Düşük yaptım :'( ?

1 hafta önce iki aylik bebegimi dusurdum bu bebegi cok istiyordum :( birdaha cocugum olurmu bir sorun olmaz dmi cok korkuyorum burada bitane kadin birdaha hamile kalman zor dedi cok korktum var mı oyle birsey :'( ?

0|0
8|22

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• Daha gencsin korkma Allah büyük,
    Vardır kesin bildiği...

0|0
    0|0
  • Düşük Yapan Kadınların Çocuk Doğurmama İhtimali Söz Konusu Değildir. O Kadına Yazacak Çok Şey Var Ama...

0|0
    0|0
    • gerçektenmi evet beni çok korkuttu ya :((

• Evet haklisin :(

• Sen İçini Ferah Tut..

• çok geçmiş olsun. pampa bunlar böyle internette araştırılarak olacak şeyler değil. kalk bir kadın doğum uzmanına git.

0|0
    0|0
  • ablam düşük yapmıştı şimdi yine hamile ama tüp bebek tedavisi ile 10 defa düşük yapıp çocuk doğuranlar var inanma sen o kadına

0|0
    0|0
    • Gercektenmi bende dogururum daha dmi :( insallah yaaa

• o kadının ağzına s. ç sen bir benim arkadaşımda düşük yaptı kan uyuşmazlığından şu an bebiş karnında ikiz olma ihtimalide var doğacak o evlat :3 denemekten vazgeçme moruk bir coca cola atasözü derki
    " TEKRAR DENEYİNİZ "

0|0
    0|0
  • Puan kapmak için mi soruyorsunuz bu soruları burası KS hastahane değil ki aile meselesi bu özel hayatın ve buradaki insanlar birçoğu bilemeyiz bunu Dr a git param yoksa devlet e git randevulu sistem var ara istediğin Dr a git muayene ol

1|0
    0|0
  • Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • Öncelikle geçmiş olsun
    bidaha çocuğun olur düşüğün rahme bir zararı almamışsa

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • Öncelikle geçmiş olsun.
    Kendini çok üzme.
    Öncelikle doğru bir doktorla neden düşük olduğunu anlayıp bunu tedavi etmelisin. sonrasında ise...
    en 3 kişilik bir aile olarak mutlu olmalısın.

0|0
    0|0
    • Tesekkurler gidicem kontrole zaten

• Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • kişiye duruma gore degsır bazen buna doktorlar bıle sasarken kım neden bılsın allahın hıkmetını ok sorun etme yaradan mevlam vercek oılduktan sonra ne olursa olsun verır dua et ve bı doktor kkontrolunden gec kımseyede kulak asma tamam

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun öncelikle :( Niye olmasın yaşın çok genç daha.

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim inşallah olur

• Gecmis olsun, doktorundan baskasina inanma guzel sey

0|0
    0|0
  • Dr ne dedoyse o dur burada denilene kulak asma

0|0
    0|0
  • Yok kalursin

0|0
    0|0
  • Gecmis olsun rabbim yardimcin olsun burdakiler kim ne demis ona bakm kendini toparla sonra dr gorun

0|0
    0|0
    • Evet ama ne bileym kafaya takiyom iste :(

• Onun icin hersey yaradandan kendini topla dinc dur umudunu yitirme asla

• evet haklısın teşekkür ederim :(

• geçmiş olsun yaşın daha genç yine olur sıkma canını

0|0
    0|0
  • Gecmis olsun salla sen onlari doktoruna danis en iyisi

0|0
    0|0
    • en iyisi ya ama büyük kadın ya baya ondan biraz korktum

• kalırsın dene

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• tabiki daha çok bebeğin olur istersen.. düşük değil yanlış kişiler tarafından yapılan kürtaj da öyle bir risk oluyor.. için rahat olsun..

0|1
    0|0
  • Bura da bir kadinin sozlerini mi takiyirsun olmamasi icin sebep
    Yok dr un sana bilgi vermesi gerekirdi

1|1
    0|0
    • Bilmiyorm ki yasi buyk dedim belki tecrubelidir ondand olayi cok korktum yaa :(

• Hayır öyle bir şey yok dr sana düşük sebebini ve ne zaman tekrar deniyeceğinizi söylemiştir
      Buraya bunun için paylaşım yapmam cok saçma burdakiler alay ederler seninle.

• Yok kanka kurtajda oluyo o risk dusukte kalirsin yine bir sorun yoksa ama kurtajda ilk bebegi aldirinca daha zor tutuyo bebek olmama sansi yuksek.

0|0
    0|0
  • 20desin çok gençsin olur elbet

0|0
    0|0
  • Hic duymadim canım . Arkadasim dusuk yapti kisa zaman Sonra hamile kaldi. Simdi hatta iki cocuk annesi :) Allah in izniyle hic korkma Rabb dan umut kesilmez

0|0
    0|0
    • Insallah bebegimi cok istiyordum

• Anliy canim insallah uzulme sen daha cok gencsin Allah in izniyle kimbilir kac cocugun olacak ve sen dusurdugun bebegine ahirette kavusacaksin insallah. Islami siteleri okuyup rahatlaxabilirsin

• Umarim kavusurum bebege :(( tamda ona baglanmistim cokk uzuldum ya evet namaz falanda kilmak huzur veriyor bana

• Zor deniliyor haklısın, sana şöyle bir örnek veriyim benim annemde düşük yapmış 3 kardeşiz demekki hamile kalınamıyor diye bir şey yok

0|0
    0|0
    • Hii evet benimde annem dusuk yapmis snra benle kardesim dogmusuz haklisin ama insan korkuyor iste :(

• Jinekologa gittiğinde bu konu hakkında bilgi isteyebilirsin

0|1
    0|0
  • Çok geçmiş olsun. Şansın var tabi neden olmasın dene tekrar

0|1
    0|0
Yükleniyor...