Ileriye gitmek neden istemez erkek?

ilerisi olmazda zaten bize gel sevişelim diyosa ne düşünürsünüz?Daha öncede evine gitmiştim onu öpmekten çok haz alıyorum.İleriye gitmek neden istemez erkek.Beni düşündüğündenmi?Bakire olduğumu biliyor.

0|1
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Sonuçta kızlar bekarete önem veriyor.İleriye nasıl gidilsin ki?

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 11

• sebebi çeşitli olabilir belki başıma iş alırım diye korkuyor da olabilir ya da seni sevdigi için kıyamıyorda olabilir belkide herşeyin yeri ve zamanı vardır diye düşünüyordur herşeyin bir zamanı oldgna inanan birisidir bilemessin onu burdaki kimse bilemez bir adamla içki sofrsında oturmadan yolcluk yapmadan onu tanıyamazsın derler o misal

0|0
    0|0
  • Güven vermeye çalışıyordur, sen istemediğin sürece ben ileri gitmeme ama en azından sevişelim demeye getiriyordur lafı. Belki de gerçekten iyi niyetlidir ve senin kız olduğunu bildiği için ileriye taşımak istemiyordur olayı, yada kızlığını bozup risk almak istemiyordur sorumluluk taşımak istemiyordur yani bunun gibi sebepleri olabilir.

0|0
    0|0
  • Koleksiyonunda birde sadece flört edebileceği bakire olsun istiyordur.

0|0
    0|0
  • Başına kalmaman için.

0|0
    0|0
    • Yok ben istersem olur, sadece ben istersem

• E ilaki sen istersen olur iki bacak arana istediğini alır istediğini almazsın. Biz erkekleri kandırmak çok kolay tabi kalbinde biri yoksa;)

• bence onun ileriden kastı bi kaç yıl sonrasıydı.

0|0
    0|0
  • İşte amacına ulaşmış.Sende merak duygusunu uyandırıp sonradan yapacak.Adam işinin ustası vesselam :)

1|0
    0|0
  • demekki sevgilinde bekarete inanıyo ilerisini evlendiğinle olmasını istiyo

0|0
    0|0
  • ileri gitmesini istemiyorsa ona kalan bir durum

0|0
    0|0
  • illa gitmesini istiyosan ağır abazasın.

0|0
    0|0
  • Bilemezsin ki ! belki sana kıyamıyo , belkide başıma iş alırım diye korkuyo

0|0
    0|0
  • Seni düşünüyor belkide ayak yapıyordur kim bilir...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Seni önemsiyor sonradan pişman olamanı istemiyor.Ya da başına kalmanı istemiyor.

0|0
    0|0
  • yapalim diye zorlasa bi dert zorlamasa bi dert anlasilmazsiniz hemcinslerim anlasilmazsiniz

1|2
    0|0
Yükleniyor...