Benim büyük bir sorunum var bundan nasıl kurtulabilrim?

10 15 kere mastürbasyon yapıyorum bir de banyoya giriyorum orda 3 4 defa yapıyorum her istediğim zaman yapamıyorum da istemiyorum da zaten yapmak hafta da bir kere yapıyorum o da böyle oluyor artık bu durumdan sıkıldım ve kurtulmak istiyorum hiç yapmıyacağım ama yapmadan olmuyor tabi nasıl kurtulabilirim

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• yaşınızda bu tür elizabet aşkı normaldir diyorum ama fazla abartmışsın eğer gerçektende bu ise hiçte hoş değildir hem bünyeniz hemde sağlığınız açısından bir zaman süre sonra etkisini görebilrisiniz. Fazla masturbasyon yapmak prostaat olmanıza neden olabilir kısırlığa etken olabilir.. ve bir sürü cildiye sorununa etken olabilir bunun için kısa zamanda profosyonel bir destek almanız lazım sanırım sizin şu anda çünkü sperm sayınızada baya bir sorun oluşacaktır.

0|0
    0|0
    • bu aralar bir de ağrı oluşuyor artık aslında bakıldığında benim bünyem hiç iyi değil başka sorunlarımda var ama en azından şu durumdan kurtulabilmek istiyorum yani normalde bakıldığında ben evlenmeyi düşünmüyorum zaten de ama bu da çok kötü işte çok rahatsız ediyor

• üstadım profosyonel destek almalısınız.. çünkü ciddi bir soruna yol açabilir internet ortamında sizlere kimse ssağlıklı yardımcı olamaz. bunun için meşguliyetler bulmalısınız ve terapiye gitmelisiniz.. Psikolojik olarakta bu sorunun üstünden gelebilrisiniz.. aklıma gelen bunlar ama dediğim gibi bu sorunu utanmadan bir sağlık biriminden profosyonel destek almalısınız.

• çok haklsın yapmaya çalışıcam artık çok sağol çek teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Başkan karıya git bence

0|0
    0|0
    • kardeşim karıya gitsem yine değişeceğini sanmıyorum bir çözüm olmaz ama denemekte fayda vardır aslında bende çok istiyorum ama ben nerden bulucam bir yandan artık sıkıldım ya ne seks istiyorum ne de mastürbasyon bundan kurtuluş yok zatende illaki yapıcan ama bu durumu halletmem lazım bir şekilde

• İrade ve bir kadın işini kolaylaştıracaktır.

0|0
    0|0
    • abi kadın olmaz ya ben zaten bunu da hiç istemiyorum ama yapmak zorundayız tabi kadında zor benim için zaten bu iradeyi nasıl düzeltebilirim peki normal yollardan kurtuluş yok mu...

• Aşırı mastürbasyon sebebiyle hassasiyetin baya azalmıştır bu normal bir ilişkiden alacağın zevki baya düşürecek.

• abi o senin dediğin kadın işi benim için çok zor olamaz zaten bu mastürbasyondan çok sıkıldım tamamen kurtulmak istiyorum ama böyle bir şey olamayacağı içinde bunu azaltmak kendimi kontrol edebilmek istiyorum edemiyorum ki hiç anaokulundan beri yapıyorum bunu ordan bir başladık nasıl olduysa devam etti öyle zaten kurtulmak istiyorum bu durumdan

• 10 15 cok fazla yapma direncsiz kalır bünyen

0|0
    0|0
    • işte bunu azaltmak istiyorum zaten haftada bir kere yapıyorum başka istesem de yapamam çok zor benim için bana çok büyük sıkıntı veriyor nasıl kurtulabilirim peki bundan

• Doktor en iyisi gerisini boşver

• doktor iyi de işte pek güvenemiyorum artık doktorlara benim sadece bu sorunum yok başka sorunlarım da var ve onlar çok büyük sorunlar gittim hiç bir şey yapamadılar doktora gideceğin zaman bir tanesine değil 10 tane 15 tane kişiye gitmek gerekiyor

• Oha beni bile geçmişsin :D

0|0
    0|0
    • abi ne bunu kendimi bildim bileli yapıyorum yani anaokulundan beri yapıyorum bu o zamanlar çok güzel geliyordu çok yapıyoruz tabi hafta da bir kereye indirdim ama bu da böyle oldu ve bu bana çok zarar veriyor artık kurtulmak istiyorum bunun yüzünden banyodan çıkamıyorum ya

Yükleniyor...