Birşey soracağım ama dalga geçmeyin lütfen?

Bayanlar, ya evlilik gününüz özel gününüze denk geliyorsa? Yoksa buna göremi evlilik tarihi alınıyor, ama herzamanda düzenli olmuyorki. Ozel günlerde o tür şeyler yapılmaz değilmi rica ediyorum aydınlatın ya

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Tabiki özel gün belirliyorlar haberin yok muydu senin düğün gününü kadın seçer nedeni de bundan ;)

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Düğün gününe kız tarafı bu sebeple karar verir diye biliyorum.

1|0
    0|0
  • bak özel günde olması sakıncalıdır ve risklidir kadınlar korumasız olur bence öyle bir olay oursa eş anlayışlı davranı?

1|0
    0|0
  • yapılmaz pis pis :/ iğrenç

1|0
    0|0
  • 2 gün sabret canım :)

0|0
    0|0
  • evet yapılmaz yapma da sabretsin eşin :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Düğün gününü neden kadın seçer sanıyorsun

2|1
    0|0
    • Bu işin bayanlara bırakıldığını bilmiyordum :))

• Evlendiğin gece kesinlikle birlikte olman gerektiğine bu kadar kuvvetli inanç niye?

İstediğiniz tarihe seçin, baktın gün şaştı 2-3 gün beklersiniz. Bilemedim, ilk gece olmayınca yaptırım mı uygulanıyor :/

0|0
    0|0
  • O sebepten bayanlar belirler zaten. Ha olduki erken geldi bikac gun bekleyiverin kacmiyo ya :) ayrica geciktirici ilaclar var onlarlada geciktirilebiliyor.

1|0
    0|0
  • yani evet özel günlerde yapılmaz ama heralde öyle bir şey olacak sa da sonuçta evlilik tarihlerini önceden biliyorlar regl gününü de bilip geciktirici hap kullananlar var. Zaten o haplara 1 hafta önceden başlanması gerekiyor. Öyle yani :D

1|0
    0|1
    • Bu çok mantıklıymış :D

• Zaten bunu yapmazsan ne zaman olacağını bilmiyor musun sen gibisinden azar yersin :D :D

Yükleniyor...