Hiç olmaması gereken birisiyle birlikte oldum ve o benim arkadaşım yani arkadaşımdı. Ne yapmalıyım?

Özetlemek gerekirse konu cinsellik değil, yani evet birlikte olduk. 1 kez. ve isteyerek tabiki ama şöyle anlatim. O benim yakın arkadaşımdı, herşeyimi bilirdi. Tüm özel hayatımı hatta erkek arkadaşlarımla neler yaşadığıma kadar. hep anlatırdım. Son zamanlarda yalnızdım ve sürekli onunla muhabbet ediyorduk. birde çok sık yüzyüze konuşmazdık, netten konuşurduk. Ama yaz tatilnde evime döndüğüm için sürekli aynı ortamdaydık. aynı çevre. aynı arkadaşlar. Onunla çıkmak diye bişiy düşünemezdim çünkü onunda aşık olduğu bi kız vardı ve kız benim arkadaşım. hala çok yakın olmasakta arkadaşım ve bunu yapamam hani. Bana ilgisinin hep var olduğunu biliyordum ama ne bilim aldırmazdım. Bana güzel bişiy derrdi ama ertesi gün yine bi sıkıntımı anlatırdım aşk hytımla ilgili ve hep akıl verirdi. beni mutlu etmek için söylediğini düşünürdüm. Ona çok güvenirim. yani yıllardır hayatımda ve bu normal. daima yanımda olmuştur. yani iyi gün dostu değildir çok ama kötü günümde hep o vardır. Bu son 1-2 aydır bi farklıydı. sürekli mesajlaşma. konuşma. güzel sözler. kişiliğimi hep överdi. hep gülümsetirdi beni. Başta benden hoşlandğını söylediğinde bile inanmadım. Sonra beni inandırdı. Özetle baya baya kanıma girdi. Olmaz dedim ve bu durumu anladı. haklıydım çünkü bunu arkadaşıma yapamam 1, ikincisi çevresel etkenler. herkes şok olurdu. bunu göze alamazdım. Anlayışla karşıladı. normal arkadaşı gibi oldum yine ama bi akşam öyle bi organizasyon vardı. birlikteydik. ondan hoşlanmaya başlamıştım ve bunu kendime bile itiraf etmekte hala zorlanıyorum. bunu kabullenemem. ama içten içe bunu bildiğim için evet dayanamadım ve birlikte olduk. Ertesi gün herşey normaldi. eskisi gibiydi. konuştuğumuzda hep eskisi gibi konuşuyordu. Ama durum şimdi biraz karıştı. Yani bende kıskançlk gibi duygular çıkmaya başladı. 10 gündür her gece rüyamda onu düşünmesem bile onu görüyorum. Nie konuşmadığını merak ediyorum. Halbuki bunu soramam bile. Çünkü baştan olmaz diye ben dedim. Oldu bitti ve ben nasıl bu durumu garipsiyorsam o da garipsiyordur. Konuşmaya devam etsek hep bi tarafım düşünmeye devam edicek ama öyle samimi arkadaşımdı ki silip atamıyorum. Bunlar olmadan önce ona korktuğumu söylemiştim. eskisi gibi olamamak.. biliyorum eskisi gibi olamicaz evet ama kötü düşünmekte istemiyorum aslında ama ya çok iyi düşünüyorsam? ya ben sadece bi heves,meraksam.. birlikte olduk ve şimdi eskisi gbi öyle ilgili konşmuyo, güzel şeyler demiyo hatta hiç konuşmuyo ve buna bozulsamda bu duruma sesimi çıkartmıyorum. çünkü tersini niye yapsın ki diye düşünüyorum. Aslında şimdi son 1-2 aydaki gibi değilde, aylar önceki sadece derdimi paylaşayabileceğim o kişiye geri dönmüş gibi. Bilemiyorum garip hissediyorum. Olmamam gereken duygular içindeyim. Susup içime atıyorum kimseye diyemiyorum. diyememde. Onunla bile konuşamıyorum çünkü aslında düşündüğüm kadar iyi olmamasından korkuyorum. Bu birazda en son ilişkimden yediğim darbeler yüzünden oldu. Söylediğin şey karşı taraf için anlamsızsa bişy dememek daha iyi.

Güncellemeler:
Soru şu; benim ne yapmam gerektiği... ve onun ne düşündüğüyle ilgili tahminleriniz..

Konuşmamı söyleyenler için belirtim, bi kere denedim. olmadı. umursamadı ve ertesi günü konuyu açmadı. tekrar konuşsam bile dediklerime deyip deymiceğinden emin değilim

0|0
11|21

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaş ayağıg*tayağı. İstediğini almış sanırım eskisi gibi olma durumunuz yok. Bu hep sizin içinizi kemirecek. Ne akadaş kalabileceksiiz ne de sevgili olabileceksiniz. Önce kafanızdakii soruları bir kenara ayırıp cevap üretmelisiniz. Hislerden çok mantığınız devreye girmeli. Bu konuda kalbiniz sizi şaşırtabilir.

2|0
    0|0
    • Sorun şu ki bunun bi cevabı yok ve evet sürekli bişiyler kemiriyo

Erkekler Ne Diyor 20

• Sana şu kadar söyleyeyim, O çocuk senden hevesini aldı ve seni bıraktı.. Daha ötesi yok. Bence sen de onu bırak kendi hayatına bak. Sen ona o saçma duyguları onunla birlikte olduğun için hissediyorsun, kadınlar birlikte oldukları erkeklere haddinden fazla ilgi duyarlar. Ama şunu unutma kadınlar erkeklerden daha sağlamdır böyle konularda, kendine çeki düzen ver, toparla ve daha düzgün bir yaşam sür. Her zaman keyifli ol, dünya da keyfini kaçırabilecek bence çok az şey var. Hadi iyi günler diliyorum sana :)

0|0
    0|0
  • Öncelikle yazını tamamen okudum. Ve şunu söyleyebilirim elbet bu gönül işidir her şeyi düşünebilir ve her zaman aynı açıdan da bakmayabilir kişilere. Yani bugün onu seversin ve ilgi duyduğunu düşünürsün ama onunla cinsel bir şeyler yaşadıktan sonra onun arkadaşlığı ve dostluğundan şüphe edersin. Bir erkek arkadaşın varken mi birlikte oldun bilmiyorum ama benim ilk ilişkim böyle bitti. Çok samimi gördüğüm dostum kardeşim dediğim bir insan ile birlikteydi kız. Ne beddua ettim ne de arkasından konuştum. Düşünsene hem kardeşim dediğim kişi ile çıkıyor hem de aynı zamanda benimle birlikte. Kızla sözlü gibiydik 2 yıl çıktık ve resmen ve ciddi düşünüyordum. Kendimi hiç böylesine bir durumda hissetmemiştim. Ama kendi kendime dedim ki böyle şeyler olabilir sen bu durumların üstesinden gelirsin.. Ben de az çok empati yapmaya çalıştıysam da başarılı olduğum söylenemez. Ama şunu gayet net anladım ki sırlarını paylaştığın, dertlerine ortak olan, seninle yiyip içtiği bir olan bir insanla sadece bunları yaşayabilirsin. Ötesini yaşadığın an her şey artık daha farklı boyuttadır.. Ayrıca eskiye dönüşü bekleme zaten cinsel anlamda bir şeyler yaşayıp olayı muallakta bırakmışsınız fazlasıyla.. Şunu söyleyebilirim sadece doğruyu yapmadan önce doğru olup olmadığını defalarca düşün. Düşünmeden konuşmak yerine konuşmadan önce düşünmek gibidir bu.. Seni anladığımı umuyorum..

0|0
    0|0
    • Yok kimseyle birlikte değilim. O da değil. Konuşmak istiyorum ama en kötü senaryo şu; işini bitirdi ve bitti. Bu senryonun olması için yabancı gibi olmamız gerekirdi ama değiliz. Yinede bilemiyorum korkuyorum konuşmaktan. Bi kere denedim. Ona değiştiğini konuşmadığını söyledim. Neyse derdin söyle bilim dedim. İşi olduğunu müsade etmemi söyledi. ve bi daha bu konuyu açmak istemiyorum çünkü daha sonra başka bi şekilde tekrar konştk ve o bunu konuşmuyo. ve bu beni üzüyo. bi terslik var

• Kafandaki sevgili ile kafandaki arkadaş kavramlarını gözden geçir. Bence o sende ne bir sırdaş ne de arkadaş artık. Önceden öyle olabilir belki ama artık bu şekilde düşünemezsin. Seven insan emek verir. Madem böyle bir şey yaşandı daha kötüleri olmaması için uzak dur derim. Çünkü ihtiyacı olduğunda yaklaşım sağlayacak insandan her daim zarar gelmiştir. Sevgili olarak düşünemiyorsun madem bırak olduğu yerde kalsın. Hiç bir şeyin olmaması belirsizlikten daha da iyidir. Emin ol..

• öyle sanırm :/

• Kusura bakma ama agır gelecek belkı kullanılmıssın.Kendını gerı cekerse o arkadasın hıc sasırma. Ayrıca yorum yapan arkadaslardan bı tanesıne "Bazı insanlarda evet olmuyo. ama inan oluyo da. O kadar net konuşmamak lazım" dıye cevap vermıssın.Savunma mekanızmasını hemen calıstırmıssın.Bence bu mekanızmayı devre dısı bırak derım.Ayrıca sunuda soyleyım buna kızabılırsın sen bu cocukla samımısın erkek arkadasın var buna ragmen bu cocugun senden hoslandıgını bılıyosun ve gorusuyosun?Ve sımdı gelıp burada ne yapayım dıyosun.Kusura bakma ama cocuga bu kadar yuz verırsen sonucu bu olur.Yanı gecmıs olsun dıyorum.

0|0
    0|0
  • hepsini okudum valla yazının:))

1|0
    0|0
  • Maalesef istismar edilmişsin arkadaşım.Oldukça kurnaz vede sinsi bir insanmış o.Amacına ulaşmış sabrederek.

1|0
    0|0
    • belki biraz erkeklik duygularına yenik düştüğünü düşünebilirim bunun farkındayım ama beni gerçekten üzmek isticek bi insan değil.

• Yanılıyorsun bence,o dediğin sadece senin iyi niyetin.Ama gerçeklik çok farklı.Otipleri bilirim sinsi ve çokta sabırlıdırlar.Damardan girerek etkileyip güven kazanırlar.Sen onun omzunda ağlarken o esnada aklından neler geçiriyormuş meğer o :(

• Kısacası o işini bitirdi ve bitti arkadaşım.Artık eski değerin yok onun gözünde.Ve aslında zatende değer vermemiş...

• Çocuk hevesini almış ve bırakmış değil hevesini almış ama karmakarışık duygular içinde dediğin gibi çevresel etkenler.

0|0
    0|0
  • o amacına ulaşmış, istediğini almış ve merakını gidermiş. biraz kendini geri çeker, sonra yine seninle birlikte olmak istedi mi, tekrar yakınlaşır.

0|0
    0|0
    • o kadar kötü biri olabilir mi ki. Bunu bana yapabileceğini düşünmek bile yeterince kötü ve o kadar kötü birisi değil. öyle değil. öyle olsa bilirdim. hissederdim.

• erkeklerle, kızların düşünce yapıları biraz farklıdır. hiç bir erkek, bir bayanın derdi için bu kadar yorulmaz. onu bu kadar sabra zorlayan, senin kişiliğin değil, bizzat senin tenindi.

• Arkadaşlık kavramın bu kadar önemli ve değerliyse çocukla neden birlikte oldun. Hadi birlikte oldun bir şeyleri göze aldın o zaman karşına al konuş adam sana yok sen beni ilk zaman istemedin bende seni istemiyorum demeyecek zaten. Dolmuşsun belli kendisiyle konuşman kafandaki sorulara cevap verecektir.

0|0
    0|0
    • yokta ne bilim, konuşsam boşa konuşmuş olucam gibi hissediyorum. Çünkü daha önce denedim ve pek konuşma yanlısı değil. O yüzden kendi içimde düşünüp kafa yormak ve hiçbişiy olmamış gibi davranmak daha kolay geliyo. Çünkü denedim ve olmadı, üstelersem kendimi rezil ediyomuş gibi hissederim eğer yine oralı olmazsa.

• Ya gururdan niye bahsediyosun şimdi onu anlayamıyorum 2 saattir. Adamla birlikte olmuşsun neyin orası burası. Git akıllı bir şekilde konuş. Az mantıklı biriyse güzel güzel konuşur seninle. Gurur yapmayı bırak.

• üşenmedim okudum anlamadım ama 2.yi okumaya üşendim :S

0|0
    1|0
  • özetle diyosun ki; kızla erkeğin kanka ayağı g.t ayağı :) öyle mi?

0|0
    0|0
    • Herkes böyle değil. Bi taraftan biri eğer bu konulara kaymazsa bişiy olmuyo. Bi taraf bunu belli ederse eğer etkilenmemen çok zor çünkü karşındaki seni çok iyi tanıyo oluyo ve nerden nasıl yakalicağını biliyo. Eğer benim gibi gerçkten güvendiğin biriyse ister istemez bu durumdan hoşlanmaya başlıyosun ve kanına giriyo. hepsi bu. tabi iki trafata yalnızsa.

• olabilir. insan ufacık bi şekildede olsa hissediyo. ama çoğu kez ben bunu görmezden geldim. yok saydım. bununda farkındayım.

• yani işte.. birde insanlar gerektiği kadar dürüstte olamıyor bazen.. şartlar öyle gerektriyor..

• Ben cart curt kitap evi sahibi Morinyo kitabına ön söz yazacak birini bul basacağım.

0|0
    1|0
  • kafanı karıştırma igit ve ayrıl

0|0
    1|0
  • Roman yazsaydın özeylemeye bak.

0|0
    1|1
  • Bu özetiyse bütün olay 10 sayfa sürüyodu galiba.

0|1
    0|0
  • kızla erkek samimi arkadaş olabillrmi sorusunun cevabı budur.

0|0
    0|0
    • Bazı insanlarda evet olmuyo. ama inan oluyo da. O kadar net konuşmamak lazım.

• korkmuştur korkak ve cinsel birleşmedede uyum olmamışsa risk almanın anlamı yok demiştir.

0|0
    0|0
    • korkak değil. konu seks ile ilgili diyorsan eğer ki sanmıyorum bence değil.

• anlamadın seni istismar etmiş yani şöle.yıllarca arkadaşın değilmi sana sahip olamadıgı için seni gözünde büyütmüş beraber oluncada muhtemelen o kadarda büyütelecek bir şey olmadıgını anlamış ve uzamış.cinsel uyumu yakalayamamış kısacası

• bunun içinde ben yetersizim die kendini suçlama.bende bir erkek olarak .bir çok kadınla yattıktan sonra cinsel uyumu yakalayamazsam ilişkiyi devam ettirmeyi saçma bulurum. bu elektirik işi aslında senin yetersizliğinle alakalı değil.benden elektrik alamayan bir kadına görede ben yetersizimdir sistem böle işliyor

• Hepsini okudum.Burada bize düşen nedir?

0|0
    0|0
  • Canini sikmaya degmez.Ben de genelde yakin arkadaslarima asik oluyorum daha dogrusu olmamaya calisiyorum yani... Neyse.Kisaca bi erkekle bi bayan elbette arkadas,dost olabilir.Hatta bu arkadasliktan oteye yani aska dogru kayabilir.Gayet normal buraya kadar.Ama eger bu sekilde acik ifade varken kacsaydin zamaninda iyi olurdu.2ihtimal dusundum.birincisi utancindan filan konusmak istemiy6 ama tabiki yalan.ikincisi bazilari her seyin fantezisini sever.O da sana denk gelmis.Yazarken sacmalamis olabilirim affola.

0|0
    0|0
  • üşenmedim okumadım beyler.

0|0
    1|0
  • "Özetlemek gerekirse" mi?

2|2
    2|2
    • Yorumları okurken Kahlo2 nickli kullanıcının yorumundan sonra yazının sonunu okudum sadece. Soru sormunda değil ama silmeye kıyamadım.

Yazını kaydet sonra sileyim. Hikayeler/Yazılar kısmına falan yazarsın.

Kızlar Ne Diyor 11

• okudum da soru formunda degil sorun. herneyse. alisacaksin. baska birini bul. eskisi gibi olamayacaksiniz uzgunum.

2|1
    0|0
  • ne soyleyeceksinki? ben sana karsi duygu beslemeye basladim ama arkadasim var arada diye bu is olmaz mi diyeceksin? arkadasin zaten iliski istese onca aydir sana acilirdi. bir sure uzak kalmasinin sebebi utanmasi olabilir. ya da tekrar konusana kadar "ihtiyaci" yoktur. ihtiyac konusuna dikkat et. friend with benefit denen bir nane vardir. arkadasindir arada sevisirsin. onun disinda dertlesirsin de, gezersin de. fakat sevgilin degildir. kiskandigini belli ettigin an aranizdaki arkadaslik iliskisi de biter. yani canimcik bundan ne koy olur ne kasaba. bosa cabalarsin konusursan. ne soylersen soyle bu degismeyecek. sadece arkadasliga cevirmeniz zor bu durumdan sonra.

ah bir de unutmadan. bunca senenin kahlosuyum. ( bu da ne demekse ) erkekleri de tanidigimi dusunurum. arada yaptigim hatalari gormezden geliyorum.

hicbir erkek kadinla dost olamaz. hele hele cinselligi de konusuyorsaniz. ikinizden birinin es verdigi bir an sevisirsiniz. birinden birinin ipleri eline almasi lazim ve "hayir" demesi lazim. bu yuzden fazla basbasa kalmayin. alkolluyken hele hic kalmayin. yatiya kalmayin derim ben hep. senelerdir kankam olan insani reddettim. ki gayet abuk subuk bir durumda kalmistik. dostlugumu bozmamak adina bir sey yasamadim. ha hala onda bir umit var midir. elbette vardir.

0|0
    0|0
  • Ben bunu okursam direkt uykuya geçiş yaparım :/

1|1
    1|0
  • bunu okumakla uğraşacak olaydım oturur iki tarih çalışır bu sene tıptaydm.

0|0
    0|0
  • satırları karıstırarak okumama ragmen bırseyler anladım kı yardım konusuna gelelım kaybedebılecegın ne var kı bence konusmalısın.

0|0
    0|0
  • vallah bende hepsini okudum... hemen hemen ayni seyleri yasiyorum bende.. kafam karisik ama düsünceler falan... ben zamana biraktim ve kalbimi dinliyecegim.. kimseyi takma kalbin ne diyorsa canin ne istiyorsa onu yap. hayat kisa...

0|0
    0|0
    • kalbimi dinlemeyi aylar önce bıraktım. Dinlerken yaptıklarımdan korkar ve çekinir oldum. Evet onunla birlikte olmak istedim ve bunu yaptım ama aklımın bu kadar karışıcağı aklımdan geçmedi. ertesi günü hala mutluydum. Şimdi ise gereksiz bi bağlılık hissediyorum kendimde. bunu kendimden uzak tutmaya çalışıyorum ama pek başarılı olduğum söylenemez.. zor.

• öyle olmasin... bende öyle diyordum hep simdi hic kimse karsi bisey hissedemiyirum. Keske bende asik olsam. Insan alisiyor hemen silip atmaya. Tas gibi oluyorsun.

• öyle o bendede başladı. Kimseyle brlkte olma isteğm yok sevgilim olsn istemiyorum yani. yapamam gibi geliyo. cesaretim yokmş gibi. uğraşamazmşm güvenmezmşm gbi. belki bu yüzden ondan hoşlandım. hiç tanımadığm birisine güvenmek yerine, zaten güvendiğim birisini tercih ettim.

• evet okudum ve çok büyük bir hata yapmışsın o arkadaşının sevgilisine yazık ya kendini onun yerine koymadın mı hiç ?

0|0
    0|0
    • kızla birlikte değiller. 1,5 yıl önce bitmiş bi ilişki. ve şimdi o kız arkadaşım 1 yıla yakın birisle çkıyor ve çok mutlu.

• aa özette bundan bahsetmişmiydin varsa dalgınlığma gelmiş olabilr:) o zmn cevrene nedn bi tepki uyandırsın ki sonçta herkes kendi yoluna gitmiş yani ama özette farkettğm kendini çok cabuk teslim etmişssin bildğimz ilişkye mi girdinz ?

• evet.

• Özetlediğiniz iyi olmuş. Okudum okumasına hatta miyop olan gözlerim 1 derece daha yükseldi lakin soru bunun neresinde anlamadım.

0|0
    0|0
    • gözlerin için üzgünüm. sorun ne yapmam gerektiğinde

• İyi oynamış seninle.

0|0
    0|0
  • bu okunur mu yaa

0|0
    0|0
  • kız senin arkadaşın,ona bunu yapamam yapamam demişsin ve yapmışsın.şimdi arkadaşınıda düşünmez olmuşsun.güya ikinizde başkasına aşıktınız.şimdi yattınız ve onu kıskanıyorsun.yalan rüzgarı gibi maşallah.

1|0
    0|0
Yükleniyor...