Bakire olmayan kızlar bana pis geliyor

beyler sorum daha çok size sorun bende mi acaba anlamadım.hep aklıma eskiden yaşadıkları geliyor adamın orasına burasına boşaldığı geliyor

0|0
21|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 20

• biz kızlarada bakir olmayan erkekler pis geliyor.

10|7
    0|1
  • ben bakireyim...ilki olmayacağım birinin ilkim olmasına hakkı yok!

6|8
    1|0
    • başlangıçta ilk olması çok önemli değil, sonradan 2nci, 3ncü vs. olmaması önemli:)

• almor1 benim ilkim evlendiğim zaman olucak evlenmeden öyle bişey asla yapmam .. ilkşm derken evleneceğim kişi hakkında dedim

• siz ne kadar "temiz" istiyorsanız biz de o kadar "temiz" istiyoruz arkadaşım. bu devirde bakir kız-erkek aynı. ikisinin de yaptım dediğine de yapmadım dediğine de inanabilme ihtimalin aynı.

ha ben sana inanmıyorum şahsen çünkü bu aralar bi furyadır gidiyor bakire kız istiyorum diye. bakireyim ve umarım hayatımda tek bi kişi olur o da biricik kocam olur ama bu aralar ha bire gizliden bi sorular geliyor varya bunları sorunca bakire olmayan erkekler kadar da "pis" geliyorsunuz bana.

Tamam sana pis geliyo, sen bu kafada olduktan sonra bütün erkekler ya yapma abi olur mu hangi devirde yaşıyoruz dese de fikrini değiştirmeyeceksin. hayır yani ne bu soru kalabalığı. TİCARİİİ BEKLEME YAPMAA !

0|3
    0|3
  • aynı kafadayız bana da bakir olmayan erkekler pis geliyorrrr ıyykkk

6|6
    0|0
    • bir hastalık değildir umarım :)

• bu cevabına üzüldüm gerçekten :((

• bende cookk üzülüyorum içime öküz oturdu sankı bu yastan sonra bulamayacagım ya ben bakır adam anaauuummm :((((

• bir kızla tensel temas kurmayan bir erkeğin öyle düşünmesine hak veririm ama bakir olmayan bir erkek aynı şeyi düşünürse olmaz.

kendisi yapınca temiz karşısındaki yapınca pis olmaz öyle düşünce

4|4
    0|0
  • Domestosa yatır be , nerden bılcen ya kız diktirdiyse elletıp vermedıyse analı var oralı var ooooo

5|2
    1|4
  • banada bakir olmayan erkekler mide bulandirici geliyor. hele bir kizdan ötekisine gecen kisilikler gercekten beni igrendiriyor. benimde aklima kalplerinin ne kadar kararmis oldugu geliyor. bakire veya bakir olmamak sorun degil aslinda. insan aciz ve zayif yaratilmistir. bir hataya düsmek normal bisey diyebiliriz ama ardindan temizlenip tevbe etmek gerekir. günah isledigi icin pismanlik duymus Allaha siginmis bakir olmayan bir erkekte ayni seyleri hissetmem ve öyle birisini hic soru sormadan dahi kabul edebilirim. ama birinden öbürüne gecip cinselligide igrenclestiren insanlar banada pis geliyor

0|0
    0|0
  • sensin pis !

1|1
    0|6
  • konu hijyense anal ilişki yaşayan erkekler sonrasında lütfen domestosa yatırsınlar penislerini bir gece kadar

6|1
    0|2
    • çok şükür öyle bişey yaşamadım.yaptıklarımın hepsinde de prezervatif kullandım tensel temas gerçekleşmedi. keşke herkes benim kadar duyarlı olabilse

• ha sen prezervatif kullanınca tertemiz oluyorsun.mantığa bak ya

• Kız haklı aga.Kusura bakma

• sorun sende..umarım bakirsindir

2|1
    1|2
  • hmmm hiç duş almıyoduk tabi biz öyle derimize işlemişti dimi ... o zaman sizi alkollesek çamaşır suyuna yatırsak yine temizlenmezsiniz...

3|0
    0|4
  • kadınları mal gıbı gormeye devam ettıkce boyle sacma dusuncelere kapılırsın

2|1
    1|7
  • Buradaki pisi hangi anlamda kullandın?

0|0
    0|0
    • hijyen açısından

• hijyen açısından su ve sabun+duş jelleri gibi temizlik malzemeleri yeterli oluyor merak etme.

• Kendi ellerini kes at öyleyse.

0|0
    0|5
  • nasıl bı düşünme bu ya siz başkarıyla ilişkiye girdğinde pis olmuyosunuz ama demi utancınızdan daha milli bile olmadık diyemiyosunuz sonrada gidip kızlarla birlkte oluyosunuz ama hiç düşünmüyosunuz sonrada buraya gelıp pis diyosunuz lan siz nasıl erkeksınız ya

0|0
    0|2
  • tamam sana hep prezervatifle bosalmislarla beraber olmus kizlar bulalim gayet hijyen olur senin mantiginla:) nede olsa sen prezervatifle yapmissin gayette temizmissin kendine gore

1|2
    1|5
  • evlenecegın kızı bakıremı ıstıyorsun?

3|0
    0|0
    • şimdiye kadar hiç sevgilisi olmamış desek daha doğru olur

• toplumun tabırını kullandım ne yapım bu toplumun zıhnıyetı kolay degısmez

• bırak hak ediyomus falan filan hak eden değil çabvalayan alır götürür koç vur geç evleniceğin zaman ara bulursun illaki kapalı falan

• ilişki yaşanıyo ve bitiyo giysiler giyinince normal hayata devam tatlım neden pis geldiğini sanada anlayamadım :P

1|0
    2|8
    • ben öyle birini evimin kadını çocuklarımın anası yapacam.sonra biri kahvede anlatacak ben onun ağzına boşalmıştım dangalak onu öpüyor diye.kötü bi durum yani :)

• tamam - veriyorsunuz beğenmiyorsunuz çok güzeldeeee sex yapmayan kaç erkek varrrrr biz bşi diyemiyorz ama

• P*rno film çekmiyorlarsa oraya buraya boşalmaya gerek yok, gerçekten saygı duyan adam yapmaz zaten. Ayrı düşüncede olan insandan uzak dur, kendi temizliğine bak

0|1
    0|0
  • banada aynı sekilde erkekler. başka bi kadının hatta kim bilir bi fahisenin içinde olduğunu düsününce kalkıp giderim sanırım.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• bir kese at temizlenir :D

0|1
    0|0
  • yoo. bence senin bilinçaltın pismiş be adamım.

7|0
    1|2
  • banada

2|2
    2|0
  • Bakir değilsen bunu söylemen bile yanlış, sen niye yaptın diye sormazlar mı adama, bence hastalıklı bir düşünce...

3|0
    0|1
  • iyi geliyo haklıısın

1|0
    0|0
  • taşlarlar şimdi seni

0|1
    0|0
  • Ben bakirim. Evlenirken bakire kadın isterim. =(

0|0
    2|0
  • O tür kızlar bi işe yaramaz zaten kullan attır onlar ilişkiye girdikleri adamın gözünde çünkü gerçekten seven adam ilişkiye evlendikten sonra girer !

1|0
    6|1
    • +1 çok doğru gerçekten seven adam evlendikten sonra ilişkiye girer sevdiğine evlenmeden dokunmak istemez dimi işte ucuz kızlar kanıyorlar hemen sevgilim bu benim diyip altlarına yatıyorlar

• Şimdi kardeşim şöyle açılayayım, bunu kızlara söylediğin an biz onların kafasında öyle bir yer etmişizki erkek yapınca suç olmuyor biz kabulleniyoruz diyecekler, ben mesela hiç ilişki yaşamadım, çünkü ileride eşime saygısızlık olur diye, düşünsene bir kız ilişki yaşamış bakire kalsa bile anal oral ilişli yaşamışsa senin ilerde öpeceğin dudağa başkalarının penisi girip çıkmış olsa sen kabul edebilirmisin? Çoğu kişi benim dediklerimi yanlış bulacaktır ama doğrusu budur, erkeklerde yapmamalı, kızlarda yapmamalı kısacası

7|5
    1|0
    • eksileyenler kim ya şeytan mı?

• Düşünce farkı saygı duyarım. Ama bende bakir olmadığım için öyle düşünmüyorum.

3|0
    2|3
Yükleniyor...