Sizce de gerek var degil mi?

Goguslerime takik bir haldeyim bu aralar. Kucuk geliyor bana. Silikon yaptirmak istemiyorum. Baska bir yontem de yok gibi gözüküyor. Bu gidisle yapicam gibi.http://hizliresim.com/qmQPZQ
sizce gercekten yaptirmam gerekiyor degil mi?

0|1
2|28

En İyi Erkek Görüşü

• şu an saçmalıyorsun doğallık gibisi yoktur. Ve gün gelir ileride rahatsız olursun onu geçtim bıçak altına yatıp insanın başına neler geliyor. Ya bir tarafı bozuluyor ya ölüyor ya sakat kalıyor vs. bir sürü şey oluyor. O yüzden takma bu kadar olabilir ALLAH seni böyle yaratmış bir bildiği vardır elbet. Ayrıca her zaman haline şükretmelisin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Fiziğin çok iyi. Hiçbirşey yaptırmana gerek yok.

0|0
    0|0
  • göğüslerin çok hoş bence. küçük göğüslerde büyük beden göğüsler kadar güzeldir ve çekicidir. uçları belirgin ve döğüsün dik ise slikon asla yaptırma

0|0
    0|0
  • bence asla oynatma vucut yapına göre çok güzel duruyorlar bence silikon felan iyi bişey değil hem ilerde sıkıntısını çekersin rabbinin verdiğiyle yetin ve seni beğenen olduğun gibi beğensin doğal ve orjinal olmak herzaman iyidir yapay olmanın sonu yok sürekli değişmek ve değişiklik gerektirir olduğun gibi kal bence fiziğinde çok tatlı ayrıca

0|0
    0|0
  • Önce kendinle ve vücudunla barışık olmalısın
    Göğüslerini geliştirmek için bazı spor hareketleri ve aletli çalışma yapacak bir salona üye ol ve doğal yoldan gelişmesini sağla bence yapay olmasın

0|0
    0|0
  • Gayet hoş, yaptırmana gerek yok.

0|0
    0|0
  • on numara işte takılcak bişey yok

0|0
    0|0
  • Aslın da yok kibin.

0|0
    0|0
  • aslında çok küçük değil yaşınıza göre, ilerde büyür ama hormon tedavisi öneririm ve özel klinikler var assos gibi (E. ünv. tıp. fak. uzman)

0|0
    0|0
  • bamya gibi ama boşver yinede.

0|0
    0|0
  • Var gibi.

0|0
    0|0
  • sütyen incemi kalınmı ona var şimdi. dışardan anlaşılmaz yakın arkadaşlarna sor

0|0
    0|0
  • Kalcayla cok uyumsuz

0|0
    0|0
  • çocuk yaptıktan sonra zaten büyüyecekler.

0|0
    0|0
  • :-D şimdiden sarkmissin normaldir

0|0
    0|0
  • Oksayarak büyüyolar die biliyorum

0|0
    0|0
  • Çok iyi

0|0
    0|0
  • Gayet güzel bacaklar ve kalçalar güzel Göğüslerin o kadarda küçük değil bence güzel

0|0
    0|0
  • Gerek yok sana verilen en guzeldir. Akkinka in plana cik. Göğüslerin ile değil

0|0
    0|0
  • dogal olmasinda nasıl olursa olsun diyin yani. boyle igrenc fikirler i nerden ediniyosunuz

0|0
    0|0
  • bence hıc gerek yok gayet guzel hos duruosun

0|0
    0|0
  • Iyiler tatlım gerek dogurunca birz daha Buyurler

0|0
    0|0
  • Sutyenlimi foto. Ama yinede hos. duruuo bijikler

0|0
    0|0
  • daha yakın resim yok mu?

0|0
    0|0
  • Büyük meme candır

0|0
    0|0
  • bunlar iyiler :) hem doğal olsun yeter ötekisi iğrenç.

0|0
    0|0
  • Ben beğendim böyle güzel çıçıkler. :)

1|0
    0|0
  • yok bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Başka yöntemlerde var hiç doğal yöntemlerden denediklerin olmadı mı? Tam olarak kaç yaşındasın? Evli misin bekar mısın?

0|0
    0|0
  • Push up kullanabilirsin

0|1
    0|0
Yükleniyor...