Reglim oldu nıye ben?

bakireyim reglden 3-4 gun once hep bir istek oluyor bir istek oluyor anlatamam hormondanmis azitiyor resmen yahu cikolataya hucum ediyorum sanki, en kotusude regl iken buyuk abdesti yapmak sorun cook sancili oluyor yahu :((
yeni birsey daha ogrendim kizlar regl done, indeyken belinizdeyse samci ilk cocugunuz erkek olacak...
yok eger karninizdaysa kiziniz olacakmis.

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• daha neler öğreneceğiz bakalım

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Bir an önce kurtulman dileklerimle...

1|0
    0|0
  • Sancılarla cinsiyet öğreneni de yeni duydum. Safsata bunlar.

Adet dönemine yakınken cinsel dürtülerinin artması çok normal. Çikolata, şeker, tatlı normal isteklerdir o dönemde.

1|0
    0|0
    • kilo aldiriyor ama :((

• Olsun, verirsin. Dikkatli al o besinleri vermen kolay olur. Vücudunun isteklerini yerine getirmekten kaçınma.

• tabi zaten bizde sığırız hiç bir işe yaramıyoruz.. cinsiyeti erkek belirler kadın değil :)) size y yollamazsak sabaha kadar belinizden sancı olsada erkek olmaz:D

1|0
    0|0
    • ispati bile var hem simdiki devirde cocugunun. cinsiyetini kendon seciyorsun

• tabiki de takvim yaziyor doktorlar ayin kacinci hunu iliskide olursan cocuk kiz ve ya erkek oluyormus

• tamam öyleyse iyi geceler.. sancılarınız içinde bitki çayı ve bir termos sıcak su öneriyorum..

• Reglken istek normal hormonlar zirve yapıyor bakiresin birde yaş 24 olmuş doğruysa tabiki sen hepten yanıyorsundur o zaman :)

0|0
    0|0
  • Sizi hüç anlamıyoruz bu konuda anlamıcazda..
    Kıyamam ;( 🌹🍫😊😎

1|0
    0|0
  • Tut kendini yanlis bisi yapma o 3 4 gun icinde

2|0
    0|0
  • Ya deli mi ne? Yok öyle bişi.

0|0
    0|0
  • o zaman sanal seks yapalim guzelim

0|0
    0|0
  • Alakasi yok coxugunda istek hormonlardan herkezde olur yani

1|0
    0|0
  • ne içtin bacım sen

2|0
    0|0
    • kafa gitti beyinim nefes almiyor sancidan sen bana bakma kardes

• azmışın yawrum sen

Kızlar Ne Diyor 1

• Allah allah batıl inanç olmasın bu öğrendiğiniz sey. Sonuçta benim ilk oldugum siralarda bacaklarim sizlardi hep gelecegi zaman. 18yasima basınca cok siddetli karin agrisida eklendi üzerine. Simdi 20yasina bastım hem bacak hem karın hemde bel ağrısı var. Karın ağrısı gözlerim den yaş gelcek derecesinde ağrir. Çocuğunun cinsiyeti ne acaba?

0|0
    0|0
    • vahh vaah kiz seninki galiba degisik bisey olacak :Dddd

saka saka ama esinle iliskinin takvimini yaptir bebeginin cinsiyetini kendin belirlersin olur biter bu is

• ne güldüm ya bencede değişik olcak

• Gerçekten öğrendiğin ve yorumladigin komik. Ama allah bu şekilde kimseye ağrı vermesin mübarek sanki dogruyorum. Ben buna bukadar sancilaniyorsam dogumum nasil olacak cok merak ediyorum

Yükleniyor...