• Sor
  • Bence

Kısa penisle uzun penis aynı hazzı verir mi?

ben bakire bir kızım ama merak ediyorum özellikle deneyimli ablalar cevap verirlerse daha mutlu olurum. sevgiliniz ya da eşiniz olsun ya da olmasın kısa penisle uzun penis sizde aynı etkiyi bırakır mı? hangisinden daha çok zevk alırsınız

Güncellemeler:
Kısa penisli bi erkekle evli olan bayan var mı aramızda:P:P
merak edenler için söylüyorum o an büyük bi şok geçirdiğim için kaç cm diye düşünemedim ama 10 cm ya vardı ya yoktu bile

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• alacağın zevk senin zevk alma yeteneğinle alakalı olduğu için, istedikten sonra her türlü alırsın ve aynı zevk olur. velakin küçük olursa biraz uğraşman veya daha hareketli olman gerekir, yeterli büyüklükte olursa az devinimle daha hızlı sonuç elde edilir. yani, büyük pipi kadını tembel eder!

• sevgiliminkinse giysisinin üstünden dokundum küçüktü. ilerde sorun yaşamak istemiyorum

• Öncekileri Göster
    • cevaba +1

• +5 veriyorum ben :D

Erkekler Ne Diyor 30

• uzunu ne kadardır ki

• uzunluk çokta önemli değildir aslında tabiki aşırı kısa olmasından bahsetmiyorum ama. kalınlık bir bayan için uzunluğa göre daha önemlidir

• galiba çok yakında bu sorunun cevabını öğreneceksin .:)))falında çıktı üç vakte kadar sana beyaz atlı kısa bir penis görünüyor

• çok güldüm ha :D

• :)))) falfda hep prens çıkacak değil ya.kızların prensi bulması için çok kurbağa öpmesi gerekiyor bazen de ileri gidince kısa boylu penis köşede bekliyor ama ne kadar öperse öpsün ne kadar ilişkiye girerse girsin kısa boylu kurbağa da penis de prens olmaz :)

• az daha sabret. ewlenince kendin karar ver :)))))

• ya olumsuz olursa sonuç?

• şansına.. kadınların çoğu sexte partnerinden zewk almaz.

• turbocat gibi düşünmüyorum ben. bekaretin evliliğe saklanması gerektiğini düşünmüyorum. Bkz. Ten uyumu"Boyu değil işlevi önemlidir" diyenler koca bir yalancıdır ve sorunları olanlardır.. ;) küçük penisi olmasa bile küçük penisi olduğunu düşüyor demek... boy önemlidir ama esas olan en'dir.. genel itibari ile kısaca "hacim önemli" diyebiliriz..

• O zaman şöyle diyebiliriz. önemli olan boyu değil desi si hahahahhaha

• Öncekileri Göster
    • Gelmiş yine bir "Müslüman ülke"ci.

• laik bir ülkeydik en son..

• boy sadece pozisyon bolluğuna etki eder onun dışında zevk almak için gerekli olan 1.kalınlık 2. performanstır

• soruyla alakalı değil ama kadınlar cidden garipsiniz. yahu çok büyük olcak büğyük olmasa da bir saat uğraşçak öyle yapcak uçacak bilmem ne yapacak. yahu hep beklersiniz siz zaten. herşey sizin istediğiniz gibi olacak zaten:D azıcık yabancılardan ders alın. saksoyu bile iğrenç buluyor çoğunuz. böyle bir kadını neden zevkten uçurayım ki? 5 dk da boşalır arkama dönerim. ha armadan yatakta kötü desin ondan sonra gerçekten hiç umrumda değil:D seks bir takım oyunudur anlayana!

• hakeden bir erkek olursa uğruna yapmayacağım şey yok

• Öncekileri Göster
    • girmedim ama :) gerçekten hak edenle olacağım inşallah :) ve hakettiği gibi

• bu kafayla işin zor:D madem bakiresin uzun ve kalın penisi olan iki erkeğe sakso çek eğer aldığın zevkte fark yoksa pek mutlu olabilirsin ama varsa :D:D

• dürüst olalım hiçbir kadın parmak boyutunda bir organa hevesle bakmaz. olsa olsa buna da şükür diye tadını çıkarmaya bakar. ayrıca küçük penisli beyler kadının üstte olduğu veya doggy tarzı pozisyonlarda pek başarılı olamazlar.

• Öncelikle küçük yada büyük fark etmez çok erkek var tanıdığım büyük olmasına rağmen inletemiyor yada partnerini boşaltamıyor. Burada asıl olan teknikleri bilmek ayrıca erkek arkadaşına söyle penisi masajlarla büyütme ve kalınlaştırma teknikleri de var denemiş ve başarışı olmuş birisi olarak yazıyorum eskiden aynı sıkıntı içindeydim şimdi şükür standart üstü fakat eskiden de başarı sahibiydim yani bu iş bilgiden geçer ve elbette senden. Cinsel yaşamınızda başarılar dilerim.

• bunun mümkün olduğunu bilmiyordum ama madem öyleyse insanlar bunu neden sorun ediyorlar

• Öncekileri Göster
    • ona bunu nasıl söyleyecem ki söylemem yaa :(

• bunu söylemene gerek yok sadece masaj yapmak istediğini söylersin sündürme yöntemi ile kan dolaşımını hızlandırman yeterli olacaktır fakat bunu sertken yapma zarar verirsin kolay gelsin

• uzunla kısa arasına tabi fark var kadının gözü ile alakalı kısa ile doyanda var doymayanda 13 cm'lik bir adam ön sevişmeyi uzun ve güzel tutarak yaparsa 20 cm'lik adamla aynı zevk verir iş ön sevişme yani tatmin etmekle alakalı egerki kadındaki uyarıcı yerleri biliyorsa erkekdeki kısa bile olsa

• türkiye standartlarına göre 14 cm. uzunluk p*rno filmlerde gördüğün 20-25 cm onlar seçmece bulamazsın... zeke gelince vajina derinliği 8-10 cm geri kalan rahime açılıyor senin genital bölge ise bu mesefanin içersinde önemli olan partnerinin kadının anotomisinden anlayıp partnerine nasıl zevk vereceğini belirleyip bu doğrultuda çalışmalarını yapması.

• Walla bende çok merak ederdim benimki partnerimi tatmin edermi diye...sonra sormaya başladım aldığım cevaplar beni hep onure etti :) ama genelde boy tahrik gücünü arttırır ama sonuçta hepsi aynı ise yarıyor.

• 10 cm ya da 20 cm ya da 15 cm fark etmez. önemli olan kadınla erkeğin hemen hemen aynı anda orgazm olmasıdır. Boyut çok da önemli değil, özellikle bakire ya da çok az ilişkiye girmiş kızlar için. Hatta bakire kızlar için boyutları dar ve kısa bir penis daha iyidir, acı vermez :)

• ya ilerde?

• ilerdemi :)) baktın olmuyor estetik yaptırırsınız buyuturler hehhe yeterki sen iste tıpta in kulonluyorartık..

• sana şöyle örnek vereyim kadının vajına derınlıgı 13 cm dır bu bılımse olarak acıklanmıstır ama esnektırde 10 cm lık penıs le 20 cm lık penısın bı farkı yok kadın vajınasında 2 cm kadar hıssedılır ama kalın olursa fark kısıden kısıe degısır.,

• peniste boy bi noktaya kadar etkilidir düşünsene incecik uzun bi penis :) fazla uzun olmayan kalın bi peniste çok işe yarar diye düşünüyorum ben

• Kadın vajinasının girişinden itibaren sadece 1/3ünde sinirler bulunur. o bölümden sonrasında hiçbişey hissedilmez. sadece zarar görür kadının vücudu.

• Önemli olan aşk ve işlev

• kesinlikle

• uzun veya kısa olması kalın veya ince olması degğildir önemli olanönemli olan işlevidir

• zevk aldınmı, seni mutlu ettimi?...ettiyse sorun yok bence...

• ben bakireyim ama ilerde ne olur onu bilmiyorum

• Öncekileri Göster
    • sorun olacağını nerden anlayacam peki :(( sorun yaşamak istemez kimse

• herşeyden önce gerçek boyutunu öğrenmelisin...küçüksede sorun yaşarsın...nereden bileceğini buradan açıklayabilmem zor...özelden yazayım sana...

• bu soruyu sormak için, birini denemiş olman lazım... dürüst ol.

• bunu bende çok merak ediyorum. çünki ilişki yaşadığım kızlardan biri çok zor ilişkiye girmemize rağmen daha da olsa içine alacak gibi şehvetliydi. ancak bir diğer kız ise ilişkiye girerken fazlasıyla bağırıp hepsini ittirmemem için bana yalvarıyordu... zaten ikinci defaya kızı ikna edemedim.yani ilk ve son olmuştu onunla.yani kızları çözemiyorum.. acaba nasıl olması gerekiyor?

• penisin kısası veya uzunu zevk boyutunu değiştirmez uzun bir performans ve hayal gücü ile de bir erkek seni yıldızlara ulaştırabilir .)

• uzun penisle pozisyon zenginliğin ve görsel bir şölen olur.Kısada zevk alman tamamen erkeğin becerisine kalır

• zamanı geldiğince karar verir denersin

• uzunluk kadarkalınlık ta önemli ama bütün bunlar ikinci planda ,ilişkiyr girdiğin erkek ile olan bağın ve ten uyumun dur asıl hazzı sağlayan...:))))

• cevapları şimdiden büyük bir merakla bekliyorum :)

• önce güldüm sonra isteksizce bastım eksiyi :)

• canın saolsun da bu soruları okumaktan bıktık artık .tezat sanatı yapmıştım :)

• sen cidden deneyimssiz birisin. uzun kısadan çok büyük küçük diye sorman lazım. ıkısı ne yazıkkı aynı kavram değiler.

• normal penis boyu ve kalınlığı uzmantvbunu aynen googleye yaz belki biraz kafan aydınlanır die düşünüorum

• ilk sayfaya gir dinle

• bencede çok uzun olması gerekmez...15-16 iyidir...ama normalden biraz fazla kalın olması erkek için bir avantajdır...

• ''sevgiliminkinse giysisinin üstünden dokundum küçüktü. ilerde sorun yaşamak istemiyorum'' demişsin... vay vay vay şimdiki aşklar pipi boyutuna kaldı yani yazık ne diyim ki... kesin sorun olur ilerde sen hiç vakit kaybetme kesinlikle ayrıl ve kendine zenci bir erkek bul hiç problem yaşamazsın(!)

Kızlar Ne Diyor 6

• küçük beni mutlu etmez dıyemi düşünüyorsun ..

• sevişmeyi bilen biriyse boy pos hiç önemli değil. tabii bu birbirinizi ne kadar sevdığınızede bağlı

• budur güzel cevap keops gerçi ölçülerde ideal ,sevişme biliniyır ve sevgide varsa müthiş oluyor işte...:D

• sevgi yoksa aşk da olmaz...ne kadar yakışıklı olursa olsun..kadını mutlu etmemnın yolu penis boyundan geçmıyor..

• biraz da zevk almasini bilmek mesele, bugun en onemli ogretilerin cinsellikle ilgili bircok ogretici icerigin uzak dogudan geldigini dusunursek adamlarin bu isi sanat icra eder gibi nakis isler gibi gerceklestirdigini dusunursek en onemlisi penis boylarinin averaja gore durumunu dusunursek aslinda bu boy meselesinin cok da kafaya takilacak birsey olmadigini dusunebiliriz bence...

• tebrikler önemli olan boyu değil önemli olan sahibinin bu işi sanat icra edermiş gibi titizlikle yapması yoksa boymuş işlevmiş 1 saat güreşirsiniz sonunda alacağınız zevk 1 dakikadır çivi gibi cakılır kalırsınız önemli olan 1 saatin tadını cıkartmaktır

• 11 12 cm penis bir kadını doyurmaya rahat rahat yeter. o zevki fazlasıyla yaşarsın ancak uzun ve kalın olduğunda içine girdikçe kendinden geçipppp dünyanın bütün sıkıntılrını unutursun. nihayett huzura kavuştuğunu anlarsın. ya anlatamıyorum...

• :-)) sonuna kadar katılıyorum

• Öncekileri Göster
    • benimkini hiç ölçmedim ama 15 16 yaşımda sünnet oldugum için neyapıcamı obilemiyorum sizce benimki kaç santm olmuştur ozamanlargördüm ama bilmiyordum şimdi kaçsantim kızlar yardım ederseniz sevinirim.!

• yanlış anlamayın kızlar sadece oyaşta sünnet alan birinin penisi kaç satim olurdiye sizelere soruyoruyorum yaşım zaten purofilde beli bide hep sünnet olmadan önce hep ovardım onda sizlere sorarım yanlız sakın kızmayın.!

• 12 cm penisle defalarca tatmin olduğumu biliyorum bu karşındaki kişiyi ne kadar istediğinle ilgili

• bence bu isiin zevk alma boyutunun onun büyük yada küçüklüğüyle ölçmene gerke yok böyle bir arayış içine girme çünkü unutmaki bir müddet sonra evlendikten yada ilişkiye girdikten hele birde çocuk sahibi olduktan sonra sende bolaracaksın o zaman sevgilin yada esin sana sen çok bolşün istemiyorum derse ne yapçaksın önemli olan bence ten uyumu bu kadar ufak detaylaramı kaldınız yahuuu...

• ehueheuheuhe "bolarmak" kelimesi çok hoşuma gitti :)
      ayrıca cadı_cadı haklı o içine girecek bedende penis aradıgın kukun bi çocuk sonrasında Manş tüneli boyutlarına döndüğünde emin ol bi at bile yetmez sana.

• Öncekileri Göster
    • erdyzim 52cmlik şey çıkınca orası öyle kalmıyor.esnek bir yapıya sahip ve kendini geri topluyor...

• normal doğum yapan kalmadı ki bu devirde. sıfır kilometre kalıo vagina doğumdan sonra bile...

Yükleniyor...