Klasik ama merak ettiğim bir soru?

Ben orta öğretmde saflık yapıp birinin sözlerine kandım ve bekaret nedir bilmeden biriyle oldum.Haliyle sonum hüsran ,üzgünüm ,yanlşm bu oldu .Başkada öyle bişe yapmadım.En önemliside 7 senedir benımle böyleyken evlenen olmaz dıye düşünmekten hiç bır teklıfı kabul etmedım ,düzgün bi ilişkıye hep heves ettim.Hatta şu son zamanlardada hep ağlr oldum.Bigün çook iyi anlaştğm normal bi erkek arkadaşımala kız arkadaşı hakkında konusurken bana '' çook korkuyrum alacağım kızın bozuk olmasından dedi'' orada ona her kız için gecerli değil bi diyemedim gözleerim dolmştu.Beni sevgi anlamında ççook sevdiğini söyleyen 1-2 ınsan çıkmştı karsıma ama sırf ilerde yüzüme bozuk olduğumu yüzüme vurmasın vede üzülmesın dıye hep ters davrandım uzaklaştrdm kendımden her defasındada oturdum ağladım. Ben istemezdm böle olmasını Diktir dıyenler olabilir aranızda ama bu yaşadğm şey bana artık şöle düşündürmeye başladı'' ewet namuz çook önemli her erkeğin altına yatandan hayır gelmez,ama ben bozuk olduğm halde kendımı bırine yamamadan birinin benı böle sevmesini ıstıyorum,bide sadece zar için beni sevmesini istemiyorum''

Beni seven kişi böle düşündüğümü bilse beni yine severmıydi acaba?

0|0
2|29

En İyi Kız Görüşü

• oldugun gibi kabul edecek adamlar cikacak karsina. sadece dar kafali gorunumlu tiplerden uzak dur belli ederler zaten konusmalarindan onun disinda kafan rahat olsun. simdi anliyorum orta okuldayken ailem neden bu kadar baski kurdugunu cunku bende bilmiyordum bekaret nedir ne degildir ve baskilarindan dolayi ailemden hic haz almazdim iste demekki aklimiz ermiyormus. o yuzden bunu yasadiginda sen zaten cocuktun. yetiskin olursun yaparsin rengini belli edersin. ama sen yaptiginda cocuktun genc kizlaga adam atiyordun. masumsun snei dinleyecek anlayacak kisi cikacaktir karsina. her onune gelen firsati tepme sadece durust ol. emiinim karakteri saglam kompleksiz adam seni medeni bir sekilde anlayisla karsiliyacak.

0|4
    0|3

Erkekler Ne Diyor 29

• "Ben orta öğretmde saflık yapıp birinin sözlerine kandım ve bekaret nedir bilmeden biriyle oldum"

şu söze hiç inanasım gelmedi ...

1|3
    0|0
    • sen kımsınde kendımı sana ınandırmak zorunda kalayım salak... Allah biliyorya o yeter senın gıbılerde neysee sevıne düşmeyeceğim allah kımseyı hatasız yaratmadı... dönde bir aynaya bak benım anlamadan bilgilendirilmeden yaptığım bu hatanın en azından bedelinii 7 yıldır her gün ödüyorum m .. Acaba senın ne hataların var pis serserii bas gtt...

• zor sevsede bı gun en ufak bı tartısmada yuzunede vurur sana ası de olur kotude davranır ama Rabbımden umut kesılmez herkes kaderındekını yasar

3|2
    0|1
  • toplumumuzda 40 50 yaşına kadar diye duyduğumuzda şaşırdığımız evde kalma sendromuna neden olan vakaya uyan örneksin şuanda, sana önerim yaşın genç mesleki kariyer bu gibi kusurları örtmeye yardımcı olur aşk meşki arka plana koy önündeki 10 seneyi kendini eğitim ve işe vererek değerlendir zamanla kıymetli olmaya başlıcaksın bunu hissedeceksin yalnızkende hayat güzel kimseye muhtaç değilsin

1|1
    1|0
  • Dürüst davranman güzel bence.

0|0
    0|0
  • çok iyi bir bölüm oku, istersen kaşar ol, talibin o kadar çok olur.

3|2
    0|0
  • benim başıma da senin gibi bir olay geldi eski sevgilimdi kendisi gerçekten de sevdim bana tecavüze uğradığını söylemişti ben de sevdiğim için göz ardı ettim ve bu senin hatan değil diyerek ilişkiye devam ettim...ama bana yalan söylediği için ayrıldık. bekareti için değil... insan severse ve doğru olursa merak etme sorun olmaz.. sende evleneceğin insan ile evlenmeden önce oturup konuş herşeyi düzgünce anlat sen doğru ol ki karşındaki de sana anlayış göstersin. ondan sonra de devam etmek isterse buldun demektir ama devam etmek istemezse kimseyi kandırmış veya üzmüş dedirtmezsin... sormak istediğin soru varsa sor...

0|0
    0|0
    • Nasıl çıktı peki ortaya yalan söylediği?

• Aslında bende karşıma beni çook sevdiğini söyleyen insanlar çıkınca''sevgili anlamında'' o zaman onu sınamak için baya bi konuştktan sonra ssözlerimle laf cambazlığı yapmaya çalışıyrum maksat'' bozuk bir kıza karşı düşünceleri ne onu öğrenmek için'' bakıyrum ki ilerde bu halimi yüzüme vuracak biri o zmn arayı soğutuyrum.. doğruyu söleme gereğide duymuyrum ve bu durumdanda çook sıkıldım tuhaf bı ınsana döndüm ..

• bu kızlar için normal birşey mi... ben bunu yüzüne asla vurmam dedim neden tekarladı neden defalarca yanar dönerlik yapıp karakrları değiştirdi tek seferde bırakmadı... ayrıca bana en son söylediğinda aslında temizim dediği zaman yüzük takma yolnda idik... durum o kadar ilerlediyse nedenhala sınama derdinde ki gerçi artık bitmiş bir olay gerçi

• ordaki mantık bi zarr parçası degil.biraz agır olck ama diyelim ki kız bekaretini verdi yattı kalktı adamın şeyini agzına aldı sonra macera aradı anal yaptı vs vs yapmadıogı kalmadı.hepsi geçti önüne deger verebilecgin erkek cıktıgında bn bozukm dersen baskasının seyini agzına almıs olanı bn öpeck miyim demez mi Allah için. tabi bunu temiz bi erkegin demeye hakkı var yanls mıyım yani.tabi sen küçklük htası düşmüssün ve yapmamssn bi dha ama olay zarda degil aslnda kirlenmekte temz olmkta ...

0|3
    2|1
  • Pişman olmuşsunuz çok karamsar olma cevremdeki bir çok erkek senin gibi pişmanlık hissetmiyor.En azından sen pişman olmuşsun Gönülden tövbe edersen Allah sana doğru yolu gösteriri sen hiç anlamassın.

Bir insan yaptığından pişmanlık duyar utanırsa tövbesi kabul olur ama pşman olmassa "zina eden zina edenlerle evlenir" işte belirttiğim bu söz onlar için geçerli olur.

0|0
    0|0
  • ya kaç tane bakire kız kaldı zaten Allah aşkına str et kullandırma kendini yeter.

3|2
    1|1
  • ruh or*spu olmadıkça kızlığın bozulmuş kime ne :) Gider onlarca kişiye oral yapar onlarca kişiye anal yapar ama vajinaya sokturmaz, namus kızlık

= eşit değildir.

0|0
    0|0
  • Yukardaki yazdıkların kalbinden geçenlerse; namusun bacak arasındaki zar olmadığını ispatlıyorsun.

Allah iyilerle karşılaştırsın.

0|0
    0|0
    • Aminn .. zaten dediğim gibi 7 yıldır bir gün aklmdan cıkmadı ve hep üzüldüm.Ağlarken yazdım o soruyu neyse teşekkürr ederm.. eyw

• ya esas olayı anlamıyorsun sen zar peşnde değiliz hazmedemediğimiz durum eşimiz olucak kadının birinin altına yatması migdemiz bulanır kaldıramayız şahsen bana ne isterse yapmaya hazırım sadece böyle birşey yaşamamış olmasını isterim

0|2
    0|0
  • sen dırek soylersen bunu karsındakı erkge oda sevıyor ıse senı gercek manada bence bır sorun olmaz ama boyle yaparak cok sey kaybedersın hayatından guzelım

0|0
    0|0
  • Üzme boşuna kendini..

0|1
    0|0
  • Beni her ne kadar seversen sev :)) Her ne kadar üzgün ve perişan olursan ol ... Başkasıyla yatmıs ve kızlıgı kaptırmıs biriyle işim olmaz...

Şahsi görüşüm.

0|1
    0|0
  • tatlım senin gibi temizini kabul etmeyen zaten adam değildir... kaldıki sevişmiş bile olsan seni sen olduğun için seveni bul...

0|0
    0|0
  • bence güven çok önemli kimse senin kaç kişi yaptıgınıile veya yanlışıklamı oldu gibi sorular sormaz ve birde güvenemez

0|0
    0|0
  • sende bakir olmayan bir erkek bul eşit olursunuz. sonuçta bu sitede herkes bekaretini vermiş bak.

0|0
    0|0
  • illaki seni bu şekilde kabul eden biri çıkar ama bozuk kadının bahanesini asla kabul etmem ve onun bahanesine inanmam, kadınlar yalan konusunda çok usta.

0|0
    0|0
  • Normalde benim içinde bekaret önemlidir.Ama eğer karşımdaki kişi senin samimiyetinde bir insan olursa birde gerçekten de bu şekilde kaybetmişse kendi açımdan sınırlarım o kadar da geçilmez olmayabilir.

0|0
    0|0
    • Şunu unutma.Yalan söylersen karşındakini mal,enayi yerine koymuş oluyorsun.Bir insanın asla kaldıramayacağı bir durumdur bu.

• İşte bu yüzden üzülüyorum ewet küçüktüm anlamadn oldu bitti.

Yalan söylemeyi beceremeyen bir ınsanım ve böle alştm ben ve evlenmeden önce de birine yalan sölemk asla istemiyrum..

• senin gibi biri karşıma çıksa bunu anlatmasına gerek kalmadan benim için bu tip şeylerin sorun olmadığını söylemiş olurdum zaten... her insan bekareti önemsemez, ama çoğunluk önemsiyordur. sen moralini bozma. kendini biliyorsun sen sonuçta.

0|0
    0|0
  • neden olmasın?

önce o kişilere bu fırsatı ver...

0|0
    0|0
  • Cık sevmem ...

0|1
    1|1
  • nasip kısmet için güzel olsun

0|0
    0|0
  • sever

0|0
    0|0
  • bumu sorunun :)

0|0
    1|1
  • Namus iki bacak arasında değil diyenler, ya siteden hatun kapma derdinde yada çok geniş mezhepsiz insanlar. Hayat yaz boz tahtası değil, bir kere hata yaptınmı bunun bedelini ödemelisin. Düşüncesizdim, saftım, çok seviyordum gibi bahanelerin arkasına saklanıp kendini ruhunu temizemi çıkarmayı düşünüyorsun? Neden bu b.ku yiyip pişmanım diye dolanıyorsunuz?

Neyse sen en azından pişmanım diyorsun ya namus beyinde deyip milletin altında gezen ors. lardan farkın var. Evleneceksen seni kabul edecek birini bulacaksın temiz birine yamayıp kendini onuda günahına alet etme.

1|2
    1|0
  • erkekler bakir mi sanki takma kafana benim gibi düşünen ve hiç önem vermeyen biri çıkar karşına merak etme

0|0
    0|0
    • Öyle ewet takmamam gerek bılıyrum hayat bırıyle evlenmedende güzel.Ama ben hayatımı tek dewam ettrmk ıstmıyrum ve birisi olsada ona yalan sölemeden mutlu olmk ıstıyrm.. olmuyr neysee .ss

• bekaretini alan çakal napıyor

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• anım benim benim bak pişman olmuşşsun zaten ıllakı senı seven bırısı çıkacaktır merak etme sadece zamanı gelmemmıstır

0|1
    0|1
Yükleniyor...