Genital bolgemde siğil cikti?

genital bolgemde siğil cikti kucucuk birsey fakat aileme diyemem hele babama asla evde bir tedavisi yok mu cok korkuyorum doktora da gidemem bana akil verin

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bu konuyu çok arastirdim hurafeler anlatip milleti korkutmayin kizim sende bagisikligini güçlü tutacak ne varsa yap sigilin için kriyoterapi yaptirmalisin siğil olduğuna eminmisin ben doktora gittiğimde siğil sandigim şey molluskum cikti bu HPV de siğil yani her birleşmede bulasacak diye bir şey yok! Nazi cahiller herkese bulasabilecegini yazmis bagisikliginiz kuvvetli ise vücut. Mikrobu atabiliyor kizin seninde yapman gereken kriyoterapi en sagliklisi genital bolgeni temiz tut jilet asla vurma mutlaka killarini temizle sac makinasina benzer genital bölge temizleyici alet kullanıyorum ben sende onlardan kullan olursa sormak istediğin ozelden de yazabilirsin bütün cinsel yolla bulaşan hastaliklarin düşmanı çok sağlam bir bagisiklik sistemidir buna AIDS de dahil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

Kızlar Ne Diyor 4

• Siğil olduğuna emin misin canım? Kıl dönmesi kıl kökü ilhitaplanması sivilce gibi her hangi birşey de olabilir. Jinekoloğum ben çok fazla şikayet oluyor bu konuda ve çoğu kıl kökü iltihaplanması veya kıl dönmesi çıkıyor. Kendi başına mudahale etme önce ne olduğunu anlamaya çalışalım yardımcı olmaya çalışayım ben sana.

0|0
    0|0
  • Annene ablana falan de ne olacak aynı cinssiniz sonuçta,

0|0
    0|0
  • Yuh cinsel bir hastalik o. Simdi kimle beraber olursan ol ona bulascak.
    Birde aslinda bulasmasi icin beraber olmana gerek yok cok dikkat etmelisin hpv yaz oku netten.

0|0
    0|0
  • Ne renk. / ust taraftaysa annene gosterebilirsin canim

0|0
    0|0
Yükleniyor...