Kiz bebek mi istersiniz? Erkek mi?

Şimdi kadin erkegin ixinw bosalinca hem x hem y spermleri yumurtanın icine girmeye çalışıyo ama erkek her zamaj kadından saha gucludur o durumda nasil y spermleri x si itip kendi giremiyo yumurtaya ihsallah benim kocam bana y yollar x istemiyorum allah korusun

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç fark etmez. Kız olursa prensesim erkek olursa paşam olur. :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Allah kaderi guzel vatana dinine irkina ailesine layik evlatlar versin. gerisi bombos seyler.. yapmayin boyle evlat ayrimi.. hayirlisini dileyin sadece.. ne fark eder erkek ya da kiz

0|0
    0|0
  • Yüz milyonlarca sperm var. Kimsenin elinde olan birşey değil x ya da y tutunması.

0|0
    0|0
  • Genetik okuyup anlayabildiklerini görünce, çocuk yapmasan daha iyi olur. Cinsiyet fark etmez.

0|0
    0|0
  • Değişik bir açıklama, ama sağlıklı olsunda , beyaz tenli bir kadin alırsam kızım daha guzel olur, sarisin ya da esmer alirsam oglum daha yakisikli olur diue tahmin ediorm, eli ayahi duzgun olsunda yer issirrim operim ben onu yaaaaaaaaaa

0|0
    0|0
  • Orada bir savaş yok kardeşim yarış var :)

0|0
    0|0
  • X ve y spermi diye bir sey yok. Spermlerde bebegin cinsiyetini belirleyen x ve y kromozomlari bir arada var. Yani erkek kadindan daha gucludur onermeniz bu durumda gecerli degil. Trollse komik degil ise durum vahim.

0|0
    0|0
  • Fark etmez

0|0
    0|0
  • sağlıklı olsun :)

0|0
    0|0
  • Kızım olsun, sevdiğime benzesin.. :)

0|0
    0|0
  • Mantığa öldüm yalnız :D artık hangisi hızlı çıkarsa o koşuyu kazanır :D :D

0|0
    0|0
    • Ben merak ediyorum he erkek kadinnin icine bosalinca spernlerun yarısını

• Bunu doktora danışman daha doğru olmaz mı :) bilgim yok bu konu hakkında X ler Y ler falan :D çok merak etme bence

• ikiz olsun erkek ve kız aynanda :O

0|0
    0|0
  • Gerci erkek daha agir basiyor ama Allah saglikli evlat versin farkermez

0|0
    0|0
  • Sağlıklı be hayırlı evlat olsun dua et barı !!

0|0
    0|0
  • Olacağını sanmıyorum ama bir gün olursa kızım olsun isterdim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• herşeyden önce sağlıklı olması önemli tabi ama erkek olmasını isterim sevdiğim adama benzemesi için.

0|0
    0|0
  • Sağlıklı olsun da kız, erkek farketmez.

0|0
    0|0
Yükleniyor...