Gercekten seviyomudur ki?

Dun iki yıldır sevgili oldugum kisiyle iliskiye girdik cok oluyo zaten bekaretimi ona vereli. Kavgalıydık dun barıstık iliski sırasında allah belamı versin ki seviyorum seni l*n dedi. Bende allah beni vererek belanı vermiszaten dedim sizce ne kadar samimidir ben sevdini hissedbiliyorum ama sormak istedim okul bitince evlilik ins.
Not.. namus bekciligi yapanları sikayet edicem

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• O anda bile seni sevdiğini söylüyorsa?

Seviyor işte. Anın tadını çıkart sevmiyorsa bile.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• sen kendi namusunu düşün ben bekçilik yapamam. zaten öyle bir kavram da anlaşılan kalmamış.. işim var gücüm var.

neyse gelelim yanıta. adam sen küstükten sonra kendine manita yapamamış. bakmış abazalıktan kuduracak. en iyisi eskisiyle idare edeyim hiç yoktan iyidir. yeni birini bulasıya kadar idare edeyim demiş. hepsi bu.

yani sen şimdilik adamın geçici cinsel objesisin. ileride atar

0|0
    0|0
  • sevdiğini hissediyosan sorun yok önemli olan senin ne hissettiğin buradakilerin ne yazdığı değil

1|0
    0|0
  • Umarım evlenir ne diyeyim.

1|0
    0|0
  • namus un kalmamais gitmis

0|0
    2|0
  • Valla hiç belli olmaz. erkek millati bu. ilişkinin duygusal yönününde gelişmesine bağlı

0|0
    0|0
    • Duygusal yondede balık burcu zaten cok kırılgan romantik davranır kahvaltılar hazırlar kendi eliyle yemekler yedirir

• Kesin okul bitince evlenirsiniz asdfghjkllnfb

0|0
    0|0
  • Vucuduna aşık

0|0
    0|0
  • Seviyor ama vücudunu seviyor seni şutladığı zaman artık seni alacak enayiyi arar durursun ahahahah

0|0
    1|0
  • Namusunmu kalmış namus bekçiliği yapalım b*k evlenir seninle :)

0|1
    2|0
  • Bunu ancak daha güzel bir kızla sınandığında anlarsın

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İlişki düzeyine bak

0|0
    1|0
  • bilemeyiz ki. ama öyle dediyse seviyordur herhalde. asil önemli olan bu geceden sonraki davranislari. biliyosun cogu isini halledip birakiyor. bundan sonrasi önemli

1|0
    0|0
    • 1senedir. iliskiyegiriyoruz ilgisi hala var romantik duygusal davranır balık burcu zaten

• ha yanlis okumusum. seviyordur galiba yoksa coktan birakmistir

Yükleniyor...