Bakirelik bu sekilde bozulur mu?

12 yasimdayken falan surtunerek mast yapiyordum ve kizlik zari hakkinda pek bir bilgim yoktu. Elimi iceri hic sokmadim ya da herhangi bir sey sokmadim. Ama pembemsi bir kan geldigini hatirliyorum iki kez falan gelmisti lavabodayken. Bakirelik boyle bozulur mu?

0|0
9|20

En İyi Erkek Görüşü

• 12 yaşında masturbasyon?

Adet olmasın o?

Bişi olmaz büyütme.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Farzetki bozuldu ee napacaksin ya da bozuk degil ne farkeder oyle ya da boyle yasamaya devam edicez takma kafana

1|0
    0|0
  • kızlık zarı o kadar kolay yırtılan bir şey değil. o kan tahriş yüzünden gelmiştir.

1|0
    0|0
  • Bebeymisin daha bişey olmamıştır :)

0|0
    0|0
  • ben 11 yaşında başlamıştım var mı rekorumu kıran

1|0
    1|0
  • hayır olmaz bır sey

0|0
    0|0
  • tahriş falandır hala kızsın bence

1|0
    0|0
  • belli olmazz

0|0
    0|0
  • Icin rahat olsun bişey olmaz

0|0
    0|0
  • bişi sokmadı isen bozulmaz

0|0
    0|0
  • bir elini sok kontrol et bozulmuş mu diye :Dd Ne günlere kaldık ya :D

0|0
    3|0
    • Gerizekali misiniz ciddi soru soruyorum

• Ben gerizekalı değilim ama belli ki sen bayağı bir ilerizekalısın. Akıl var mantık var. 12 yaşındaki olayı sen daha tam olarak hatırlayıp emin değilsin. Biz nasıl sana net bir bilgi verelim?

• He bacım öyle gitti başını taşlara vur :-P

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum bir bak aynada istersen

0|0
    1|0
  • Sanmıyorum o ŞEKilde bozulacağını 😉😉😉

0|0
    0|0
  • 12 yasinda

1|0
    1|0
  • Nasıl insanlarsınız siz ya yazık gerçekten yazık !!!

0|0
    2|0
  • yok canım korkma bişey olmaz desene şimdi hepten azgınsın sen

0|0
    1|0
  • Böyle yaptığınız sürece hep şiddet gören taraf oluyor sunuz. Adam namuslu diye alıyor evleniyor.. Gerdektee bir bakıyor kız defolu patlak sonra adam şiddet uygulayan bir canavar oluyor

0|0
    1|0
  • Hamile bile olabilirsin haydar dümene danış bence :)) bide beyin filmi cektir bak bakalım sende Var mı yoksa yerine baska bişey mi var? :))

1|0
    3|0
  • 12 yaşında nerden geliyor böyle şeyler aklına. Uzman doktora git.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 9

• 12 yasinda bebeklerle oynuyordum ben , benden sonraki nesil cok hizli oldugunu görüyorum :-/ ama korkma bir sey olmamistir

0|2
    0|0
  • Bozulmamıştır. Eğer bacaklarınızı çok fazla esnetip iki yana açtıysanız bir ihtimal zedelenme olmuş olabilir. O şekilde olan kanamalar bazen hafif zedelenmelerde görülebilmektedir. Lekelenme cinsi kanama. Fakat anlattığınıza göre çok yüksek ihtimalle bozulmamıştır.

0|0
    0|0
  • Ben 12 yaşında püskevitin arasında ki kremayı sıyırıp yiyordum :/ nesin sen öyle

0|2
    1|0
  • 18 olduysan doktora gidip gerine gerine rahatça muayene olabilirsin.

0|1
    0|0
  • Bence öyle bir şey olmamıştır. Ama sen yine de bir doktora görün ne olur ne olmaz.

0|0
    0|0
  • Masturbasyonun kelimesini ilk 19 yasımda duydum kardesim kim ogretiyor size bunları..

0|0
    2|1
    • Yaptigim seyin ne oldugunu bile bilmiyordum ama zevk aliyordum

• 12 yasina sasirmislarda ben öleyim o zaman bir sorun yoktur tatlim merak etme tirnagin vs cizmis olabirsin etini

0|1
    0|0
  • Kizlik zari yirtildiginda 1 2 damla degil 1 2 litre kan akiyo tatlim seninki tahris olmuştur zorlamissindir o yuzden kanamistir

0|0
    1|2
  • icin rahat etmesi icin bence bir doktora gorun derim ama o sekilde gittigini sanmiyorum.
    ben 12 yasimda mast ne oldunu bile bilmiyordum cok cahil kalmisim :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...