Hiç bir erkekle birlikte olamam?

Vajinamın dudakları sarkık ve vajinam geniş bakireyim içini bilemem ama dış görüntüsü iğrenç birde bacak aralarım kara mir gibi tahriş olmuş gibi güzel bir kızım ama bu hicbirseyi kurtarmaz hiç kimse beğenmez beni sevmez okadar iğrenç ki sizcede öyle degilmi

0|0
3|35

En İyi Erkek Görüşü

• Ohoooo.. Psikolojini de bozarsın sen böyle giderse. Hiç birimiz onun nasıl olduğuna bacağının pürüzlü mü taşlanmış mı ya da yontulmuş mu olduğuna bakmayız.
    AŞK Önemli Sevgi Önemli Bağlılık Önemli.
    Sevgi bağı yoksa yemişim dudaklı vajinayı. Şeftali gibi olsa ne olur.

#Eastonn

1|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 34

• Bir cogunuz oyle.. sen bacal arana deger verene degil beynine yuregine inanana itibar et.. cinsellik beyinde baslar ve emin ol orda biter.. sor bakalim bu seksolog arkadaslarin bir cogu vajinayi film disinda hic gormusmuki! ya da birlikte olduklari hatunlara bakmislarmiki! Yahu bebekle idrarin ayni yerden ciktigini sananlar var. sen kendinle barisik ol.. beraber olacagin insanin beynine hitap et...

1|0
    0|0
  • Herşeyin bir çözümü var. Sen büyütüyorsun bence.

1|0
    0|0
  • Milletin düşündüğü şeye bak ya Ahahhaha tüm güzel kızların altındaki Şeyler senin hayalindeki gibi değil bu erkekler kızı buldu da kıllısını Arıyor merak etme senin zevkin ile erkek Arasında çok fark var bunu kimsenin önemseyeceğini sanmıyorum tahriş kısmı krem vs ile tedavi edilebilir rahat ol :))

1|0
    0|0
  • Saçmalıyorsun. Seni seven erkek onun için sevmemeli zaten. Ben bir kızı seviyorsam oran buran nasıl diye sormam. Sen sana düşen görevi yapmışsın korumuşsun kendini daha ne olsun?

1|0
    0|1
  • Güzel olsa portresini yaptırıp duvara asacak değiliz, boşuna kuruntu yapıyorsun.

2|0
    0|0
  • Sevdiğim kız için öyle birşeyi kusurdan bile saymam.

1|0
    0|0
  • Psikoloji yerlerde senin. Emin ol zevk anında o bölge tek bir amaca hizmet ediyor. Temiz olsun hiç sıkıntı değil.

1|0
    0|0
  • ne olursa olsun zaten bozulacak :) Pasta Ne kadar güzel olursa olsun bir kaşıkla bozulur. Şekle takılma sen

1|0
    0|0
  • bir anatomist olarak çokçok yanlış düşündüğünü isbat edebilirim.(E. ünv. tıp. fak. uzman) bizler neler biliyoruz neler görüyoruz senle kıyas bile olmaz, örnek verebilirdim ama burdan olmuyor, gördüğünde haline şükrederdin

1|0
    0|0
  • vajinalarına göre mi değer görüyo hatunlar. saçmalama böyle düşünme

1|0
    0|0
  • herşeye seks olarak bakarsan evet bu açıdan kendini mutlu hissetmek istiyorsanda vajina estetiği denen bir şey var araştır bakirelere yapılıyor mu bilmiyorum

1|0
    0|0
  • Şekilden öte senin genel çekiciliğin önemli
    Bacak içi kararması kilo ile olur bazen , kilolu musun

1|0
    0|0
    • Evet acaba büyük sarkık olmasida mi o yuzden

• Kasiklarim kilodan dolayi geniş ve etli :/

• Böyle güzellik varsa kilo gibi hiç takmam kendi adıma sarkmayı filan

• bence bu kadar kafana takıp psikolojini bozmana değmez.. tek sorun o olsun kolay :)

1|0
    0|0
  • Bu konuda estetik ameliyatları var körü körüne ruhunu düşünceni karartma bence araştır biraz (;

1|0
    0|1
  • şansına küs yavrum. sen cinsel birliktelikle ilgili o vahşi ve delice sevişmeleri yaşayamayacaksın ozaman. Bunu üzülerek söylüyorum sana.
    Seninki toprak olacak gülüm toprak :-))

0|0
    1|0
  • bence güzel ama yaş 37 oldu çok gördüm tecrübemle yardımım olsun isterim

1|0
    0|0
  • bence kafana takma etli dudaklı vajinayı sevenlerde var örnek ben

1|0
    0|0
  • Seni seven onun için sevmeyecek ayrıca estetik diye bir şey var

1|0
    0|0
  • ıy midem :(((

0|2
    2|1
  • Elbet bir talibin cikar

1|0
    0|0
  • merak etme evde kalmassın ne a... mmmm hastası erkeler var o yüzden rahat ol

1|0
    0|0
  • oyle deme. bence seni gercekten seven onu dusunmez onu dusunuyosa sevmiodur zaten

1|0
    0|0
  • ya millet eşşeğe kediye köpeğe kerkiniyo senin de dediğin şeye bak :)

0|0
    1|0
  • Niye öyle düşünüyorsun.. peki öyle seven vardır

1|0
    0|1
  • Acikcasi cok abarttigini dusunuyorum bunu kafandan sil at seni seven orani problende etmez gormezde

0|0
    0|0
  • Sikma canini rahat ol Bunun hic önemi yok sagligin yerinde olsun yeter:)

1|0
    0|0
  • yüzün bakılacak kadar güzelse , kalbin güzelse gerekirse elimi mikerim ama yine evlendiğim kadını yarı yolda bırakmam

2|0
    0|0
  • Karanlıkta belli olur mu da

1|0
    0|0
  • ya bu ön yargıdan kurtul 5 dk lık zevk için onun şekli şemali önemli değil önemli olan sevgi beraberlık

1|0
    0|0
  • aynen dıs görünüş iyi olsa bile yatkta seni öyle gören bidaha aramaz

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 3

• Aynı sorun bende de var ama sonra nişanlı ma gösterdim ve kötü bulmadi bunların çözümü var merak etme rahat ol

1|0
    0|0
  • Yok artık cidden bunu düşündün mü?

1|0
    0|0
    • Abarttigim kadar ama

• Olabilir. Kimse kusurauz değil ki hem. Tek derdin bu olsun.

• :D öz güvenli ol ne sarkık göğüslü vajinalı p*rno yıldızları var hepside göze güzel görünüyor nedense bence özgüvenin varsa karşıdaki onu kusu olarak algılamıyor.

1|0
    0|0
    • Öz güven meselesi değilki bu okadar iğrenç ki kendimden utandim

• :D sana öyle geliyo bence saçmalıyorsn

Yükleniyor...