Almanya'dan gelen amcamın torunuyla yattım

İlk önce sanal ortamda tanıştık,face,msn derken aramız çok iyi oldu ve bir süre artık dahada rahat konuşuyorduk birbirimize karşı,arkadaş olmayı teklif etmeden sevgili olmuştuk,cam'da rahat davranıyoduk,tlf'de konuşurken rahat davranıyoduk filan derken,bunlar 2-3 Senede bi Türkiye'ye geliyolardı bu sene geliyoruz dedi bana! Ve istersen rahat edebilceğimiz bir yer ayarlayabilirsin dedi bana hem şok olmuştum hemde çok sevinmiştim geldiler ve 10 kadar bizde kaldılar,10 gün içinde 3 defa yattım bu kızla (bakire değildi) ama sonradan kendimden utanıyor,amcamla,amcamın oğlunun suratına bile bakamıyodum,babamın bile suratına bakamıyorum artık. Ne yapmam lazım sizce çok yanlış bişi mi yaptım?

0|0
718

En İyi Erkek Görüşü

• akrabanın kızıyla yatmak candır.

şaka bir yana antalya'da çalışırken bizim türk bildiğimiz kızlardan 2 tanesiyle tanıştım. aralarında sürekli almanca konuşuyorlar. bizim de akrabalar var hollanda'dan . neyse geç saatler oldu. malum gece köpük partileri falan olur. bu 2 kız da direk atladı zaten gidelim diye. ben akrabam olan bayana gelmemesini söyledim. o beni anladı zaten. çünkü gidiyorsunuz köpüğün içinde kim kime dum duma. sürttüren sürttürene. animasyoncu arkadaşlara sarkmış bu 2 kız bunlarla yatmışlar. açıkçası türk diye o kadar büyütüyoruz ki. kızlar tıpkı alman gibi. bakirelikmiş müslümanlıkmış. hikaye.

o yüzden senin anlattıkların anormal gelmiyor kardeşim. ordakiler almanca hayata başladığı için ister istemez o kültürle büyüyor. hep akrabam anlatırdı. bakireliğe veda partilerinde işlerini bitiriyorlar. "sen yanlış yapmadın bence akraban yanlış yaptı. hangi erkek olsa böyle bir şeye kayıtsız kalamaz belki binde 1.

1|1
    0|1
    • Kızın kendisi istedi zaten,bakirede değildi..

• Burdaki herkeste yaparım adım gibi eminim,sırf makara yapmak amaçları,hee şunuda diyim bakire olsan kesinlikle yapmazdım..

• herkes kendini bilir. o anı yaşayan birisi asla hayır demez.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 7

• akrabayla ilişki iğrenç yani kızda biraz kaşarmış anlaşılan evine misafir olarak geldiği akrabasıyla yatmış pes

1|2
    0|2
  • kızın zaten gözü varmış heryerde birde sana değmiş gözü boşver.

0|0
    0|0
  • amaaaaaaan kız kendi kaşınmış :D

0|6
    0|0
    • yani üzülmeme gerek yokmu?

• yanlıslık mı oldu ya kadınım ben :s.s.s :P saçma salak bir şakaydı :D teşekkürler

• yat gitsin nolcak.

0|5
    0|2
  • bu senin amcanin torunuysa demeki bu kiz sende 30 yas kücük senin yaptigin tecavuz aile ici evde sapik demek oluyo

0|1
    0|2
    • Hayır beee,babamla amcam arasında çok fazla yaş farkı var.Kız benden 1 yaş küçük.

• "Kız giren dul çıkıyor" denen ev bulundu...

• onude gecin yeğen düşmüyomu bide ovar amasının torunu buna yeğen düşmüyomuuu

• evlenmeye gelince evleniliyorda, yatmaya gelince niye abuk subuk yazıyo millet.. 3. derece akrabalarla evlenmek anadoluda çok yaygın... hala görüşüyorsanız evlenin.. kızın niyeti sadece bi erkekle yatmak olsaydı Almanyada hiç zorlanmadan tonlarca erkek bulur zaten, bi türk erkeği ile yatmaksa yine hem almanyada hem türkiyede rahatça bulabilir millet bilet alıp sıraya bile girer :)) sana özel bi durum sz konusu bence.. yaşınız geldiyse evlenin..

0|1
    0|1
    • O 20 ben 21 yaşındayım,burda ensest filan diyorlarda,amca çocukları evleniyor veya teyze çocukları,hala,dayı çocukları yani bunlar ensest değilmi ozaman haklısınız..

• aynı evde nasıl yakalanmadınız yaparken evdekilere merak ettim :))

• Hayır yaaa hotel'e gittik,evde nasıl yapıcan o işi akıl var mantık var.

• kız bu yolun yolcusuymuş zaten sende tadına bakmış oldun boşver..

0|4
    1|0

Erkekler Ne Diyor 17

• yuh oha cüss ulan nasıl yapdın bunu amcan duysa varya milet yapmısa yapmıs aga sen niye yapıon elalem baska akraba yeğen baska onunla yatmadan önce biliomuydun ya bakire olsaydı ozaman nolcakdı onu gec hiç mi utanmadın amcanı oğlunu falan düsünmedinmi ya duysalar diye ilerde bisio lsa söylese kız napcan ne diyicen nasıl cevap vericen dese bu cocuk kızlığımı bozdu ozaman nolcak bana zorla sahip oldu falan dese?

hadi kızı gec o takmıyor belki allaha da inanmıyodur ya sen müslüman değilmisin öbür tarafta napıcaksın genede allah rahmetini esirgemesin af dile bence töbe dua falan et düzelt kendini

1|1
    0|0
  • Buraya yazarken günah mi cikariyorsun utanmaz herif kendi yegeninle beraber olmussun utanmadan yaziyorsun burdan madalyami bekliyorsun yerinde dibine gir utanma öl bence yasamak senin icin utanctir bundan sonra yaz bir mektup cek vur kendini göreyim seni

0|1
    0|1
    • Manyak mısın ? Sen elalemin tanınmadık kızıyla yatarken iyi de o çok tanıdığı birisini zükünce mi kötü ? Ensest ilişkiye karşıyım diyosan ben de karşıyım ama ölmesi gerekmez :)

• bakireliğini ordamı bozmuş? sen bozmadım diyorsun? demekki kimsenin günahına girilmez ama senin anlattığına göre ordada boş durmamış?

0|2
    0|0
    • Bakire değildi evet.

• ne biliyon boş durmadığını belki de azmış kendine kolunu sokmuştur ? :D

• lan vuruken iyiydide hemde 3 kez sonradanmı pişman oldun det paa yaparımsneı bak bunda yanlış bişe yok alanda razı verende utanılıcak bişey yk

1|1
    0|0
  • Kızın hayat tarzı bellide bu olay duyulursa ailene karşı mahçup olacağında kesin.

0|0
    0|0
  • bırdaha yapmamaya tobe edersın sonra bırde elını yuzunu guzelce yıka ve hayatına bak aga takma kafana olacagı vardı oldu

0|0
    0|0
  • hacı aynısı bana da oldu ama yatmadım uzaklaştım kızdan. almanyadakilerin çoğu rahat oluyor. şunu söyleyeyim o hiç takmıyordur kafasına :D sallama boşver üzme kendini olan olmuş.

0|1
    0|0
  • boşver götürmene bak koc yarasın :D

0|2
    0|0
  • Ensest'e karşıyız :D

0|1
    0|0
  • gleen vurmuş giden vurmuş bi tanede sen vur ne olacak :)

0|1
    0|0
  • kız kendi kaşınmış ne var bunda utanma otomatiktir, vücut refleksi, fazla uzun sürmez geçer.

0|1
    0|0
  • affedilmez bi hata yapmışsın

1|0
    0|1
  • aşkı memnu izleyip ibret alamayan styla :D

0|0
    0|0
  • işte bu yüzden evlenirken ırk din dil vs.seçimine dikkat edicem diyorum Allah byük konuşturmasın

0|0
    0|1
  • facesini versene hacı

0|2
    0|1
  • nasıl olsa bakire değilmiş bu ilk değil onun için

0|2
    0|0
  • Öğrendilermide bakamıyorsun?

0|1
    0|0
    • Hayırda utanıyorum yani..

• hayır,utanmamın sebebi amcamın torunu olması.

• kız kendi kaşınmış zorla yapmadın ve senin üstüne kalmadı

Yükleniyor...