Bekaret testini her doktor yapar mı?

yargılamadan önce okuyun lütfen daha önce hiç cinsel birliktelik yaşamadım ama küçükken birkeresinde kan görmüştüm kulodumda ayni ay adette oldum ama içimde hep bir korku var ya zarar geldiyse diye psikolojim alt üst oldu 3 ay sonra evlenicem ama stresteyim çok kötüyüm doktora gidip baktiricam ama her doktor bakarmi?

Güncellemeler:
doktor derken tabikide her kadın doğum uzmanı bakarmi demek istiyorum...
Arkadaşlar bugün bir jinekoloğa gorundum hiçbir sorun yokmuş çok şükür rahatladim hepinize teşekkür ederim yardimlariniz için. .

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• neden baktırıyosun eşin sana inanmıcaksa bıraksın

0|0
    0|0
    • esimle alakası yok o konusunu dahi acmaz ama ben kendim istiyorum bunu

• aklima takılıyor bu konuda korkularim var bu yüzden ogrenmek istiyorum dugune 3 ay var 3 ay merak ederek beklemek istemiyorum

• bilmem ama boşuna yani

Erkekler Ne Diyor 14

• Jinekolog, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı yapar.. Yanlışlıkla dişçiye gitme sen..

1|2
    0|0
  • iyi de kızım içine bir şey sokmadınsa her kan görmeyle bu korku yaşanır mı. içine bir şey sokmadınsa korkma. adet kanındır o.

0|0
    0|0
    • yaşıyorum işte napim elimde değil

• elle yırtsan hafifte olsa acı duyardın.
      neyse bir jinekologa görün muayene ettir. hepsi de yapar test.

• zaten test olup da muayene koltuğuna uzanıyorsun bacağını açıyor dudakları aralayıp bakıyor. hepsi bu. aslında kendin bile görebilirsin

• Bakar basit bir muayene.

0|0
    0|0
  • Jinekoloğa gidebilirsiniz. Onun dışındakilerin baktığını sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Jinekolog veya kadın doğum uzmanı bakar.

0|0
    0|0
  • Ben yakindan bakinca anlarim gel bakiyim

0|0
    4|0
  • bir bayan doktora gidersen kardeşim daha iyi olur senin için içinde şüpe varsa bayan bayanın halinden anlar talep eden sensin bakar tabi

0|0
    0|0
  • her doktor değil

Adli tıp uzmanı ve jinekologlar yapar.

0|0
    0|0
  • çok korkma kaygılanma Allah mutlu mesut etsin

0|0
    0|0
  • Hanimefendi devlet hastaneleri keyfi kontrol yapmaz özel jinekologlara yaptıra bilirsiniz

0|0
    0|0
  • Jinekoloğa git

0|0
    0|0
    • Hem bence kızsındır sen merak etme içeri bir şey sokmadan o zar bozulmaz ama aklına takılıyorsa gitmen en iyisi

• hyr kesinlikle ne soktum ne ilişki yaşadım ama bu korkudan olecegim en iyisi jinekolaga gorunmek her Jinekolog bakiyormu birde nasil bakılıyor

• Dış dudakları çekip bakıyorlar

• kadın doğum uzmanının haricinde haydar dümen amcanada gidebilirsin :-)

0|0
    0|0
  • Diş fırçası şok kanarsa bakireymişim dersin. Kan gelmesse bakire değilim dersin

0|0
    3|0
    • Bunu bile alaya alıyorsunuz ya size dicek bisey yok

• Ne alayı? Sadece fikir. Öğrenmek istersen diye.

• olabilirde olmayabilirde kızlarda değişkenlik gösterir ama bu kadar taktığına göre git bir görün bence ama bana kalırsa bir şey olmamıştır yine

0|0
    0|0
    • ya ne içine birşey soktum ne ilişki yaşadım

• tamam bir şey yok o zaman mesela örnek veriyim bisikletten zarın yırtılabilir balerinde zarın yırtılabilir ve bunun gibi bazı şeylerde yırtılma olasılığı vardır bir de ilk geceden ilişkiye girdin yırtılmadı kan gelmedi zar esnektir ve hamilelikte olur çocuk doğarken zarında o anda yırtılabilir sen kendinden eminsen tamam o zaman ne takıyorsun ki sen

Kızlar Ne Diyor 5

• Malesef her kadın doğum doktoru bakmıyormuş Türkiye'de. Yönlendirdiğim bir kaç kişiden aldığım cevap bu. Öncelikle stres yapma kuzum. Bekaret öyle ha deyin kaybedilecek birşey değil. İstersen bana ulaş tam olarak ne oldu da bekaretine zarar gelmiş olabileceğiyle alakalı bir konuşalım. Kendi kendine de bakıp görebileceğin birşey sadece biraz anatomi bilmen yeterli. Ben sana anlatrım.

0|0
    0|0
    • Bugün bir bayan jinekoloğa gorundum ve bakti hicbir sorun yokmus cok sukur teşekkür ederim yardımın icin

• Rica ederim birşey yapmadım ki :)) Sevindim adına canım.

• olsun konusman bile yardimci olmaktir:)

• Jinekologa gidebilirsin. Geçmiş olsun

0|1
    0|0
  • neden noldu ki durupduruken mi kan gördün?

0|1
    0|0
    • ya cok kucuktum tamda hatırlamıyorum ama kan gordum diye hatırlıyorum ayni ay içerisinde ilk adetimide gordum onunla alakali bsymi bilmiyorum

• korkma sıkıntı yokk

• İnşallah öyledir

• Valla ben annemle gittim baska bir sebepten dolayi alttan baktirmak istedik kac kere soylememize ragmen bakmam ben dedi bakmadi salak kadin

0|0
    0|0
  • Özel hastanedeki kadın doğum uzmanı bakar. Devlette sanırım bakılmıyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...