Bu bölümdeki sorulardan rahatsız mısınız?

Cinsellik konusu altında sorduğum sorulara gelen birkaç negatif yorumdan sonra bu soruyu sorma ihtiyacı hissediyorum:

1-) Bu bölümdeki sorulardan rahatsız mısınız?

2-) Eğer cevabınız evetse, özellikle benim sorduğum sorular sizi rahatsız ediyor mu?

Rahatsız ettiğim herkesten özür diliyorum. Evet, sadece cinsellik alanındaki soruları cevaplıyor, sadece bu alanda sorular soruyorum. Evet, yaşım 18, yani site ortalamasının altında. Evet, bazı sorularımın insanları neden rahatsız ettiğini anlayabiliyorum.

Aşağıdaki ankete katılmanızı rica edeceğim. Eğer ankete katılan üyelerin %40'ından fazlası D ve E'yi işaretlediyse, bu benim bu sitedeki son aktivitem olacak.

Oylarınızı sayıyor olacağım. =)

*Not: Neden %40 diye merak edenler için söylüyorum: Çünkü eğer insanlar beş şık arasında eşit dağılıyorsa her şıkka %20 düşer, yani son iki şıkka toplamda %40 düşer.

Eğer son iki şıkka %41 bile düşüyorsa, genel kanı benim siteden ayrılmamdan yanadır.

• Cinsellik bölümündeki soruların hiçbirinden rahatsız değilim.
    40% (10)53% (8)45% (18)Oy Ver
  • Bazı sorular rahatsızlık veriyor, ama seninkiler gibi soru soranları destekliyorum.
    40% (10)33% (5)38% (15)Oy Ver
  • Beni rahatsız eden sorular var tabi, ama seninkilerle bir problemim yok.
    8% (2)7% (1)8% (3)Oy Ver
  • Senin bazı soruların beni rahatsız ediyor.
    8% (2)0% (0)5% (2)Oy Ver
  • Senin burada başka amaçlarla bulunduğunu düşündüğüm için siteden gitmeni yeğlerim.
    4% (1)7% (1)4% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
*İkinci not: LÜTFEN bir cevap BIRAKMAYIN. Hangi şık düşüncenizi en iyi özetliyorsa onu işaretlerseniz sevirim.
Yarın yeniden geleceğim. Şimdi oturumu kapatıyorum. Geceyarısı sonuçları göremeyeceğim için sözümü tutmadığımı düşünmeyeceğinizi umarım.

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sen yine beni anlamamışsın anlamak zorundada değilsin.benim tepkim direk sana değil geneldi ve cinsellik konusunada değildi bazı sorulara bende cevap verdim hatta cinsellikle ilgili sorum dahi var.sadece merakım neden bütün soruların cinsellik üzerine bir tane başka konu hakkında sorun yok ve bazı soruların özel sorular ben bu özel sorulara takıntılıyım başkalarının daha çok taciz içeren sorularıda var seninkiler okadar değil ama özel sorular var ve bu sorulara cevap veren bayanların nasıl taciz edildiklerini biliyorum bir çoğu rahatsız bu durumdan sen yapıyosun demiyorum ama yapan var.ayrıca bu yaptığın psikolojik baskıdır çıkan netice hiç bir şekilde sağlıklı değildir belki bu şıkların dışında başka bir şey düşünüyor oy vermek isteyen kullanıcı...

2|1
    0|0
    • Anlamaya çalışıyorum, ama ikidir yanlış anlıyorum dediklerini. Şimdi daha iyi anladım galiba.

Sana kendini üçüncü kez açıkladığın için teşekkür ederim. Çoğu insan "Anlamazsan anlama, ne uğraşacağım." deyip geçer. Haklısın, arada bazı sorular insanı rahatsız edebiliyor (A şıkkını oylamayanlar bilir), ama sen yorumu benim soruma yapınca benim sorumdan da rahatsız olduğunu sandım bir an. Seni kendini tekrar tekrar ifade etmek zorunda bırakığım için özür diliyorum.

• Estagfurullah kardeş ne özrü böyle bişeye gerek yok.nihayetinde isteyen istediğini sorar isteyende cevaplar.söylemek istediklerim senin soruna denk geldi bazı kullanıcıların sorularında bunları söylemem yersiz olurdu.bazen ifade sıkıntısı yaşayabilirim lakin edebildim nihayet.sende ısrarla beni anlamaya çalıştığın için teşekkür ederim...

Kızlar Ne Diyor 6

• Şahsen soruların hiçbirinden rahatsız değilim. EKrandan çıkıp peşimden koşmuyor kelimeler :)

ama rahatsız olanları da anlayabiliyorum. Senin sorularına baktım. Bu sorulardan rahatsızlık duyanı anlayamayabilirim.

ya sorun ne biliyo musun, sorun ne dediğini anlatabilmede..ne söylediğini anlatabiliyosa bi insan, zaten söylediiğinin ne derece samimi olup olmadığını da anlıyorsun. ve ona göre bir tavır alabiliyorsun o yazıyı yazana. ona bakarsan neler yazılıyo hergün beni cinsellikten daha fazla rahatsız eden

1|1
    0|0
  • Hiç te rahatsız değilim. Bence çok eğlenceli ve bilgilendirici sorular soruyorsun ve bu sorular da sitenin amacına hizmet ediyor.

Bence bu sorulardan rahatsız olanların zihniyetinin sorgulanması lazım. Ellerine sağlık diyorum ben.

PS:En güzeli de sadece cevaplara bakmak için şık bırakman ;))

0|1
    0|0
  • hiç rahatsız değilim

0|1
    0|0
  • kim ne sorursa sorsun istmezsem cevablamayi vereim burda ne varki ama bazi rahatsedci sorualr oluyior bazen daah senden gormedim

0|0
    0|0
  • ilgilenmiyorum

0|0
    0|0
  • Bazı sorular rahatsızlık veriyor, ama seninkiler gibi soru soranları destekliyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Yok öyle rahatsızlık falan. Sorularına kullanıcılarının verdiği puanlama ortalaması 4 yıldız. Bu demek oluyor ki sorular beğeniliyor.

0|1
    0|0
  • Takıl kafana göre ya, bence de güzel sorular soruyosun, rahatsız olanlar gitsin, sen ne gidiyorsun?

Zaten böyle böyle yıldırma politikalarıyla küstürmeye çalışıyorlar insanı. Siyasette de politikaları böyle bu tiplerin!

0|1
    0|0
  • biraz relax olun doğal şeyler bunlar... insanın ihtiyacı olan şeyler neden rahatsız olayim ki ...

0|1
    0|0
  • no rahatsızlık yes devam :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...