Trip bir erkeğe yakışır mı allama kitabıma ?

Arkadaslar Odun sevdigim artik tipik kiz gibi davraniyor..ben zaten yeterince kaprisli tripli nazliyim..Simdi bu boyle olunca kufredesim geliyor..ne biliyim telefonu ben degil o yuzume kapatiyo habire ustelik bu sahis 25 yasinda..benden once gecmisi kabarik..hani insan agir olur ne biliyim..cok degisti basta boyke degildi... Ne yapmam lazim eski haline donsun ? Trip isteseydim lezbiyen olrdm mk

Tam tersine dondu hayatimiz o trip atiyor bende ara of kapatma knusalim diyorum skldm artik

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• Trip atmayı kendine hak gören kezbanları kendi silahıyla vurmak denir buna

aferim akıllı elemanmış sevdim.

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• doğasına ters bir hareket ben bir erkek olarak kendime yakıştıramam o tarz bir davranışı aynı şekilde düşünecek olursak kadınında makul olmasını isterim anlamsız konulardan ötürü anlaşmazlık çıkarmamasını beklerim.Sen anladığım kadarıyla bir taviz vermişsin yada taviz verme olayı bir kaç kez tekrar etmiş olabilir bu yüzden onda da nede olsa nazım geçiyor düşüncesi oluşmuş durumda kırmızı çizgilerini ve ne istedgini kesin çizgilerle net fakat uygun bir dille anlat ipleri eline al yakında etekte giyer mazallah:))

1|0
    0|0
  • trip herkese yakışır erkek kadın fark etmez kim haklı ise trip onun hakkı bend arada trip atarım sonuçta bende insanım istiyor canım:)))

0|0
    0|0
  • vur bi tane ağzına o zaman düzelir o ne lan öyle kız gibi trip mi atıyon de bi süre sonra düzelir

0|0
    0|0
  • Sen erkek o da kız gibi anlaşılan .O zaman :

Sen taktır o da kestirsin,bak nasıl düzeliyo ilişkiniz.

0|0
    0|0
  • sana nasıl davranılmasını istiyor san karşındakine de öyle davran kız erkek fark etmez bu arada mk da sana yakışmadı

0|0
    0|0
  • yani şu bir gerçekki kadın ne kadar romantik efendi ne bileyim efemine erkekte arsa hani kadın tabiriyle maço luğun modası geçmez tabi bu arada maço dediysek kıllı yaratıklar gelmesin aklınıza delikanlı lık herzaman revaçtadır

0|0
    0|0
  • valla çocuk seni istemiyor haklı da , sen erkek gibi konuşuyorsun bir kız için oldukça kabasın...

0|0
    0|0
    • Benim nezaketime senin aklin yetmez .ben sinirli oldugum icin oyle yazdim zoruna giden bsey mi oldu

• seni tanımam etmem sadece nacizane belki yardımcı olur diye yorum yaptım , zoru severim ama o beni sevmez , demek istediğim erkek gibisin o yüzden erkek arkadaşın senden uzaklaşmak istiyor olabilir , bu yüzden trip atıyordur , anlamanı istediğim buydu ama sanırım aklın yetmemiş...

• nanoş sa yakışır

0|0
    0|0
  • trip her insan yapabilir ama aşırya kaçmamsı şartı ile

0|0
    0|0
  • Allah adında kısaltma yapmamanı rica etsem çok şey istemiş olmam heralde değil mi kardeşim?

0|0
    0|0
  • intihar sebebi.

0|0
    0|0
  • kendine benzetmişsin. neden kızıyorsun ki?

kazan kapak olayı:D

0|0
    0|0
    • Ya ne demek ya ole ..zaten bundan once hcbi kiz direnmems buna veren verms

• O yuzden sinirimi hincimi triple belli ediyorum

• sana bir maganda bulalım.

• bırak gitsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Çok sıkıcı ya. Acıdım sana :(

1|0
    0|0
    • Felakettttt hemdeeeeee biktim

• hiç yakışmaz çok da itici olur

1|0