Bir erkek bir kızla yatmak için neden bu kadar uğraşır?

evet çok yakışıklı ve kariyer sahibi bekar genç bir erkekle beraberdim ilk çıktğimızda bana cinsellik olmadanda devam edebiliriz en önemli şey sevgi demişti 1 ay falan çıktık sonra yatalım dedi ben aşık olmuştum ona:( bakire olduğum için olmaz dedim çok aşık olduğum için herşeyi yapalım dedim ama ters yada normal ilişki olmasın dedim bakreyim dedim olmaz dayanamam dedi kararını ver beklerim dedi 4-5 ay hep konuştuk hep artık olsun felan dedi ancak o şekilde tekrar ilişkimiz başlar herşey değişir dedi halada bekliyo... benim merak ettiğim şey şu yatacak kadınmı yok? üstelik bu kadar iyi özelliğe sahıpken.. neden bu ısrar?

Güncellemeler:
yatarsamda benı bır sureden sonra terk edecegınden emınım

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• bak sen çok haklısın yatarsan bozuk kız oalrak bakarlar yatmazsan da ilişkiyi bitirirler. sen onu dinleme nikahı basmadan asla öyle birşeye kalkma görüyoruz herkes kanıyor bari sen kanma. o olmasada sen bir tek kocana sakla kendini unutmaki o sevdiğin olabilir ama kocan değil senin üzerinde resmen ve dinen hiç bir hakkı yok kızlığınıda istemye hakkı yok o hak bir tek kocaya aittitr.

5|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Bak.Bakire sıcaklığını tadıp kaçacak.Bu kadar basit.O sıcaklık onu kudurtuyor.Onun için uğraşıyor.Kan kokusu almış vampir gibi düşün.

2|0
    0|0
  • bi anlık haz için kendini bozma bencede bazı seyler için özel anlar olmalı bekaret için evlilik gibi mesela..hee bekaretin gitti diye kimse seni almaz evlenemezsin demiyorum ama işte...

1|0
    0|0
  • hahah ilişkinizin başlaması için yatman mı gerekiyormuş ? şaka gibi . ısrarın nedeni takıntı.

0|0
    0|0
  • Yatarsan terk edecek demişsin. Yatma o zaman.

0|0
    0|0
  • yahu ne anlatıcam ERKEK 5 harf daha ne olsun kiii

0|0
    0|0
  • Madem o kadar parası var sokaklar o.o*lar ile dolu sevdiğinden değil seni elde etmek istiyor. Sen de duygusal hareket etmeye devam et

0|0
    0|0
    • bılıyorum nasıl ınsan bu kadar bencıl olabılır onu bu kadar seven bır ınsanı kullanıp ona kotuluk etmek ısteyebılır anlamıyorum

• Bazen sevsen bile ona kötü davranmak kırmak zorunda kalabilirsin

• Pazarlik sureci garip geldi, hic pazarlik yapmadim lahn

0|0
    0|0
  • terk edecekse neden berabersin! yazık be

0|0
    0|0
    • beraber degılız ılıskımızın baslaması ıcın bunu sart kostu ama konusmadan edemıyorum:(

• yapma tabii ne yapacaksın önüne gelene veriyormusun

• sacmalama kımseyle yatmadım :\

• aşıkken sevişmenin daha tutkulu olduğunu anlamak istiyordur

0|0
    1|0
  • Seni çekici bulmuş demekki ...

0|0
    1|0
  • benim sevgilimde benimle yatmıyor kafayı taktım onunla yatıcam o kadar istiyorum ki onu mast yaparken hep onu düşünürüm

0|0
    0|0
  • sakın diyorum aman diyorum uzak dur ondan

0|0
    0|0
  • insan sevdiğiyle yatmakta isteyebilir hatta normal insanların zihniyeti böyledir bence adam normal gerisi anormal...

0|0
    1|0
    • yanı nasıl böyle sartmı kosar? daha bır ay oldu cıddı bıseyler bıle yok

• şart koşması mallık onun dışında ben yatmadığım kadınla ilişki bile yaşamıyorum yani öyle başlamalı ten uyumuna bakılmalı ama benim hayat anlayışım ve yaşadığım çevre bunu kaldırabiliyor, sizlerinki farklı...

Kızlar Ne Diyor 5

• elde etmek için sürekli ısrar ediyor.istediğini alınca sen alıngana duygusala bağlayacaksın kendini sonra küçük küçük sorunlar birikip dağ gibi olacak ansızın patlak veren bir ayrılıkla karşılaşacaksın.sonra vicdanın devreye girecek kendini yiyip bitireceksingeceleri biraz zor uyuyacaksın kimseye güvenip sevemeyeceksin böyle uzayıp gidecek

1|0
    0|0
  • ilişkiniz ne durumda sürekli buluşuyor musunuz seni günde kaç kez arıyor ilgileniyor mu?

0|0
    1|0
    • ılıskımız yokkı bazen arıyor bazende ben dayanamayıp arıyorum ılıskımızın baslaması ıcın yatmamız lazımmıs ..dıger turlu alıskın degılmıs

• adam bellki seni kullanmak istiyor şerefsiz böylelerini var ya... bak güzelim benden sana tavsiye o adamla telefonda dahi görüşme onun niyeti yakışıklılığını kariyerini kullanarak senin bekaretini bozmak uzak dur ondan

• ıste yapabılsem:( ama aramıcam bır daha kendımı tutucam .. bır ınsan kendısını seven bır ınsana neden bu kotulugu yapmak ısteyebılır anlamıyorum yatacak kadınmı yok.. duyguların yok madem söyle gıdeyım.. bırde 2 yuzlu davranıyor hep umutta verıyo

• Evlenince gülüm dersin.

0|0
    0|0
  • Bir yorumunda onunla konuşmaktan kendimi alamıyorum demişin,o işi yapın bir de ondan sonra söyle konuşmak isteyip istemediğini.Her gün senin sorun gibi sorular soruluyor,erkekler bile böyle şerefsizlere kanmayın diyor,pişman olmak istemiyorsan bas tekmeyi gitsin.

0|0
    0|0
  • seni kullanmak istiyor..gerçekten aşık olan adam 1 ay sonra yatmaktan bahsetmez.akıllı olun azcık kızım yaa..istediğini alıp tekmeyi basacak sana.sonra gelip burda salya sümük ağlayacan..

2|0
    0|0
    • 5 aydır hala ısrar edıyor sonumu bıldıgım ıcın yapmıyorum zaten ama onunla konusmaktanda kendımı alıkoyamıyorum

• aynen bır hayranlık var zaten ona karsı bırde 1 ay benımle cok ılgılendı cok mutlu ettı her ıstedıgımı yaptı .. megerse planı varmıs

• bak herşeyin farkındasın işte ne güzel sakın tuzağına düşme..ilgilenmeler falan hepsi numara..istediğini alana kadar..

Yükleniyor...