Bir kadının namusu var da erkeğin yök mü yani?

şimdi burda yazılanlara bakıyorum erkekler herkezle yatıp kalkıyor evleneceği kızıda kimseyle yatmamış temiz istiyorlar soruyorum ne hakla? sen bakırsen bakire kız istemen hakkındır ama değilsen bakire kız istemeye ne hakkın var? yani evlilik öncesi kadınlar için zinaysa erkekler için değilmi? ya hayır anlamıyorum bu nasıl bir zihniyettir bu yanlızca bizim ülkemizemi ait peki bu allah revamı? siz yatın kalkın sonra temiz kız isteyin insan utanır

0|0
8|17

En İyi Erkek Görüşü

• bunu toplumumuz bu hale getrmemişmi.. kız ilşkiye girdmi her trlu şey fatişe o... kaltak erkek grdimi oo koçum benm milli oldun hee.. yazıklar olsun işte bole diyenlere

0|0
    0|0
    • Oğlum erkek misin lan sen!

• sen bakiresn değilsin beni biç ilgilendirmez inş bakiredrsin tabiki.. yada değilsin bu yuzden yakınıosun ama.. her ne olura olsun bunu bu hale gtren mlesef bizleriz işte.. kadınada erkegede islam zina cezası 80 degnek sopa dio.. ozman erkekte kızda eşit..

• bakıreyım evlenmeden yatmayı dusunmuyorum yapanlarıda asla elestırmıyorum ama bır erkek her haltı yıyıp bakıre kız ısteyemez

Erkekler Ne Diyor 16

• bütün erkekleri kadınları genelleme arkadaşım...o kadar çok namustan öte kadın varki utamamak elde değil.

0|0
    0|0
  • Bu ancak, kadınlar bakir erkeklere ezik gözüyle bakmayı bıraktıkları zaman konuşulur.

1|2
    0|0
  • sen haline dua et mısırda sünnet ediyolar kızları :)

0|1
    0|0
  • "Zina edenler zina edenler ile evlenir" bu Allahın sözüdür. Ama tövbe kapısı herzaman acık.

1|0
    0|0
  • Bir kadına ne kadar günahsa erkeğe de o kadar günahtır hiçbir farkı yoktur, erkeklerin dünyadaki sınavı nefsine hakim olmaktır ve çok zor bir sınavdır çoğu kişi bu imtihanı kaybetmiş ve çevredekilere göre milli olmanın çok önemli birşey olduğunu delikanlılığın bu evreden geçtiğini söyleyerek erkeği doğru birşey yaptığına inandırmışlardır, ancak kızlarımıza bunu çok kötü birşey olarak anlatmışlar ve yapmamaları gerektiğini söylemişlerdir, kızlar için doğru olan şeyde budur zaten ama erkekler için çevre yanlış etkiler olarak bunu yapıyorlar, ben bunları söylüyorsam bende böyle bir günaha girmemişimdir, bunun kızı erkeği yok kimse bunu yapmamalı.

0|0
    0|0
  • Benim iffetimi kirlettiler.:(

Sonra sonra alistim. bu evreyide gectim.

kudurmustan beter oldum..

arkadasim tum kadinlar namuslu olsa erkekler sokacak agac kovugumu bakacaklqr.

her pisligin basi kadindir.

1|2
    1|0
  • Allah katında zina büyük günahlardandır. kadın ve erkek açısından bir fark yoktur.

halk arasında, oğlan yaparsa bu bir övünme nedenidir, kız yaparsa, utanç nedenidir.

böyle gelmiş, böyle gider.

0|0
    0|0
  • namus dediğin zaten kadınların tabiri caizse yularını erkeklerin eline veren birşeydir. kızlar evlenmeden bekaretini kaybederse; erkeklerse harama el uzatırsa namussuz olur.

0|0
    0|0
  • namusluyum ben yaaaaaa

0|0
    0|0
  • Bence insan sevdiği kişiyle evlenmelidir?

0|0
    0|0
  • Kimse kimseyi kabul etmek zorunda değil.

1|0
    0|0
  • Erkeğin namusu kadınıdır. Bu kadar basit!

0|0
    1|0
  • Haklari yok evet

0|0
    0|0
  • ben temizim :)

0|0
    0|0
    • az kullanılmış kalpı kırıl temiz biriyim :D bide böyle anltayım dedim anlamayan varsa :)

• Erkeğin namusu kadınıdır!

0|0
    3|0
  • Erkekler namussuz

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 8

• onları yetiştirende kadınlar ..namus kavramını bu hale sokan kadınlardır

2|2
    0|0
  • işlerine geleni din sayıyo şerefsizler.

1|0
    0|2
  • Namızsızzz onlar..

0|0
    0|1
  • onların çıkıntısı var ondan yaparlar herşeyi adaletini seveyim dünya...

0|0
    0|1
  • Erkekler öyle şeyler yapıp da temiz istiyor diye bu erkeğin namusu olmadığı anlamına gelmez ki.

0|1
    1|1
    • sız boyle dıye dıye erkeklerı bu hale sız getırdınız

• Önemli değil,bir dahakine daha dikkatli olalım lütfen.

• ok;)

• Kadınlar kendini ezik görmese erkekler kendini kral ilan etmez.

0|0
    0|0
  • halay cekelim.

0|1
    0|0
  • öyle. soruna 5 yıldızımı verdim, gidiyorum.

0|0
    1|2
Yükleniyor...