Kadın erkeğe ihtiyaç duymaz mı?

neden hep erkekler kadınların peşinden koşmak zorunda

neden cinsel konularda erkeklerin zaafı var, cinsellik sadece erkeğin ihtiyacı mı? kadın, erkek arzulamaz mı?

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Kadının 9 Nefsi 1 Aklı, Erkeğin 9 Aklı 1 Nefsi Vardır. Kadın 1 Aklıyla 9 Nefsine Sahip Çıkarken Erkek 9 Aklıyla 1 Nefsine Sahip cikamaz

2|2
    0|0
    • nasıl beceriyorsunuz, neden bu kadar açız, cinsel konulara olan zaaflığımdan utanıyorum

• kezbanlik medeniyetsizlik midir?

• bilmem, değil herhalde :)

ama kadınlığını silah olarak kullanıp onunla herşeyi elde etmye çalışan bi kadın medeniyeti bırak insan bile değildir. hesabı iteleyen, kurnaz geçinen, erkeği kullanan kadın.

Kızlar Ne Diyor 5

• sevgilimi arzuluyorum ben her zaman

0|0
    0|0
  • bazen,çok nadir, bizdede oluyor peşinde bile koşuyorsun:)

0|0
    0|0
    • ne sıklıkta, kaç şiddetinde.

karşına çıkan kişiyle mi ilgili bu, içgüdülerinle mi

• innan bende çok merak ediyorum

• nerden öğrenceğz bunu :)

• çıldırmak için mi

hayır

0|0
    0|0
  • ilgimi çeken birisi olduğunda ihtiyaç duyuyorum.

0|0
    0|0
    • nesine en çok? (erkek en çok sevişmeye ihtiyaç duyar, tamam kadına sahip olmanın verdiği tatlı bi huzur da var, ama işte uzatmayayım. sen nesine?

• anlamadım sorunda nesine diye bişey yoktu şimdi nerden çıktı

• Bu konuda erkeklere üzülüyorum sizinki ihtiyac birazda bosalmaniz lazim kadin icinse sadece bir zevk ve bu kadinlarin en büyük silahi

0|0
    0|0
    • güzel cevap. ben de çok üzülüyorm. bi şeyi yapmadan duramamak esaret resmen.

Erkekler Ne Diyor 3

• güzel soru bende hep merak etmişimdir bunun cvbını tadını alana kadar olayın köprü meselesi yapıyorlar da köprüyü geçtikten sonra onlar koşmaya başlıyorlar bu sefer tabi bize göre daha az göze çarpar şekilde hislerini bastırmak istegine gem vurmak konusunda gayet başarılılar ama nasıl oldugnu bende çözemedim

0|0
    0|0
  • Türk erkeğinin seksi düşünmediği zaman dilimi,Türk kızının seksi düşündüğü zaman dilimi kadardı anla ne demek istediğimi ;)..

0|0
    0|0
    • anladım. acı. peki bu sadece türklere mi has.

• acı bi şey ya, fiziksel güç filan hikaye, çok zayıfız çok

• Aynen işte kadınlara cinsel yönden çok aşırı derecede ihtiyaç duydugumuzdan dolayı onlar bizden daha güçlüler.

• doğanın kanunu böyle kardeşim dişi kaçar erkek kovalar...

0|0
    0|0
Yükleniyor...