Mantıklı cevabı ne bu işin ?

Bir sanal ortam sitesinden hatun kişisiyle tanışıyorsunuz.. Gel zaman git zaman mesajlaşma üzerinden muhabbet gelişiyor ve msn alma raddesine ilerliyor.. Buraya kadar her şey normal gibi.. Ancak günler geçtikçe msn üzerinden muhabbet çok çok gelişiyor... Kızın ihtimamı hat safhada, sizde bu ilgiden hoşlanıyorsunuz..Muhabbetten acaip derecede keyif almaya başlıyorsunuz.. Bir süre sonra o kadar gelişiyor ki bilgisayarı açtığınızda hem siz hem de karşınızdaki insan yokluğunuzu hisseder oluyor..işiniz sebebiyle bilgisayar başında Olmadığınız günün ertesi gelen "nerdesin" mesajları ilginin belkide en önemli örneği oluyor.. Sözün özü eski kız arkadaştan görülen ilginin bir benzerini seneler sonra başka bir kızdan görmek hoşunuza gitmeye başlıyor..bi nevi ufaktan kapılıyorsunuz bu dışardan saçma gibi görülen sanal duruma.. keza hatun kişiside..Zaten bu süreçte faceden de ekleşiyorsunuz hani karşıdaki kişi de bizzat sizin kim olduğunuzu falan görüyor.. Hatta öyle ki bu kişi siz faceden eklemeden önce bile face in kayıtlı olduğu e mailden sizin profilinizi, bazı fotoğraflarınıza falan bakıyor ve şakayla karışık bunu söylüyor hani işin içersinde çok acaip normalden çok daha öte bir merakta var.. Ayrıca görüpte benim tipim değilmiş bu gibi şekilci bir durumda yok..

Ancak son 3-4 gün içersinde çok acaip, akıl alınmayacak şeyler baş göstermeye başlıyor.. Karşı tarafta tabir yerindeyse 180 derecelik bir dönüş ortaya çıkmaya başlıyor..inanılmaz bi vurdumduymazlıkla beraber.. O ihtimam bir bıçak gibi kesiliyor sanki, karşınızdaki bu kişi bahsettiğim o sanal ortamda saatlerce vakit geçirirken msn de sizinle konuşmaya taş çatlasın 5 dakika lutfediyor onlarda yüzeysel muhabbetler.. Tavırlarındaki bu dönüşü farkedip sizde onun gibi davrandığınızda ve bu ilgisiz tabir yerindeyse buz gibi davranışın nedeni sorduğunuzda "yoo davranışlarımda soğukluk yok" cevabını alıyorsunuz.. Bu günde bir bakmışsınız sizin olmadığınız gün muhabbetinizi özleyen, yokluğunuzu hisseden malum kişi saatlerce internette olmasına karşın tek kelime bile bi şey yazmamış size dair.. Şimdi bu 180 derece dönüşe yol açacak tavır değişikliğinin nedeni ne olabilir düşünüyorum, düşünüyorum bulmakta güçlük çekiyorum.. Hani öyle kızın bi işaretinden tamam benden hoşlanıyor diyecek bi insanda değilim ama yok arkadaşlar muhabbet böyle devam etse 15-20 güne kalmaz kesin buluşurduk yani alelade bir muhabbetin tarafımca "bana ilgisi var" olarak yorumlanması değil bu.. Bir süre sonra resmen sevgili muhabbeti gibi olmuştu yaşananlar hatta.. şu an kendimi resmen kullanılmış gibi hissediyorum.. Sanki o zamanlar sanalda olsa bir ilgiye ihtiyacı vardı, bunu tamamlayan ben oldum ve görevim tamamlanınca da boşa çıktım, atıl olarak çöp gibi bi köşeye atıldım gibi hissediyorum.. yakalayıp sebebini sormak istiyorum ama şu an düşündüklerimin bir sonucu olan önemsiz bir insanı bu kadar önemsemiş gibi davranmak ve bunu hissettirmekte istemiyorum..Siz olsanız ne yaparsınız bu durumda ?

Güncellemeler:
okuyanda okumayanda sağolsun.. gözlerinize gerçekleştirdiğim taciz içinde kusura bakmayın ama 2-3 cümle ile anlatılacak ve anlaşılacak mevzu değildi..

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• cevap zaten sorunun içinde "Sanki o zamanlar sanalda olsa bir ilgiye ihtiyacı vardı, bunu tamamlayan ben oldum ve görevim tamamlanınca da boşa çıktım, atıl olarak çöp gibi bi köşeye atıldım gibi hissediyorum.."

yapılacak bişey yok next diyip yoluna devam değmez

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Cok uzun yazmıssın ama okudum.

Kisi baska birini bulmus olabilir, gidisata bakarak olayın ciddiye binerek gercege donusmesinden korkuyor olabilir, bilerek ya da bilmeyerek hoslanmadıgı bir durum ile onu karsılastırmıs olabilirsin.Kesin sonuca varmak icin karsılıklı, acıkca konusmak en mantıklısı

1|1
    0|0
    • belki korktu kız kendindeki bu duygusal değişimden bu heyecandan , belki reeele dökecek kadar cesareti bulamadı kendinde veya sanal bunlar gerçek değil yok böyle birşey ne yapıyorum ben diyerek vazgeçti yaşanılanlardan .Herhalukarda karşı tarafın duygularıyla oynandığı ve bir anda kesip atıldığı için aklıma çöp poşeti geldi :))

• :)) iyi bişi didin demi

• Bence bu kiz sadece seninle boslugunu doldurdu, belkide erkek arkadasida vardi seninle beraberken, veya konustugu baska birisi, ve o cocuk senden önce davrandi.. Iyi olmus böyle :) Takma kafana

0|1
    0|0
  • Okudum vala ve aklıma ilk gelen şey siyah battal boy çöp poşeti oldu ...

1|0
    0|0
  • Okumayanlar için özet geçiyorum;

Sanalda tanıştığı hatun kişi ilk zmanlarla hoş sohbetken bir süre sonra aski nalet birşey oluyor. Ne oldu bu kıza diyor. Siz olsanı znapardınız diyor.

Kaynak: Mantıklı cevabı ne bu işin.

1, 3 10,ve son satırları

0|1
    0|1
  • okudum hepsini...sen fazla kapdırmışsın.ama o biraz eğlenmiş.kullanma demeyelimde hevesi kaçmış.

0|1
    0|0
  • çok uzun :) okumadım ama hayırlısı olsun diyelim :)

0|0
    0|0
  • roman yazmışsın birader.

0|0
    0|0
    • Daha kısa yazılacak bir mevzu değildi, detaysız yazsaydım üstünkörü bir şey olurdu yine de ilgilendiğin için sağol..

Erkekler Ne Diyor 6

• Hem sanal ortam hemde kadin milleti isin icine girince cok normal bu tavirlar :) Gercekte ne istediklerine ne yaptiklarina anlam veremiyoruzki sanalda verelim. Face de bir resmini gormus olabilir baska bir kizla samimi falan. Her seye trip atabilme yetileri var sonucta :)

0|1
    0|0
  • İlişkinin hiyerarşisine uygun bir gelişme ve sonuç olmuş.Sizin hissettiğiniz bu merak (siz merak olarak adlandırmışsınız) merak degil tamamiyle kendinizi düşürdüğün durumun farkındalığını fark etmenizden kaynaklanan duygusal bir acı.Tavsiyem Farklı bir işe odaklanın ,iyi bir dostunuzla olayı tartışın pisikolojik rahatlama verir ne kadar konuşulmassa zihninde okadar derin bir yer eder zihin ifade edilirse boşalır bana göre. Amacım size akıl vermek değil elbet yazılandam cıkardığım bir yorum Taktir sizin

0|0
    0|0
    • eyvallah, samimi cevap için teşekkürler..

• özet geçer misin:((

0|0
    0|0
  • kardeş daha yeni roman okudum gözlerim ağırıyor biraz kısa yazaydın yaf :)

0|0
    0|0
  • Bitmiş olayın dostum işte.Başka birini bulmuş.Acı gerçekler.

0|0
    0|0
    • Başka birini bulma meselesi mevzusuna girsem soru daha da detaylanacak bu kadar özet geç diyenlerden başka bi cevap gelmeyecekti :) Birini bulduğunu sanmıyorum ama olayın bittiği galiba doğru..

• hocam çok uzun yarıya kadar gelebildim..ama şöyle diyeyim

salla gitsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...