Adı bir türlü hatırlanamayan filmler

eğer sizinde izlediğiniz ama adını bir türlü hatırlayamadığınız ve kafaya taktiğiniz filmler varsa belki izlemiş birileri çıkar ve burda derman bulabilirsiniz.

benim 3 tane var yardımcı olabilen olursa sevinirim.

1-adam sevgilisiyle otobanda giderken yanılmıyorsam yanlış sapıyor ama otobanın çıkışı yok.bir adama çarpıyor olaylar gelişiyor.en sonunda bunun bir döngü olduğu çarptığı adamın aslında kendi olduğu anlaşılıyor.

2-çocukken seyrettim diyebilirim. bir şato yada malikanede geçiyor.mekanın sahibi dedektifleri malikaneye çağırıyor ve gizemli olaylar yapıp kimin yaptığını bulmalarını istiyor.doğru sonuca bulan dedektif oğluyla geliyor.şatoya giderken eski bir köprüden geçiyorlar.kendi arabadan iniyor ve çocuğu arabayla eski köprüden zar zor geçiyor.sık şıkta çocuğunu azarlıyordu sanırm.

filmden bir sahnede yemek masasında başroldeki dedektif ayağa kalkıyor ve o sırada sandalyesine bir bıçak saplanıyordu.sonundada gizmeli olayları malikanenin sahibinin yaptıığnı buluyordu yanlış hatırlamıyorsam...çok eski bir film diye hatırlıyorum.

3-bunuda çocukken seyrettim.ikinci filmde karakterin adı phantomdu sanırım.tek gözün kördü.pembe panter olabilir mi acaba?.

bir sahnede tek gözlü karakterle arasında diyalog geçiyor ,tek gözünü kapatıyor ve ekranın yarısı siyah oluyor ve evet tek göz zormuş gibi bir espiri yapılıyordu.

acil yardım çok kafaya taktım

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• 2 numara sherlock holmes olabilir

0|0
    0|0
    • o yeni bi film degil miydi abi.

"Murder by death" i izledin mi hic?

• tamam hemen bakiyorum :)

• ok 'Murder by Death'ı izlemedim. Şayet izlemişsem de hatırlayamıyorum. Üzgünüm.

Kızlar Ne Diyor 1

• Bir kadın vardı rüyasında bir yeri görüyordu trtde oynamıştı, kadın o yere gidiyordu cennet li bahceli gibi bir adı vardı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• vay be bende merak ettim şimdi :D

0|0
    0|0
  • Dedektif filmi olabilir, ama adı aklıma gelmedi.

0|0
    0|0
  • Ben de hatırlamıyorum bazen..

0|0
    0|0
Yükleniyor...