Sevgilim bakire ama bir şeyler yaşamış daha önce

bana daha önce çok defa anal ilişkiye girdiğini ve oral yaptığını itiraf etti.bundan sonra nasıl karar vermeliyim

Güncellemeler:
ne bilim ya eskiden görünce heyecanlandığım kız gitti yerine bakınca pis huylandığım kız geldi

0|0
8|16

En İyi Erkek Görüşü

• Ben olsam devam etmem, düşün anal yapmışsa oralda yapmıştır, senin öpeceğin dudaklara başkasının penisi girmiş olsa ne düşünürsün?

5|11
    7|6
    • kim eksiledi?

• ben bu konuda gayet geniş düşünrüm dostum yaptıgın yorum çok saçma bi kız biriyle ilişkiye girmiş dsahi olsa aşık olduysam onu kabul ederim hatta evlenebilkirim o... olmadıgı sürece çünkü ben cinsel geçmişim onunkinden daha çirkin ve dAHA fazladır kızları bu kadar hor görmeyin laaa 50 yaşında adamlar gibisiniz

• şimdi arkadaşım ben ilişki yaşamadım ve ilişki yaşamamış bir kızı istemek hakkım, ama ilişki yaşayan erkekler bunu görmezden gelebiliyor seni anlıyorum sende beni anla

Kızlar Ne Diyor 8

• sana kalmış. sende daha önce başkasıyla olduysan bunu aramaya hakkın yok. olmamışsan seviyorsan inanıyorsan kaldırırım diyorsan bırakmazsın.

3|4
    0|1
  • Sen daha önce başkalarıyla birlikte olsaydın ne olacaktı? Onu düşünerek karar ver kızın kalbini asla kırma sonuçta onlar bitmiş ve şuan seni seviyor.

2|6
    0|3
  • İçinden gelmıyorsa devam etmek ayrıl

0|2
    0|0
  • buraya sorduğuna göre sen o ilişkiyi artık kaldıramazsın ayrıl. hee bi de dürüstlük beklersiniz al kız dürüst oldu da noldu

0|2
    0|0
    • af edeersnz de yemedigi bok kalmamıs gitmiş her haltı yemiş gelip bide yüzsüz gibi demiş buna dürüstlk mü diyon sen.

• napsaydı yalan mı söyleseydi? doğru söylemiş bence dürüsttür kendi bedeni, istediğini yaşar kime ne? sevabı da günahı da ona.. ha ama size yaranmak için yok aşkım ilkim sensin diycekti de mi

• bu kızın yaptığı şeyler iyi şeyler demiyorum kesinlikle yanlış anlaşılmasın. hayatta herşey bekaret demek değil diyoruz ya hep asıl önemli olan şey onun pişmanlık duyup duymaması. geçmişi aklına geldiğinde yüzü kızarıyor mu buna bak. şimdi bir çoğu utanacağı şeyi neden yapmış diyeceklerdir eminim. ama bunun nedenini kimse bilemez ona da sorma neden yaptın diye çünkü emin ol o da bilmiyor. şimdi sana düşen şey şu: bu kızı seviyor musun sevmiyor musun bunu iyice ölç tart. seviyorum diyorsan ben bunları zamanla hazmederim diyorsan devam et ama ederken de kıza da kendine de hayatı zehir etme. gerekirse aile psikoloğuna bile gidebilirsiniz aşmak için. seviyorum ama hazmedemem diyorsan da neden hazmedemezsin bunu bir düşün. yanındayken mutlu musun, ilerde onu başkasının karısı olarak gördüğünde keşke diyecek misin, bunları düşün. yoksa biri bunun yaptıklarını duyarsa elaleme rezil olurum diye mi istemiyorsun? bunlar önemli şeyler. eğer son söylediğim gibi düşünüyorsan da azad et kızı. emin ol senden çok çok daha iyilerini bulup senden çok çok daha mutlu olacaktır...

0|0
    0|1
  • Ah şu kızlar...

Kim ne derse desin senin yüreğin ve mantıgın önemli.. Duygu ve mantık aynı anda çalışmaz ama otur mahkeme et kafanda.. herkes değişik birsey söyler...

hıc opusmemıs hıc el ele gezmemıs yuzeyselde olsa bırsey yasamamıs kısılere bakarsan ohoooo ayrıl efendım yok evvelden böle yaptıysa şöylede yapmıstır vs vs... Kendin karar ver... Böyle dusunen masum değil emin ol.

0|1
    0|0
  • Dürüst olması çok güzel aslında, şöyle düşün dul birini de sevebilirdin ama dul bir insan bakiremi değil ama sonuçta eski ilşkisi bitmiş ve seni seviyor, bence hemen yanlış düşünüp bir kalbi kırma

3|1
    0|0
  • sana dürüst olmuş demeyebilirdi

1|2
    0|5
    • desin demesin yapmışmı yapmamışmı?

• :) kesin sende öylesindirde dürüstlük ön planda kalıyordur

• ileri gidiyorsun farkındasın değil mi anlama kabiliyetini kaybetmişsin git başımdan

Erkekler Ne Diyor 15

• zaten aşklar hep anal domal

şey pardon yalan domal

ya pardon şey yalan dolan...:D

0|2
    0|0
  • Dürüst davranmış sana demekki gerçekten seviyor sığ düşünme olgun davran bence ve kullanmaya çalışma dürüst ol sende seviyorsan devam et sorunu asamiyorsan zorlamanın anlamı yok

1|0
    1|0
  • Kafanda bitmiş, aklın kararını vermiş gönlün kararsız sadece.

0|0
    1|0
  • doğruyu söylemiş en azından dürüstmüş.. ya bunları söylemeden sana geçmişim temiz deseydi

0|0
    1|1
  • vajinismus olabilir, bi jinekoloğa gidin :/

0|0
    2|1
  • dürüst davranmış son derece mert kadınmıs karar senin mantık ve duygu koy süzgece ver kararını... !

0|0
    0|0
  • ayrıl yol yakınken. madem pis huylandığın birisi olarak bakıyorsun yapılacak pek birşey yok.

0|0
    2|0
  • O kızdan hayır g elmez.bakire kalmak için her türlü haltı yiyen kızlardan işte

0|1
    1|0
  • buna bakire değilde sadece kızlık zarı bozulmamış denir bakirelğimi kalmış bunun.

0|2
    1|1
  • evlenmeyi düşünmüyorsan*et kızın geçmişini senle yaşadıklarına yaşayacaklarına bak :)

0|1
    2|1
  • buda bekaretin arka perdesi.

0|0
    1|0
  • ooo senin kızı yemişler hafız

tokadı bas terket bence

0|0
    3|1
  • ne farkeder sonunda sende aynı boqu yapıp bırakırsın kesin

2|1
    1|0
  • dediği şu sen neden bekliyorsun anal ve oral yapalım evleneceksen bekaretimide alabilirsin demiş anlayana

0|2
    1|0
  • o kızdan hayır gelmez. bırak.

0|1
    3|1
Yükleniyor...