Vajinadaki tüyleri en hijyenik şekilde temizlemenin yolları neler?

ağda fazla can yakıyor , jilet çok çıkartıyor neyle alıcaz biz fikri olan varmı?

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Bir yerde okumuştum jilet aslında fazla çıkartmıyor. Sadece kökleri açtığı için daha sağlam çıkıyormuş. Aslında bir bakıma doğru. Sonuçta kel olan insanlar sürekli jilet ile traş olurdu öyle olsa. Şu tüy dkücü fikfikler varya onları dene istersen.

0|0
    0|0
  • lazer epilasyon.

0|0
    0|0
  • agdan al iste

0|0
    0|0
  • ispirto dök yak, zaten senin vajinadan daha yakıcı olmayacağı için canında yanmaz.

0|1
    0|0
  • Eczaneye git lapitan tuy dokucu krem var 7 tldir al ondan bitane iyicene sur 10 dakka bekle sonra guzelcene yika ter temiz puruzsuz olcak en ufak dahi aci yok hem saglikli hem pratiktir bu arada eczaciyim ben

0|0
    0|0
    • tüyleri çok kısa zamanda ve gür çıkartıyor ama tüy dökücü kremler

• Sonuc olarak naparsan yap yinede cikar hem bu krem doktumu en az bir ay uzamaz ayrica cok pratik zahmetsiz ve temizdir koltuk altinada kullanilir ben hep bu kremi kullanirim tafsiye ederim

• tüy dökücü al 30 tl falan yıl olmuş 2015 hala jilet diyorsun :D

1|0
    0|0
  • Pürmüz kullanmalisin

0|0
    0|0
  • yalattır birine yolsun :D

0|0
    0|0
  • Bence biraz uzun tüylü daha Seksi ve bayılırım

0|0
    0|0
  • çok rahatsız edici değilse dursun. benim hoşuma gider.

0|0
    0|0
  • Erkekler den baya var vajina temizleyen masallah :)

0|0
    0|0
  • Lazerleeyin :)

0|0
    1|0
  • cevaplara bakinca erkekler bu konuda cok tecrubeli masallah :)

1|0
    0|0
  • epilasyon makinesi acıtır ama iyidir ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• En sağlıklı yöntem Jilet fakat jiletle de orman gibi oluyor. Ben çok uzun yıllardır ağda kullanıyorum.

0|0
    0|0
  • canım agdaya bı alıssan cok kolay gelır. pes etme al agdayı elıne dene her seferınde. agdayı komple oraya surup cekmeye kalkma. azar azar yap. ya da kuaföre yaptır. ama jıletı bırak agdaya gec bı sekılde. ya da alexandre candela lazer

1|1
    0|0
Yükleniyor...