))

0|0
    0|0
  • Burada vardi gotsuz adam o da duzgun kiz ariyordu bir mesaj at istersen

0|0
    0|0
    • netten kocamı bulcam guldurme benı...

• Bulan buluyor ben bilmem ben oneride bulundum gotsuz adam yaz arama kismina bak ne yazmis ne etmis. Nikahinizi webcam den kiyin demedik ki gorususursunuz illa ki

• o adam ben değilim :)

0|0
    0|0
  • herkes illa seks istiyor diye birşey yok.

ama oran yüksek haklısın.

aslında kızlar seks isteyecek erkekler istemeyecek erkeği çok iyi bilir ama işlerine gelmez.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ya senin yasından 10 yas kücük kızlar neler yapıyo sen yüzeyseli dert ediyosun. Fazla kafana takma sonucta hala temizsin bakiresin ve anal iliskinde olmamıs. Yasım gereği seks istiyorum diyosun ama hala evlenecek adam akıllı birini bulamamıssın. Evlenmeden olmaz mantığıyla yaşıyosan kimseyle birlikte olmadan düzgün birini bulup evlenmen lazım.

0|1
    0|0
  • bakirelikle, temiz bir insan olmanın ne alakası var anlamıyorum ama bence iyi dayanmışsın aynen devam. umarım karşına istediğin gibi biri çıkar gerdeğe girersin, dikkat et sertleşme sorunu olmasın :(

0|0
    0|0
  • yüzeysel ilişki yaşıyorum dediğin adamı sevmiyo musun? onunla evlen işte

0|1
    0|0
Yükleniyor...