Penisim biraz eğri bu bir sorun mu ?

Lütfen açık fikirli olur musunuz. Fikirleriniz çok önemli. Penisim aşağı doğru biraz eğri yani ereksiyon halinde. Bu ilerde bana sorun çıkartır mı? Direk doktora git demeyin ben aşırı çekingen biriyim bu yüzden gerçek hayatta arkadaşım bile yok. Penisimin aşağı doğru eğri olması normal birşey olabilir mi?

Güncellemeler:
lütfen sadece bilgisi olanlar kısada olsa fikir verebilir mi?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Penis eğriliği büyük oranla "peyroni" adı verilen kireçlenme türü bir rahatsızlıktan ileri gelir ve eğrilik düzeyine göre operasyona gerek olup olmadığına karar verilmektedir.
    Çok çekingenseniz, internetten araştırıp bulacağınız kaynaklarla eğriliğin cinsel hayatınıza olumsuz etki edip etmeyeceğini öğrenerek doktora gitme kararını gözden geçirebilirsiniz. Muhtemelen birtakım penetrasyon pozisyonlarda ağrı verebilir, veya bazılarını hiç uygulayamayabilirsiniz.

0|2
    0|0
    • Çok teşekkür ederim. Ağrı veya benzeri bir sorunum yok sadece tek sorun şekli. Yani benim hayatıma herangi bir kısıtlama getirmiyor şu an ama ilerde sorun olur mu diye merak ettim. Söylediğinize göre ağrı ya da bir kısıtlama durumu olmaması halinde bie sorun teşkil etmiyor değil mi?

• Anladım çok teşekkür ederim yorumunuz için. ben sadece çok düşük bir ihtimal de olsa ilerde evlenirsem o zaman sorun olabilecek mi diye merak ettim. Onun haricinde partner ve pozisyon gibi bir durumum olmadığından ve olmayacagından soeun yok yani çok sağol tekrar yorumunuz için.

• Olaya muhteşem bir açıklık getirmiş arkadaşı alkışlıyorum...

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Az asil..
    Performans acisindanda zarari var.
    Ve bide sekerini olctur yasin kac bilmiorum ama.
    Ailede seker hastasi varsa kesin olctur tetkik yaptir

0|1
    0|0
    • Şeker ölçtürmek aklıma gelmemişti hiç. Ailede şeker hastası var dediğin gibi ölçtüreyim çok sağol

• Asla. Aşağı olması sanırım bir tercih nedeni bile olabilir.

0|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim yorumunuz için.

• Gerçek hayatta arkadaşın yoksa sıkıntı ne * sadece işemeye yarıyor demek ki ilerdede parmaklarını kullanırsın heheheh yazık

0|0
    1|4
    • Tamam çok komiksin. Aşağıla demedim. Bu benim hayatımı sürdürme şeklim şu an sorunumda yok bilgisi olup paylaşmak isteyenlere sordum ilerde bana sorun çıkartırmı diye. Yinede sağol yorumun içn

• küçükken yüzüstü mü yattın hep?

0|1
    0|0
Yükleniyor...