Gerçekten bu olabilir mi?

Abim yakında evlenecek. Gelinimiz dün yanıma geldi seninle bir şey paylaşmak istiyorum dedi. Benim kızlığım bozuldu dedi. Ben şok oldum tabi. Küçükken düşmüş mü bir şey mi olmuş o sinirle hatırlamıyorum. Gerçekten böyle bir şey mümkün mü? Çok da iyi bir kız o tür bir şey yapacak biri değil.

Güncellemeler:
İlişki dışında ne tür durumlarda bozulur

0|0
9|19

En İyi Erkek Görüşü

• Ya yalandır ya da gerçektir. Ne fark eder?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• hoplamayla zıplamayla düşmeyle bisiklete binmeyle falan bozulmaz. bunlar yutturmak için uydurulan poktan bahaneler. o ya mast yaparken yırttı ya da biri ile birşeyler paylaştı

0|0
    0|0
  • Bozulabilir nolacak namus beyinde unutma iki damla kanda degil ve hersey yuz gram ette degil ayni sey senin de basina gelebilirdi

1|0
    0|0
  • olabilir bazı kazalar sonucu bınde 1 de olsa kızlıgın bozulma ıhtımalı var ama bu abınle onun arasında

0|0
    0|0
  • yalandan hikaye uydurmuş yazıııIIKKK :Ss

0|0
    0|0
  • namus bekarettir aslinda

0|0
    0|0
  • insan başına her şey gelir, doğru olabilir tabiki, burada önemli olan güvendir, ama neden sana anlattı, nişanlısını anlatması lazım bence

0|0
    0|0
  • Böyle olaylar olabilir tabiki kaza ile bozulabilir ama yinede temkinli olmak lazım yalan da söylüyor olabilir

0|0
    0|0
  • ola bilir

0|0
    0|0
    • abinede dürüst olsun bence sorun olmaz sanırım kıza inanıyor iseniz

• Bisikletten düşmüştür kesin. Klasik.

0|0
    0|0
  • Anine söyle kız önceden birine vermiş :/

0|0
    0|0
  • yalan bence ama emin olmak lazım..

0|0
    0|0
  • düşerek kızlık mı gidermiş :D

0|0
    0|0
  • haha guldurmeee bence zorrr oyle düşerken bozulması filan ama doğruysada yapacak bişi yho

0|0
    0|0
  • Sende yedin. Her türlü boku yiyin sonra düştüm diyin. Bakire olmayan bütün bekarlar bisikletten düşmüş * .

0|0
    0|0
  • Sen bakiremisin.

0|0
    0|0
  • Bence sallıyor

0|0
    0|0
  • İmkansız öyle darbeyle falan bozulması palavra bunlar git abine söyle bekaret önemliyse onun için ayrılsın kız birine vermiş çünkü

0|0
    0|0
  • Olabilir kucuk bir ihtomal ama bumu abine soylemesi lazim degil mi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Ne var bozulduysa? Ha düşerek ha ilişki sonrası. Çok mu önemli yahu sizi abinden sonrası ilgilendirir öncesi değil.

2|3
    1|3
    • Ne malca bir düşünce

• Bozuk kiz korunması.

• Alakaso bile yok kimsenin namus bekçiliğini yapamazsınız çok madah bişey ya söyliyim canım ben bakireyim, ama olmasaydım da kimseyi ilgilendirmezdi erkekler yapınca peki kızlar yapınca "ama zar gittiiiiiiii". Ne kadar geri ve ilkel zekalısınız.

• Çok esnek sporlarda bozulduğu, düşünce bozulduğu. Yüksek bir yerden duvar falan gibi aşağı atladığında bozulduğuna şahit oldum. Bu şekilde bozulmuş bekaretler olabiliyor ve muayene ile de çok rahat anlaşılıyor. Çünkü her hangi bir zorlama ve genişleme olmuyor vajina ağzında. Yani zar zedeleniyor veya yırtılıyor fakat hala ilk günkü gibi dar ve deforme olmamış görünüyor.

Fakat bunu gelip sana söylemiş olması düşündürdü beni biraz. Abin biliyor mu acaba?

0|0
    0|0
  • Böyle olaylar olabilir.

0|2
    0|0
  • Neden olmasın , kızlık zarı berlin duvarı değil ki çok hassah bişey. Benim kız arkadaşım banyoda keselenirken bozmuştu nekaretini.

0|0
    0|0
  • Bence düşmeyle olmaz. Sallamış resmen

0|1
    0|0
  • Abine soyleyememis belliki, anlasildi. Git konus adamla da kandirilmasin.

0|2
    0|0
  • Gercekte olabilir ama önemli olan gelmiş söylemiş dürüst olmuş bence gerçeği söylüyor düşmüş ya da biryere çarpmış olabilir

0|0
    0|0
  • 1000000 da 1 dir bu dusmeyle icine tas sopa girmeli ki bozulsun durduk here bozulmaz. Abine soyle bence kesinlikle

0|0
    0|0
  • Niye sana dedi acaba abin biliyor mu ama karışık bir durum belki bir cahillik ile birsey yaptı ya da dediği gibi düştü

0|2
    0|0
Yükleniyor...