Esimle birlikte oldum fakat kan gelmedi ne yapicam bir fikri olan var mi :/ ?

Esimle ilk gecemde birlikte oldum fakat kan gelmedi esnek mi bilmiyorum ama en azindan bir damla da olsa gelmeliydi cevremdekiler bazi pozisyonlardan bahsediyolar boylece kan gelebilirmis bu konuda yardimci olacak bayan arkadaslarim var mi? :(

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Mk ülkesinde ki konulara bak birde başkalarına:
    millet aya çıkar uzayı keşfeder elektrikli araçlara odaklanır bunlar hala 2 cm lik zarı dert ederler l*n ...

Git doktora görün kocanla. Ne zarmış yahu.

0|0
    0|1
    • Once sen bir uzaya cik uckurunu dusunmekten vazgec sonra gel bize akil ver bilmedigin herseye yorum yapma

• Ben ne diyorum sen ne diyosun :)

• Bak güzel kardeşim.

Şu konuyu bir oku:

www.kizlarsoruyor.com/.../q2419236-gidip-kizligina-baktiralim-mi-dedi

Şok etti o konu beni. Zarın esnektir tamam mı? Daha önce bir kaza geçirmişsindir küçükken falan o zaman gitmiş olabilir.

Öyle bir toplum olmuşuz ki tamam mı? O zarın kıymeti çok yüklü bizde. Herkes kaldıramıyor. Ve öyle bir şey ki bak senin parçan bile senin canını sıkıyor.

Sen evlenmişsin yaş 18 üstünde görünüyor. Doktora gittiğinde senin mahremini kimseye açmaz. Eşini ikna edersen ikiniz bile hastaneye gidebilirsiniz. Büyütme gözünde.

Yoksa o adamın kafasında sorular dönecek... Tutup bıçakla kanatacak değilsin, vajinana zarar verecek değilsin.

Anla beni. Ben seni çok iyi anlıyorum. burada çok soru çıktı böyle ve hep doktora görün dedim. Çünkü her kafadan ses çıkıyor ve yanlış şeyler söylüyorlar.

Kızdım evet çünkü bu zar evlilik yıkabiliyor. Güven sarsabiliyor. Şimdi anlayacağını umuyorum beni.

Erkekler Ne Diyor 5

• bak kardeşim ben bayan diilim ama şöyle söyleyeyim bir kızın yaşı 18 üzeri ise zar kalınlaşıyor o yüzden esneye biliyor birde esininki küçük ise ilk gece zor olabiliyor
    gelelim caresine benim nildigim kadarı ile erekek uzanacak kadın üstüne çıkacak içindeyken erkek kadının sırtına bir kaç defa yumruk atacak ne hızlı nede yavaş olmalı en azından denemeseniz bile son çara bir deneyin derim.

0|0
    0|0
    • Peki tesekkur ederim kardesim

• Eğer daha önce birisine vermediysen esnektir eşinde sorun yapıyorsa gidin doktora hatta sen teklif et ayrıca bunun pozisyonla falan ilgisi yok

0|0
    0|0
  • esnek olduğundan dolayı gelmemiştir.

1|0
    0|0
  • bidaki sefere artık

0|0
    0|0
  • Yaa arkadasim esin skinti yapmadiysa zarin kalin ne yaparsan yap yirtilmaz dogumda yirtilir yani

0|0
    0|0
    • bir guvensizlik hissettim morali bozuldu sanki

• Allahin takdiri onune gecilmez cok takinti yaptiysan doktora. Git ama elastikdedi ozamn oda sana dicek ozaman daha once yaptiysanda bozulmamistir misal yani o yuzden takma kafana

Kızlar Ne Diyor 5

• Pozisyonla ilgisi yok
    Doktora görünmeniz ikiniz içinde en hayırlısı
    Eşin bunu sorun edebilir ilerde.

0|0
    0|0
  • bende de gelmedi doktora gidip baktırdım esnek seninki anca doğumda kanar dedi eşimde bana güvendi ama her ilişkiye girdiğimde canım acıyor ilk girerken

0|0
    0|0
  • Ilk gece cok acıdı mı lutfen cevap ver

0|0
    0|0
  • Bende de gelmedi 14 yasinda yaptim. Ilk yani herkesde farkli

0|0
    0|0
  • kan değilde acı olmadı mı?

0|0
    0|0
Yükleniyor...