Geciktiricili Prezervatif Kullanan Var mı? İşe yarıyor mu?

Geciktiricili Prezervatif Kullanan Var mı? İşe yarıyor mu?
Okey Ritim almak istiyorum ama işe yarıyor mu geciktiricili kondomlar? Bir tavsiyeniz var mı?

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim öncelikle merhaba sana bir kaç tavsiye vericem bende de vardı böyle birşey 15 20 dakika falan sürüyordu şu an 1-2 saate kadar ilerliyor.
    Peki nasıl oluyor bu 1-2 saat?
    Söyliyim Öncelikle erkekler yani biz parnerimizle ilişki sırasında hayaller kurarız böyle yapsam böyle yapıcam çok daha zevk alıcam derken o hayal bizim kalp atışlarımızı hızlandırır buda kan dolaşımını arttırır ve Penisin daha hassas olur buda ani boşalmaya sebeb olur. Yani bu söylediğim tavsiyede işin sırrı boşalmayı düşünmüceksin zevk i düşünmüceksin zaten alıyorsun zevkini daha ne düşüyorsun?
    Bir sonraki öneri başka şeylere odaklan mesela odadamı ilişkiye giriyorsunuz partneriniz görmeden başka yerlere odaklanın bu oraya olan konsantrenizi bozar ve penisiniz hassaslaşmaz. Yani sadece onunla değil kendinizlede ilgileniceksiniz.
    Diğer öneri kaslarınızı kullanın bazı kişiler karın kaslarını kullan demiş evet ama sadece onlar yok kas olarak diyelim partneriniz eğildi siz arkadasınız ve ayakdasınız ayak kaslarınızı sıkın kol kaslarınızı sıkın gücünüz oraya gitsin azıcık ve bu sayede de ayaklarınız kasıldığı için daha hızlı olursunuz ve kollarınız kasıldığı için daha hızlı kendinize çekersiniz partnerinizi aynı zamanda penisiniz gene hassaslaşmaz. Baktınız gelmeye başladınız pozisyon değişin değişirken penisinizin başını hafif çe sıkın ki kan basıncı azalsın. Benden bu kadar hocam uygulama size kalmış :)

0|4
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Okey rötar al o işe yarıyo. :):):)

2|5
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• gaz maskesi ile çiçek koklanmaz diyenlerdenim...

3|3
    0|0
  • Kardeşim prezervatif hiç iyi degil :))

ET ETE DEGİCEK :))

Boşalcan zaman kendini geriye çek gözlerini kapa ilyas salmanı düşün boşalamassın bidaha :))

1|0
    0|0
  • Valla bende geç olduğu için sorun yok. Saatlerce sürüyo :D

0|1
    0|2
    • Bir taktiği var mı geç boşalmanın? Senin ki gibi "saatlerce"

• Anladım sağolasın

• Gec bosalma , tamamiyla psikolojik ayrica karin kasslarinin kuvvetiyle alakali .

• Bilmem hic denemedim onu

0|0
    0|0
  • Ise yariyoda zevk 0 . Kuru kuru git gel. Hatun korunsun sen saldir. O daha iyi :)

0|0
    0|0
  • erken veya geç boşalmak senin zihninle alakalı prezervatifin geciktiricili olup olmaması önemli değil

0|0
    0|0
  • Hiç kullanmadım zaten bayağı uzun sürüyor ama alan arkadaşlarım memnundu en son.

0|0
    0|0
  • Prezervatif zaten normalde geciktiriyor hic zevk vermiyorki et ete deymelibaga et ete deyecek :)

1|0
    0|0
  • Bimden aldim ise yaramadi gibi :)

0|0
    0|1
  • erken mi boşalıyon l*n , hahha yazık la

0|0
    2|3
  • Prezervatifle işim olmaz. Kız korunsun bana ne..

0|0
    2|1
  • Taktık çok gizliden çık söyliyim sana 🌹

0|0
    0|0
  • Sanırım ya Hollanda ya Danimarka ürünü mentellü prezervaitifin çok etkili olduğunu deneyimlemiştim. Piyasa malları için aynını düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Yarıyor

0|1
    0|0
Yükleniyor...