Sık masturbasyon yapmamın vajinama ne gibi zararları olabilir?

Sık masturbasyon yapmamın vajinama ne gibi zararları olabilir?

Güncellemeler:
Araştırdım bir zararı yokmuş.

0|0
2|22

En İyi Kız Görüşü

• His kaybı, zevk alamama, ilişkiden zevk alamama, kocanın altında robot gibi yatma durumları yaşarsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Vajinaya zararı yok. En fazla tahriş olursun. AMA!

İleride birleşme anında zevk almayıp psikolojik çöküntü yşarsın. Geçenlerde evli bir bayan gizlenip bu durumu anlattı.

Abartma tadında bırak. Tahriş iyileşir ama haz almak ve psikoloji geç düzelir.

1|0
    0|0
  • yalama olur ne olacak :)

1|0
    0|0
  • ilerde gec bosalma zevk almama tatmin olamama gibi sorun yasarsın. vajinanda dadakları acılır sekli kayar çirkin bişiy olur yani.

0|0
    0|0
  • Masturmasyonun zarari olmaz bende halasik yapiyorum fakat evlendiğinde esin tatmin etmezse sen de benim gibi devam edeceğin kesin çünkü zevki sahane

0|0
    0|0
  • Yapma çok ya seks en iyisi

0|0
    0|0
  • dayan gitsin bişi olmaz

0|0
    0|0
  • Tahriş olur , gerçek ilişkide veya insanlara tutumunda da olumsuz katkısı olur.

0|0
    0|0
  • Kisa surede oraya bir penis girmesi gibi bir etkisi olur. Zira bir yerden sonra tatmin etmeme durumu olur. Tabi vajinaya pinas girmesi senin icin bir zararsa:)

0|0
    0|0
  • Bizimkisi gibi uzar kız peşinde koşarsın sonra

0|0
    0|0
  • Fazla yapma seks ten zevk alamazsın sonra

0|0
    0|0
  • Kackere ne siklikla yapiyosun

0|0
    0|0
  • ne zarar olcak elin kayarsa patlar gider:)

0|0
    0|0
  • Tahriş ve dudakların sarkması

0|0
    0|0
  • Yara olabilir

0|0
    0|0
  • Vajinal orgazm olmanı engeller

0|0
    0|0
  • Yara yapar

0|0
    0|0
  • seks yap yazık etme kendine.

0|0
    0|2
  • zararlı işte doğal değil yapma pek ;) kendimden biliyorum :/

0|0
    0|0
  • Tahris olur

0|0
    0|0
  • ay kıyamam :(

0|0
    0|0
  • Hiç bir zararı olamaz

0|0
    0|0
  • sarkabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Teknik olarak bir zararı yok. Yaptığınız şekle göre belki iç dudaklarda çekil bozukluğuna ve tahrişe sebep olabilirsiniz. Bunun dışında sıklıkla klitorisi uyararak masturbasyon yapmak ileride vajinal orgazmı hatta zevki bitirmektedir. Klitoris uyarıldığında çok yüksek zevk alındığından bu denli yüksek zevk almaya alışan kadın ileride vajinal orgazmı yaşayamamaktadır. Tabii ki bunlar kesinlik arzeden unsurlar değil. İhtimali olan şeylerdir.

0|1
    0|0
Yükleniyor...