Öğrenci çiftler nerede cinsellik yaşayabiliyor?

Şimdi ben de erkek arkadaşımda üniversitede yurtta kalıyoruz. Böyle kötü soru olucak ama nerde sevişeceğiz biz :)) Yani her haftasonu otele mi gidilir ? ailemizin yanına da gideceğiz arada. E arkadaşların evi falan çok kötü şeyler ikimizde hoşlanmıyoruz. Siz ne yapıyordunuz öğrenciyken ?

0|0
10|39

En İyi Erkek Görüşü

• ananız babanız size bunun içinmi emek veriyo yemeden giymeden para arttırıp evlatları okusun isteyen ailenize bumudur cevabınız yazıklar olsun sizin gibi evlatlara

13|16
    2|1

Erkekler Ne Diyor 38

• Cennet anaların ayağı altında dır ya,sizden ana olsa ne olur, eskidenmiş o analar,nasıl bir evlat yetiştireceksiniz sizler çok merak ediyorum?

Evladını okutmak için çabalayan ailelere sabır diliyorum,sizleride Allah ıslah etsin..

Eksilerinizi sakın eksik etmeyin,her eksi sizler gibi olmadığımı gösterir çünkü..

5|11
    0|1
  • bizim evdeydik... 3 kişi kalıyorduk... arkadaşlar çok saygılıydı istediğim zaman gidiyorlardı... bazen de kalıyorlardı... herkes kendi odasında sonuçta :)

1|3
    0|0
  • Burdakilerin bir kısmı atıyor da carrefour falan.. Ben sana söyleyim senin işin zor birlikte olduğun herifinde da tabi umarım adamakıllı insanları kandırmazsanız evlilikte . Neden dersen evlilik öncesi cinselliğe o kadar karşı değilim özgür seçim ama buraya gelip yer soracak kadar bilinçsiz,basit yaşadığınız için

0|2
    0|0
  • bırınız eve cıkcak ozaman yasıcaksın ama oza manda rahat oldgn ucun gıdebldgn kadar ılerı gıdıcen bakırelıge veda sonra sogudum terk edıcek senı sonrada psıkolojık deste, al sana topluma zararlı bıkac fert daha bence kal yurtta cınsellık neyıne evlndgnde ıstedgnı yap 4 sene sabret

1|1
    1|0
  • Umarım sizler öğrencilerin milyarda birisinizdir...

1|3
    0|1
  • Sen kucaktan inmezsin bu kafayla..

0|5
    0|0
  • Üni ögrencisine yakışıyormu bu soru ne var bundan basit, malmı erkek arkadaşın hadi sen yapamıyosun neyse, istersen erkek arkadaşının pipisini tutup .sokalım boş deliklere.

0|0
    0|2
  • benim bekar evim vardı tek kalıyordum o da bir ev tutarsa olabilir olmadık yerlerde denemeye kalkıp yurda reklam olmayın

0|0
    0|0
  • Dinen günah olduğu için sevişmiyoruz.

0|5
    1|0
  • Dersinize çalışın siz. Eksiler yağsın hazırım.

0|3
    0|0
  • günlük kiralık daireler var dreamhouse diye geçiyo internette bu şekilde araştır bulursun. alan rası satan razıdır. soru sorulmaz. para ödenir anahtar teslim edilir.

0|1
    0|1
  • Yöntem çok millet saymaya çalışmış bir şeyler, ama oteller evlilik cüzdanı olmayınca içeriye almıyor genelde, 2 oda alıp birine geçersen olur. Neyse hangi şehirdesin? İlkokul çocuklarından bile deneyen olabiliyor bunu :)) Herhangi bir alışveriş merkezinin asansöründe 2niz olacak şekilde ayarla. Kamera vardır korkusu varsa herhangi bir binaya girebiliyorsan gir :))

0|0
    0|0
  • abi öneride bulunan kız sayısı 6 erkek sayısı 31.. dolayısıyla bi istatistik yaptığımız zaman 31-6=25 bu 25 kişi eliyle ilişkiye girdiği için mekan farketmez.. ha bu arada ev olmadan olmaz ancak parklarda kuytu yerlerde olur alt dereceler..

0|0
    0|0
  • kendi evim vardı tek başıma çok şükürki.

0|1
    0|0
  • ben şiltemı alıp odaya gıdıyordum. akfşlsakfşlsaklşa

0|0
    0|0
  • Biz öğrenci iken sınavlar vardı sevişmekde neymiş :(

1|2
    0|0
  • Tövbe estafurullah ...

0|3
    0|0
  • Haydi kızlar okula! Haydi sekse

0|3
    0|1
  • ögrenci evinde yapmıcanda nerde yapıcan ya :S biraz temiz olun bence evi temiz tutsunlar en azından banyo ve odayi :) illa otel istiyorsaniz otelde olur

0|0
    0|0
  • kendinize uygun bir kümes bulun orada ne halt yiyeceksiniz yiyin horoza dikkat edin gagalamasın..

0|2
    0|0
  • Bu senin özelin..Bu tarz konuları siz kendiniz ayarlayacaksınız...Bulamıyosanız bi çözüm yapmayacaksınız. Sex yapmayınca ölen birini görmedim hiç...

0|0
    0|0
  • park olabilir,piknik alanları olabilir,yaşadığınız yerde ormanlık alan vardır muhakak.yalnız dikkat cekmemek icin grup halinde pikniğe gider gibi gidin ,lafçılık yapmayacak aynı kafadan olsun yanında mutlaka kız arkadaşıda olsun .

0|0
    0|0
  • onu bırakta erkek arkadaşın düşünsün

0|0
    0|0
  • tek derdin bu olsun...ama babana yakalan ma

0|0
    0|0
  • hacı ben ögrenciyken yıldız parka çekerdim arabaylan arkalı önlü.

0|0
    0|0
  • tatile çıkın

0|1
    0|0
  • tercih yaparken ormanı bol universiteleri tercih ettik.. en bol ormanlı yere geldim ;)

0|1
    0|0
  • yazık lan anne baba da kızım okuyo zannediyo, bi de marifet gibi anlatmış mk :D

0|1
    0|1
  • bizim ev boş.

1|0
    0|1
  • bnım babam fabrıkatordu holdınglerı vardı bole sorun yasamadım holdıngın kapısını ben kıltlerdım bekcılerı yollardım sonra muhasebecının masasında ınsan kaynaklarının odasında pazarlama sefının koltugunda eeeee teknır mudurum dolabında takılırdık:)

0|0
    1|2
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 10

• Bizim nerde yaptığımızı öğrenmek için biraz kendini paralamışsın gibime geliyor.Minareyi çalan kılıfını hazırlar.

Vajina dürtmek isteyen erkek ortamı bulur.

Eşeği sağlam kazığa bağlamak isteyen iyi ağaç seçer

Merak etme seni becerecek erkeğe bırak herşeyi...

2|10
    0|0
  • istanbulda günlük kiralık dayalı döşeli evler var. tel gibi de değil. Bildiğin normal ev. O yüzden çok rahat. Fiyatları da öyle astronomik filan değil. En iyi çözüm bence bu.

0|1
    0|1
  • günlük kiralık evler var.hangi şehirde olduğunuza bağlı. ara netten

0|1
    0|0
  • bukadar sevişgen olmayın

0|3
    0|0
  • ikinizden birisi eve çıksın.

0|0
    0|3
  • Burda herkes namus bekçiliği yapar kız erkek fark etmez hepsininde yapmadığı halt yoktur,o sebeplen dürüst oluyorum eve çıkın ikinizden biri.

0|0
    0|0
  • Ya arkadaş evi çok sakat. kimin ne olcağını bilemezsin. adını çıkartırlar. bi gün ayrılırsın herkes biliyo olur onunla yattığını.. araba varsa arabayı deneyin. ama adam akıllı bişy olucaksa otel bulun. hemde bırak bunu erkek arkadaşın düşünsün. o kdar çok seni önemsiyosa arkadaşlarının bulunduğu ortama seni bu yüzden sokmaz. otele götürür. başbaşa keyifli bi vakt geçirirsiniz. başkasının evinde rahat olamzsınız. bi sorun olur. o sorun büyür de büyür.

0|0
    0|2
  • Burda sana insanlık dersi veren herkes palavra konuşuyor çünkü üniversitedeyken sevgilisi olup da ufak da olsun cinsellik yaşamayan yoktur.ben öğrenciyken evde kalıyordum erkek arkadaşımla çok rahat kalabiliyorduk.ama sınırı seviyeyi aşmadan.evleniyoruz çok yakında.yani ne ben kaşardım ne o sapıktı.

0|4
    3|8
  • kuzenımın öğrenci evi vardı orda sevişiyorduk

0|0
    2|4
  • biz carrefour un wc lerinde hallediyorduk işimizi.

0|1
    4|11
    • oha

• carrefour un wcsinin özelliği ne anlayamadım ortak mı?

• at yalanı s... inananı :)) carrefour'da wc de iş görücen sen öyle mi ? :) kadir inanır reklamlarını fazla izlemişsin sen :)

Yükleniyor...