Tüm Erkeklerin ortak sorunu, çözümü ne peki?

Her 3 erkekten 1'inde erken boşalma sorunu var bende o 3/1 oranının içindeyim daha önce hiç cinsel ilişkiye girmedim fakat mastürbasyon yaparken en fazla 1 dk sürüyor bazen daha uzun oluyor fakat bazende 10 sn elimi değdirdiğim anda geliyor bunun bir çözümü yok mu ilerde birgün cinsel ilişkiye giriceğiz utanç kaynağı bu durumdan nasıl kurtulabilirm bazı egzersizler var biliyorum uyguladım fakat çözüm olmadı bu sorunu daha önce yaşamış ve atlatmış kişiler var mı varsa yardın edin lütfen

0|0
03

En İyi Erkek Görüşü

• bir çoğu bunun sorun olduğunu düşünür. herşey deneyim ve yaş ilerledikçe normale döner. gün gelir yarım saat süren ilişkiler yaşarsın. çok gençsin hormonların tavan vucut normal olarak bu enerjiyi atmak istiyor, dolayısıyla direk boşamaya odaklanıyorsun. zaman geçtikce hem vucudunu daha iyi tanır hemde ilişkierinde daha iyi hale gelirsin. ilişkim çabuk bitecek diye korkma. ön sevişmeyi uzat. kadınlar girip çıkmasından daha çok sevişmekden hoşlanır. ayrıca kurşun sende depo dolu 2.3 4 devam elbet birinde daha mutlu olacaksın.

0|0
    0|0
    • dediklerin mantıklı fakat ben ön sevişmede bile boşalabilirim çünkü taze kanım bu yüzden endişe içerisindeyim hala bakirim fakat gün gelicek bende ilişkide bulunacam rezil olmak istemiyorum

• O utanç duygusunu yaşadıktan sonra ne anlamı kalıcak ki

• özel mesaj at

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 2

• Evet herkes de var
    Çözümü psikolojik yardım iste
    İlaçlar sıkıntılı olabilir
    Çok seks yapmak da uzatır

0|0
    0|0
  • Aynı sorun bendede var. Sürtünerek bir kaç ilişkim oldu. Bunlarda hızli bir sekilde geldik. Lakin sonraki deneyimler ard arda gelince süre uzamaya başlıyor. Ortalama 30 dakika ön sevisme yap. Bundan emin ol hırsla girme sakin ol hızli hareket ettikce vücut yoruluyor ve patliyorsun.

0|0
    0|0
    • şu an o işlere çok uzaktayım ama umarım biran önce gelir o günler ;)

Yükleniyor...