Bakireyim ama gerçekten bu söz çok çok doğru ... Her bakire olan namuslu diye bir şey yok ..

Ne yani ;

Kimseye vermedin diye namuslumusun ?

-Peki ya s*ktiğin hayatlar...

0|0
11|12

En İyi Kız Görüşü

• ne peki o zaman bakire olmayan mı namuslu o da değil..kim namuslu o zaman kardeşşşşş..bu herkese veren kızların savunma mekanizması..başkalarına çamur atarak kendilerini aklamaya çalışıyorlar..bakire namuslu değilse kim o zaman namuslu? her gelenle yatan mı ?*

2|1
    0|0
    • süper cevap .. katılıyorum sana... +1

• sen onlara bakma.alnın açık gezmek istiyorsan ikisinide yapmayacaksın.namussuzsa iki tarafta namussuz.bakire olup her haltı yiyende.her önüne gelenle yatıp kalkanda...

• aynennnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Erkekler Ne Diyor 12

• biri bana bunu açıklasın...

0|0
    0|0
  • Bedenin değil, ruhun o...pu olmasın derler. Yoksa o olmadanda neler yapılır nelerrrr...

2|0
    0|0
  • ,2 bacak arasındaki şey önemli değil tabiki şimdiki devirde bakire kızlar daha tehlikeli geliyor bana gerçi kızlar daha tehlikeli erkeklere göre de orası ayrı .bakire olupta yemediği bok kalmayan günah keçisi olmus insanlar var .yine anlayışlı davranalım bir hata yapmıştır diyelim de bakire olmayan kızda geleceğini falan düşünmez.çocugunun annesi olamaz .

0|0
    0|0
  • bence namuslu kadın evlense bile 3-4 sene erkeği ile birlikte olmaz

3 kere evlendim hepsinde zifaf gecesinde soyununca sende basit çıktın diyip terkettim

0|0
    0|0
    • sacmalama ya . gercek bı ılıskı adam 5-6 yıl cıkıyor el sürmüyor iliskiye girmiyor yıllardır o geceyı beklıyorlar günah olmasın herşey vaktinde olsn dıye sonrada 3-4 yıl iliskiye girmeyecekler öyle mi hadi oradan .sende var bı bozukluk

• manyak mısın ya :D sperm bankasından mı alsın sperm kendını kendıne hamile kalabilmeliymis git tamam ya :D

• faiz haramdır banka da olmaz, sperm sendikası falan varsa olabilir

• öyledir tabi :/

0|0
    0|0
  • anal oral göğüs arası el ayakla falan hepsini denemiş sadece vajinal ilişkiyi denememişsin galiba o.O

0|0
    0|1
    • kimden bahsedıyorsun sen gerizekalı ?

• bravo

0|0
    0|0
  • oral anal hepsini denedin mi yani?

0|1
    0|0
  • sen değilsin o zaman böyle konuşuyosun

0|0
    0|0
    • böyle dusunen aptallar olacagınıda bılıyordum tabi sımdı senı buna ınandırmaya calısmıycagım ne b.kun varsa ye

• alkışş

0|0
    0|0
  • ağır konuşuyorsun ama :((

0|0
    0|0
  • helal

adanalı kemalll

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• çok iyi..

0|0
    0|0
  • kesinlikle haklısın..

0|0
    0|0
  • Bakireliği sadece zardan ibaret görmekten vazgeçelim artık.Güzel demişsin.

1|1
    0|0
  • doğrudur! sevgilim hep der;hayatımı s*ktin...

1|0
    0|0
  • diktiririm.dert değil 3<

0|1
    0|2
  • ov çok sert :(

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • ahah sesli güldüm lan.