Regl sancisindan kivraniyorum?

Dun aksam regl oldum geceden beri kivraniyorum sabah 5te yattim bu saatte uyandirdi beni lanet olasi. Agri kesici ictim az once sicak cay ictim sicak su torbasiyla yatiyorum simdi kalkip acile igne vurdurmaya gitcem bayilmaktan korkuyorum acidan gozlerim karariyor resmen. Saglik ocaginda agri kesici igne yapiyorlar mi bilen var mi? Ya da şu an ne yapmaliyim resmen uykum zehir oldu her ay bu iskence fazla agir geliyo

0|1
7|10

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• -bol balık ve et tüket
    -maydanozu suda kaynat suyunu iç ödemi atacağından çok etkilidir.
    -E vitamini içeren sebzeler tüket
    -fındık fıstık badem ceviz tüket
    -banyoda hamur yoğurma masayı yap.
    -ayaklarını sıcak tut bu çok ama çok önemli
    -ağrı kesici iç. ağrı kesici kanamayı hızlandırır ve adet kısa sürer. bu zaralı değildir. bazıları zararlı zanneder inanma

0|0
    0|0
  • Alt karına koyulan sıcak su torbaları, rahmin kan dolaşımının hızlanmasına yol açarak ağrıyı azaltacaktır. Ilık duş almak, ayaklarını sıcak su içinde bekletmek de fayda sağlar. Önerilen ısı 40 derecedir.
    B ve E vitaminleri ile magnezyum içeren ilaçlar ağrıyı azaltır. Bitkisel çayların kaslar üzerindeki gevşetici etki yapar, bu dönemde papatya çayı ve rezene çayının yararlı olur. Kahve, çikolata, kola, çay gibi kafein içeren gıdaları tüketmemek gerekir.

0|0
    0|0
  • Bilmediğim konuda fikir yürütemem sadece size geçmiş olsun diyebilirim verdiğiniz cevaplardan sağlık sorununuz olmadığını gördüm ama yinede tek bir doktorla kalmayıp başka bir doktor ya da konuyu iyice araştırabilecek bir bu konuda branşlaşmış bir hastahaneye gitseniz. Bursada jilmer diye sadece kadın hastalıkları konusunda faaliyet gösteren bir yer var ama sizin bulunduğunuz yerde var mı bilemem böyle bir yerde tam detaylı bir inceleme yapılsa bence iyi olabilir

0|0
    0|0
  • kıyamam yaaa sıcak su koyayım karnına, geleyim sinirlen hırsını al benden :)

0|0
    0|0
  • çare yok

0|0
    0|0
  • Bize ne.
    Sadece sen mi agri cekion
    Herkes yazsa burada gecilmes

0|0
    0|0
    • Yani hacı hamıgötü agrayan buraya geliyor, Sanki acilservis :D

• Başka acılardn kıvranmayı tercih ederdin dimi :D

0|0
    0|2
  • Hormon bozuklugumu var acaba

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun en kisa zamanda geçmesini diliyorum

0|0
    0|0
  • gecmis olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Her ay duzenli regl olan ve sanci ceken erkek arkadslr yardimci olcaklar simdi dayan.

1|0
    0|1
    • Dalga geçiyor biri de. tam sığır ya.

• @hard_man amacım ilgi çekmek felan değil. Zoruna giden beni çekemeyen anten taksın. Yaran varsa gocun yaran yoksa otur yalını ye. Ben kendime bakıyorum çok şükür hiç kimseyi rahatsız etmek ya da fenomen olmak diye bir niyetim yok. 2.5 yıldır buradayım hiç öyle şeye gerek duymadım duysaydım çoktan feno olurdum...

• La sen olsan olsan yırtık don olursun yaran yoksa ne diye mesajıma zıplıyorsun

• Hava iyiyse yasadigin sehirde bir yarim saat kadar koş bu iyi gelecektir o sirada agri kesicidr etkisini gosterir. Gecmis olsun.

0|0
    0|0
  • Kekik çay i içmeyi dene oda iyi geliyor

0|0
    0|0
  • Yılan dansı yap
    Hareket etmen
    Fayda sağlar.
    Geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Ben de aynı durumdayım