Bayanlar mantar sorunu olan var mı?

Titiz bir insanım temizlik yapıyorum
iyi kuruluyorum
pamukluçamaşır kullanıyorum
ama bu dertten kurtulamiyorum
ya ne yapayım
hele ki adet zamanı cildiriyorum

Güncellemeler:
Bayanlar siz de konuşun ama

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşım aşırı gereksiz temizlik de beladır. daha doğrusu doğru temizlik yapmazsan da sorun yaşarsın.
    asla vajinanı sabunlama. sabunu direk sürme. vajina kendi kendini koruyan bir sisteme sahip. banyo yaparken dıştan sabunla içine falan sürme ve çok seri şekilde durula. çok iyi durula. sabun kurutur ve mantara çevirir. özellikle beyaz tenli arkadaşlar çok dikkat etmeli. antibiotik ilaç alıyorsan o da mantara yol açar. çok sık antibiotik kullanma. gün içerisinde terlemen çok oluyorsa ara sıra normal su ile yıka ama çok iyi kurula.
    bir de asla umumi kullanılan tuvaletlerdeki kağıtları kullanma. yanında kendi peşeteni taşı.
    bir de tuvalete girerken mutlaka önce elini sabunla öyle gir. tuvalet sonrası temizlik yaparken elinden mikrop bulaşmamış olur.

0|0
    0|0
    • Çok teşekkürler güzel yanıt eic hak etmiş

• Bu sağlık ilgisi bende de var
      ilaçlar hastalık diyet
      Endikasyonlar kontrendikasyon
      çok uğraşıyorum sürekli makale okuyorum

• çok güzel. okumak araştırmak iyidir. tebrik ederim

Erkekler Ne Diyor 3

• az rahat ol bence

0|0
    0|0
  • bir uzmana görünmeyi düşünün hafife alınacak bir konu değil diye düşünüuyorum. geçmiş olsun..

0|0
    0|0
    • Görünmez olur muyum geçiyor
      tekrar başlıyor

• belki aşırı titiz ve temiz olduğunuz içindir. oradaki faydalı bakterileride öldürdüğünüz için olabilir.. rica ederim..

• Nasıl oluyo mantar merak ettim ya görüntüsünü berbattır ama merak işte

0|0
    0|0
    • Görüntüde hiç bir şey yok
      en fazla hafif kizarir

• Hımm peki :)

• erkeklerde de olur. özellikle yaz aylarında. genelde aşırı terlemeden kaynaklanır. bakteriler nemli ortamı sever.
      görüntü olarak çok az kızarıklık olur. koku oluşur. aşırı da kaşıntı. erkeklerinki penis kökü ile bacağın kesiştiği yer çok elverişlidir

Kızlar Ne Diyor 2

• Bağışıklık sistemini güçlendirmeyi öneriyorum ben böyle durumlarda. Propolis deneyebilirsin mesela. Forever Living Products diye bir firma var. Onun tüm ürünleri çok kaliteli ve doğal yöntemlerle üretilip yüksek kalitede koruyabiliyorlar. Onun Propolisini kullanmaya başlamalısın. Zaman içerisinde bağışıklığını güçledirecektir. Fakat mantar dayanılacak gibi olmadığından birşey yapmak gerekli. Kaç kere tedavi oldun neler kullandın ne kadar sürede geçiyor. Tam olarak şikayetlerin neler. Devamlı günlük ped kullanıyor musun? çok fazla değişkene bağlı bu şekilde tekrar eden mantar sorunu. Dilersen mesaj da atabilirsin soru cevap çözmeye çalışırız. Geçmiş olsun şimdiden canım.

0|0
    0|0
  • Sürekli kaşınıyor musun?

0|0
    0|0
    • Sürekli değil ama sık sık
      yanıyor sonra

Yükleniyor...