Anal ilişkiye girmelimi?

Fuckboddymle mukemmel cinsel hayatımiz var oral vajinal agza bosalma falan bir senedir boyle devam edioruz ben ona asigim oda bana bisiler hissedio gibi anal yapsam onla bana daha cok baglanir hoşuna gidermi ona öyle tadlar vermek istiyorum ki hep beni istesin benden vazgecmesin hatta evlenelil istiyorum sizce mümkün mü?

0|1
4|44

En İyi Erkek Görüşü

• Ben sexepalitesi çok yüksek bir erkeğim birkere amal deneğimim oldu çok peşinden koltuğum hatayatımın kadını diyodum hatta anal seksten sonra bir soğuma geldi ama öyle böyle değil yaptıktan sonra birdaha hiç görüşmedim 🌹

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 43

• Evliliğiniz döte bağlıysa tutmaz o döt:(

5|3
    0|0
  • Zaten aşklar hep anal domal... asdasdd

4|2
    0|0
  • İlkse girme.. sevgilimin ilki benim yaptık ekim ayında.. ilk başta ucu girince birşey olmadı daha sonra biraz ittirdim sertleşince pipim ve yarıya kadar girmesiyle dur yaa demeye başladı surat ifadesinden belliydi çok acıdığı sonra boşaldım içine ve lavaboya gitti geri gelince kanamış dedi.. iki gün oturamadım dedi acıdan penisim de büyük değil üstelik 13 cm kalın sadece

1|0
    0|0
  • Iliskide atraksiyonlar azalinca yeni arayislara yoneliniyo genelde erkekler tarafindan budan iliskinizin nekadar surecegini gosteriyo zaten belirli bir sure sonra daha farkli aeayislara yeni kisilere yonelmek isticektir umarm sana daha cok deger verrni de cikar karsina

1|0
    0|0
  • Anlaşılan senin derdin fuckbody olmak değildi aşık oldun o seni sevmedı sevgili olmadı ama tabiki cinsellik istedi sende kaybetmek hiç olmamasındansa beni kullansın belki sever dedin çıktın bu yollara dogrumu? Sevebilir imkansız değil ama ugrassman emek lazım belki yüzde on bir ihtimal

1|0
    0|0
    • Ben kimseyle sevgili olamm herkese cakar giderim mantgnda olan bir adamdi ama bna hep cakio onu elde tututyrm hp yapiorz sklmdi k şükür bna demisti sen güzel bir kzsin bnim hayalim playboy gbi bir hyt yasamak falan bn yinede istedm onu nasi bisey ypsamsevebilir nne hosuna gider

• mesaj at konuşalım bir kaç yol dene

• fuckbady ne zaman ask olmus ya. sonu var mı sence bunun kullanıp atacak seni senn gibi bir kızla kim ciddi dusunur?
    Hak yolu varken neden b*k yolu?

1|0
    1|0
  • Girmemelisin

1|0
    0|0
  • evlenelim demeyeydin iyiydi

2|0
    0|0
  • analı da yap tam tiksinsin senden.

0|0
    0|0
  • istiyorsan yap ama sonra pişmanlık duyma

1|0
    0|0
  • herseye acık olman guzel bu karsındakını mutlu eder ama daha yasın genc bence anal ıcın erken

2|0
    0|0
  • Oha a. q herseyi yapmıssın baglanmamısta onlamı baglancak. Artı okadar cok sey yapmıssınki bir onumu yapmadın yazık sana

0|0
    1|0
  • İşte bu yüzden fuckbuddy den korkuyorum l*n .

Aşık olmuş bu.

Seni aşağılık olarak görebilir de.

0|0
    0|0
    • Evet asik oldm olamazmi Allah Allah ne malisiniz Allahsen

• Allahın yarattığı bir insanım işte sen gibi. Kullanıp atınca burada ağlama gizlenip gizlenip.

• bir kezbanın fuckboddysi olursan sonuç "biz şimdi neyiz?"

1|0
    0|0
    • Kezban değilim canisi ya.

• Ben fuckbody olmdn ona asik olmstm zaten ama sen su tipinle tam bir hanzosusun bende tas gibi hatunum ve istedgimi er ya da gec alicam (:

• ;) kızların çok gzelm herkes peşimde tribi

• anal diye hoşuna gitcek değil sen sağlıgını düşünmüyosan yap

0|0
    0|2
  • Fuckboddy / Evlilik

tatlıyla tuzluyu karıştırmak gibi birşey olmuş

0|0
    0|0
  • öyle yapan kaç kişi evlenir

0|0
    0|0
  • evlenmek mi? yuh !

0|0
    0|0
  • fuckbuddy kurumunun ruhuna aykırı

0|0
    0|0
  • bir ben bulamadım şu fuckbuddy şeysinden ya :(

1|0
    0|0
  • senle evlenirse bende barrack obamayım :S

0|0
    0|0
  • sen gerçekmisin acaba neden bize hiç denk gelmiyor...

0|0
    0|0
  • Igrenccc

0|0
    0|0
  • zaten bir anal kalmış onuda esirgeme ver gitsin sende kurtul :d

0|0
    0|0
  • fuckbuddy ile evlenmekmi peki o böle bişey istermi

0|0
    0|0
    • Istemesi için gotumu yiriorum asik oldum ve alıştım kocam gibi

• senin istediğin kesin de götün onu ikna edermi bilemem

• daha mutlu olursunuz keyfınıze bakın

0|0
    0|0
  • Sen hic Ölmeyecekmisin?

0|0
    0|0
  • Ama o fuckbudyy onla duygusal bag kurmaman lazım

0|0
    0|0
    • Ama kurduk sarilip uyuyoruz birbimize surekli konusuorz birbirimize alistik ama sevgili deglz

• Keşke benimde öyle birisi olsa

• Bir erkeğin fuckbuddy isiyle evlenmesi için salak olması lazım. Vur kaç.

0|0
    0|0
    • Neden

• Kusura bakma ama sende onu bir mal gidi görüyorsun. Fuckbuddy nin anlamı nedir biliyormusun. Sadece cinsel tatmin için kullandığın bir vücut. Yani bir şişme kadından erkekten farkı yok. Sen şişme erkeğe kendini sevdirebilirmisin. O adam seninle evlensin bende birşey bilmiyorum

• Hayır aksine aşık olmadığın kimseye guvenemedigin ciddi iliskiye inancın kalmamasindan yaşanıyor begendigin hos buldugun biriyle bu tür ilişkiler en azından bnim böle başladı ama bir senede asik olup bglndin o bnim için bir vucut degil aksine deger verdigim düşündüğüm biri

• Ilerde tutamazsin kicini inşaallah:)

0|0
    0|0
    • Kardes illegal bir olay icin yaratan kelamı etmeseydin bari :( zaten hatun yaratıcıya kafa tutuyor...

• Erkekler Devam
    13

Kızlar Ne Diyor 4

• bravo kuzucum sana

1|1
    0|1
  • Saçmalama sakın yapma. ...
    Ayrıca seni sadece seks için görüyor hayaller kurma.

0|0
    0|1
  • Ben barsak sorunundan dolayi
    anal fissur oldum ve ameliyattan sonra sabahlara dek ağladım ve dört defa tekrar etti gülüm sabret tövbe et ve helalinle hak yoldan birleş
    Allah hepimizi ıslah eylesin

1|1
    0|1
  • Yapma bence onunla baglanacaksa sana hic baglanmasin daha iyi

1|1
    0|1
Yükleniyor...